קניית ראוטר בחו"ל

TetiBETTY

New member
קניית ראוטר בחו"ל

היי, רכשתי אתמול דרך geekbuying.com ראוטר משולב מודם. עלות הראוטר היא USD 34.69. קיבלתי מהם מייל שאומר שהמשלוח שבחרתי יכול לעלות לי המון כסף... זו התשובה שלהם : content://media/external/file/92990 וזה הקישור לראוטר: http://www.geekbuying.com/item/product-339549/ אשמח לתשובה גם האם מה שקניתי טוב לארץ (כן, בירור קצת באיחור אבל עדיף ממאוחר מדי...), ואם כן, איך אני יכולה לדעת על המיסים וכו.... תודה רבה!!!! בת אל שירה
 

TetiBETTY

New member
התגובה שלהם...

This is the customer service representative of geekbuying. Thanks for your order. We are writing to tell you that you chose the TNT, when the package reaches your local country ,there will be charged you hundreds of taxes . You can consult your local custom and you should assume all of the duties by yourself . http://www.geekbuying.com/help/payment_and_shipping/taxes_customs_and_duties so in this case , are you sure you want to ship your order by TNT? Or would you like to ship it by registered airmail which usually takes 15-30 business days and refund you the shipping fee? we are sorry for this inconvenience . looking forward to your early reply.
 

cheif

Member
מנהל
תמנעי מצורת המשלוח הזו

משלוח דרך TNT - שהיא חברת שילוח כמו FEDEX או UPS - היא לא רק יקרה אלא גם תביא לבדיקה מדוקדקת של החבילה. במצב הזה המכס יתקע אותה וככל הנראה תשארי בלי נתב ובלי כסף. הזמנה מאתרים סיניים עושים רק על ידי שילוח סטנדרטי של הדואר - זה לוקח יותר זמן אבל מבטיח קבלה יותר חלקה (וזולה) של המוצר. דרך אגב - ניתן להשיג את המוצר הזה במחיר נוח יותר באליאקספרס.
 

rafid1

Member
מנהל
טוב. השאלה טוב למה...

זהו נתב בלבד, ללא כל מודם. לתשתית הוט - מספיק (המודם מסופק מהוט חינם). לבזק - תזדקקי להוסיף מודם VDSL (של בזק או פרטי) שהינו בהשכרה או רכישה . זה מה שחיפשת? אם כן - לדעתי - נראה בהחלט טוב.
&nbsp
אגב, יבדק בקרוב כאן, ומקווה שתראי סקירה באתר הפורום.
&nbsp
לגבי המיסים - זה סיכון מחושב. אם יפתחו - תשלמי מעמ כנראה, ותקווי שלא יעשו בעיות לגבי רישוי משה"ת.
לגבי המשלוח - כתוד שיש להם גם חינם , לא? אז תחליפי Airmail חינמי.
 
למעלה