קניית נגן בהונג קונג

ק א ר ב ר

New member
קניית נגן בהונג קונג

שלום אני נמצא כרגע בהונג-קונג ורוצה לקנות MP3 בנפח של 20 - 40GB לא חשובים לי הקישוטים, סרטים וכו', מה שכן מעניין אותי זה שינגן מוזיקה, שיחזיק מעמד (אני באמצע טיול), חיי סוללה - מה שיותר ארוכים יותר טוב, ומחיר נמוך לא עשיתי פה בדיוק סקר שוק ואני גם לא מתכוון להתעמק בזה כרגע, לא הזמן ולא המקום, אבל יהיה נחמד לשמוע המלצה או שתיים בתור התחלה ולראות לאן אני ממשיך עם זה הלאה - בגלל זה אני גם לא יודע לגבי מחיר, אני מניח שבכל מקרה זה יהיה יותר זול מהארץ. מחיר מקסימום: שאלה טובה תמיכה בסוגי קבצים: (סוג או לא צריך) לא צריך גודל מסך (באינץ'): (נא לבחור מתוך הרשימה או להגדיר טווח או לכתוב "לא משנה") לא חשוב נפח זיכרון (בג'יגה בייט): (נא לבחור מתוך הרשימה או להגדיר טווח) 20GB - 40GB אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון: לא תוספות: לא צריך תמיכה בעברית: כלשהיא מקור אנרגיה: לא עקרוני ממש (אני מניח שבנפחים האלה הנגנים באים עם סוללה בילט אין בכל מקרה) שליטה בנגן: מגע זה נחמד, לא קריטי פורמטי מוזיקה נתמכים חשובים: MP3, השאר כתוספת חיבור לרשת (נדיר ויקר): ללא סידור בנגן: עדיף תיקיות, אבל לא סוף העולם המלצות יתקבלו בברכה תודה רבה עומר

ק א ר ב ר

New member
וחשוב

הבנתי שיש שני סוגים של חיבורים למחשב - אחד של מדיה פלייר ואחד רגיל - אני צריך את הרגיל בגלל שאין לי ווינדוס על המחשב (משתמש בלינוקס)

ק א ר ב ר

New member
היי

לא הצלחתי למצוא אותו בהונג קונג במחיר שפוי (על ה16GB מבקשים 1000 שקל) יש המלצות אחרות? תודה

למעלה