קניתי היום בורגמן

yanivf12

New member
קניתי היום בורגמן

אחרי מכירת הג'וירייד שלי (שנת 2006) והרבה התלבטויות רכשתי היום בורגמן 2003 יפיוף במצב מצויין. בחרתי בו אחרי התלבטות בין X9 (זול מאד)/בורגמן/ TMAX(יקר מאד) אני שמח להגיד שלפחות על פי היום הראשון שקיבלתי את הכלי אני ממש מרוצה, מרגיש סופסוף שאני נוסע על כלי רציני שישרת אותי בצורה טובה יותר לפי צרכיי. עזרו המון הסקירות וההתיעצויות שנערכו בפורום, אז תודה לכולכם. לכל המתלבטים, היו לי כמה קטנועים בחיי הרואיזם/CH וכו' ולדעתי ה ג'וירייד הוא אחד הכלים הטובים ביותר שראיתי בסקלת הנפח והמחיר, קטנוע זריז עם זווית צידוד מדהימה, טיפולים ואחזקה זולה יחסית. בקיצור המלצה חמה. בברכה, יניב.

yohaim2

New member
תתחדש!

ותודה רבה על שיתוף המידע שלך. טוב לי לדעת בתור בעליו של ג'וירייד,שזהו אכן כלי אמין לאורך זמן. לא שחשבתי שהוא זבל,כי אחרת לא הייתי קונה אותו כלל,אבל בכל זאת זה כיף לשמוע זאת ממך. סע בזהירות! בברכה, יוחאי.

noel1

New member
תתחדש! ושאלה לגבי המכירה

יש לי גם ג'וירייד 06 ואני מתלבט אם למכור אותו, או לעשות טרייד אין. כמה זמן לקח לך למכור אותו? הורדת משהו מהמחירון?

yanivf12

New member
מכרתי תוך יומיים

ירדתי קצת מהמחירון כי הוא צריך לעבור טסט בחודש הבא וגם כי היה לי כימיה עם הקונה אז סגרו בכיף על משהו שרציתי והיה מבחינתו בסדר. בהצלחה.

ליגה אחרת מגוירייד

בורגמן זה בורגמן ואין מה להשוות עם מה שהיה לך . קנית קטנוע מצויין לי יש 400 תותח על..

למעלה