קניתי אותווווווו!!!

tishbiman

New member
תודה!

איזה מגניב הדיסק! יש כזאת מדבקה מיוחדת על הקופסא שכתוב: Includes what ypu waiting for? & Rick Girl featuring EVE עם ילדה יפנית...מצחיק. -יש בונוס טראק - The Reel Thing

אה....האלבום של גוון../images/Emo35.gif../images/Emo67.gif../images/Emo136.gif

חסרת קליטה שכמותי:|

tishbiman

New member
---

-למה בכל שיר מוזכר חרז'וקו גירלז? מה זה? תנועה ביפן? -הראפ של איב ממש מגניב ומצחיקקק :) :) -יש בחוברת ציור כזה של גוון ולמטה 4 בנות מצוירות יפניות שלכל אחת כתוב כזה על היד Love Angel Music Baby הכל ממש מגניב ויפה! -איזה שיר מעודדות הולה באק גירל

dilan angel

New member
יאאא תתחדש איש../images/Emo70.gif../images/Emo110.gif

אני מחר הולכת לקנות.. למרות שכבר שמעתי את כולו מליון פעמים
נוווווווווווווו ספר!!! איזה שירים הכי אהבת
איזה לא

tishbiman

New member
טוב...

בהתחלה חשבתי שחרז'וקו גירל יהיה מטומטם...אבל שמעתי אותו שוב והוא דווקא ממש מגניבבב!!! אמ..אהבתי ממש את בבל פופ אלאקטריק..ואת קול! הם עם קצב טוב. ריצ' גירל דווקא יכול להיות סינגל ממש מעולה. בהתחלה של הראפ של איב היא נשמעת כמו ליל קים או איזה מכשפה..חח קראש והולה באק גירל ממש של מעודדות!!!!!!!!!!!!!!! (!!!!!!!!) !!!!!! השיר עם אנדרה3000 לא משהו... נחמד...

dilan angel

New member
גמני לא מתה על השיר עם אנדרה../images/Emo110.gif

נשמע יותר מדי כמו השירים הלא טובים של אווטקאסט.. בבאבל פופ אלקטריק פשוט ממכר!!!! מעולללהה!! אם היא לא תוציא לךו קליפ היא פשוטטטטטטטטטטטטטטטט %$#@^%$
קול כזה מדהים-השיר מדבר על המערכת יחסים שלה ושל טוני היום
וכן, ריצ' גירל הולך להיות ל-ה-י-ט!

tishbiman

New member
גם...

אהבתי את סיריוס ודה ריל ת'ינג...! ויאללה...שיפתחו פורום לגוון!!! איך אפשר לבקש מתפוז?

tishbiman

New member
רגע...!!!

The Reel Thing זה לא חידוש?!?! אני מכיר את זה! Don't go awayyy..

NoWords

New member
באבל פופ אלקטריק../images/Emo99.gif../images/Emo182.gif

ממכר ברמות! גם ריץ' גירל עם הקצב

SummerBreeze

New member
תתחדשו שניכם../images/Emo70.gif../images/Emo15.gif

מקווה שגם אני אוכל לקנות אותו בקרוב

למעלה