קניתי את הקורטינה !!!!!!!!!!!!!!!!

redroze

New member
קניתי את הקורטינה !!!!!!!!!!!!!!!!

ווווואאאאוווו, היא מהממת !!!!!!! יש קצת חלודה אבל כל החלקים נמצאים (מאוד נדיר בגלל יותר מדיי מתכות מבחוץ) !!!!!!!!!! צריך להתרגל להילוכים הידניים בהגה . . . ההגה קצת קשה וההילוך הראשון והרוורס קצת נכנסים קשה בגלל שהיא לא נסעה יותר מדיי בשנה האחרונה אבל עם הזמן ושמן חדש יתקנו את המצב . . . . בקרוב תמונות . . .

Dj Itzik

New member
תתחדש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ותהנה עם האוטו ! ומקווה לראות תמונות בקרוב

B.M.F

New member
תתחדש, נשמע לא רע.

רק תטפל בחלודה כמה שיותר מוקדם. זה כמו סרטן.

fazer

New member
מזל טוב איש../images/Emo70.gif ../images/Emo49.gif

ואני עדיין מחכה לסמבה שלי...
Fazer

redroze

New member
כל מי שמעוניין בסיבוב/לראות מוזמן

לבוא לראות אותה, היא נמצאת ברחוב הנחל 11 בר"ג, הסברים איך להגיע ניתן לקבל מערן שכבר היה אצלי או ממני בטלפון 064-347334 . . . . אני לא אגיע איתה למפגשים הקרובים בגלל שאני עסוק בסופישבוע . . .

fazer

New member
הפייזר בדרך....../images/Emo70.gif

אם ךא היתי בדרך לחינה, הייתי מגיע...אבל אל דאגה, בהזדמנות הראשונה אני מזמין סיבוב.

fazer

New member
תרשום שאני מוכן להגיע מחר....

עם הצלמניה הדיגיטאלית כמובן, נעשה כמה צילומי אוירה. אם אתה זמין מחר דבר איתי במסרים.
Fazer

ran levi

New member
הגיע הזמן

אחרי שבדקת את כל כלי הרכב בני העשרים פלוס על הכבישים קנית את הקורטינה תתחדש

בארי

New member
האמת היא שראיתי...

לפני כשבוע לערך קורטינה בתל אביב נוסעת,בצבע אפור שמורה טוב...התפלאתי כאשר ראיתי את הרכב זה הדגם המרובע הישן מאוד שלו... בעיקרון אני אוהב פורד אבל רק את הישנות והייתי מתעסק בכייף עם הברנדה או אסקורט איך שתקראו לה...אחת מודל 76-77 בכייף הייתה מוצאת אצלי מקום של כבוד ליד הלגאסי. ועוד רכב שהייתי רוצה להתעסק איתו זה מיני מיינור חמודה וישנה...גם רכב סבבה כזה. כשבא לך נסיעה קלאסה קח לך מיני מיינור. כשבא לך נסיעה טובה קח לך קורטינה. וכשבא לך סקס טוב קח לך...מממ...טוב נו כל אחד והעדפותיו,אני הייתי מעדיף ZZR 1100...וווום ווווםםםםםם...

למעלה