קניתי היום אבן-

CheN 007

New member
קניתי היום אבן-

בעצם 2 אבנים,אחד-רודוניט והשני סודלייט. אמרו לי שהאבנים האלה מתאימות במיוחד למזל קשת גם, רק רציתי לדעת,אם רק אוחזים אותם ביד הם עדיין משפיעים? חייבים לענוד אבן כדיי שתשפיע בצורה כולשהיא?

stoneage

New member
בכדי שלאבן תהיה השפעה, היא

צריכה להיות קרובה לגוף. אפשר לענוד, להניח בכיס או בבגד (לבנות אפשר בחזיה), או לישון עם האבן מתחת לכר. אפשר גם להניח בתיק או במקום בו נמצאים הרבה (שולחן במשרד, ליש המחשב בבית וכן הלאה ) ולהקפיד לאחזה לעיתים קרובות. אבן שתהיה מונחת סתם בתיק או באיזו פינה בבית לא תשפיע. עם זאת, אין צורך להצמד אליה כל הזמן. חשוב להקשיב לאינטואיציה ולאחוז או להצמיד לגוף כאשר חשים שזה נכון. בכל מקרה ,תתחדש/י

CheN 007

New member
ת'אמת את אחת האבנים

ממש לא בא לי להחזיק,הרבה יותר אהבתי את השנייה,אולי זה אומר שהשנייה יותר מתאימה לי ולמה שאני צריכה? אגב,יש כזה דבר שאבן יכולה להזיק?

stoneage

New member
אבנים אינן מזיקות בד"כ. אבל קרה

שאנשים ענדו אבן או אחזו אבן וחשו לא טוב. ייתכן שזה בגלל שהאבן משפיעה ומוציאה משהו . גם אחרי טיפול הילינג למשל, לעיתים - בהתחלה מרגישים יותר גרוע ובהמשך הרבה יותר טוב. זה כפי הנראה חלק מתהליך הריפוי. אבל, חשוב להקשיב לאינטואיציה. אם חשים שלא רוצים לשאת את האבן - לא לשאתה. אם נושאים אותה והיא לא עושה טוב אפשר להורידה או להמשיך לאחוז בה במידה והתחושה היא שזה חלק מתהליך ריפוי

אחלה אבנים

כיף לקנות אבנים אני תמיד מתרגש שוב מחדש לדעתי המקום שהכי נכון לאבן הוא על מרכז האנרגיה המתאים שלו אבל אין לפסול לבטח שום אפשרות אחרת קיימות אין סוף אפשרויות להנסתנכקן עם אבן בחר את זו ששיכת רק לך אגב האבן תמיד מאוזנת המודעות שלך עדין לא תנסה להקשיב לשינוי שמתחולל אצלך בזמן שהאבנים בקירבתך סודלית אגב מצויינת לתיקשורת וגם הרודונייט לדעתי הסודלייט מרגיעה והרודונייט מין כמו קצת מגבר כזה הוספתי תמונה של הפיריט שלי

למעלה