קניית מחשב נייד

GreatGTM

New member
קניית מחשב נייד

שימוש עיקרי: אופיס ואינטרנט (וקצת צפייה בסרטים ואולי גם עריכה פעם בשנתיים). הרכבתי מפרט חלקי ואני צריך את עזרתכם: בעיקרון אני הולך להיכנס לחנות ולהסתמך על המפרט הבא כך שזו הסיבה לטווחים. הארדיסק: 40-60GB , buffer-8MB, 5400-7200RPM . זיכרון: 1024MB - אין לי מושג איזה סוג. מעבד: לא יודע, לא מבין... כרטיס גרפי: 32MB RAM על הכרטיס, חברה: לא יודע. מסך: נראה בחנות. מערכת הפעלה: Windows XP . *פרסמתי גם בפורום "מחשבים-חומרה ותוכנה". תודה מראש

יאיר B

New member
במחשב נייד לא בונים מפרט.

קונים מה שיש. המחשבים מגיעים מורכבים מהמפעל בסין ולא כמו במחשב שולחני שאתה יכול לבנות מה שאתה רוצה. מה אתה רוצה להריץ על המחשב וכמה אתה מוכן לשלם - זה מה שחשוב בעניין.

GreatGTM

New member
בגלל זה אני משתמש בטווחים...

כדי שיתאים בערך למה שאני אמצא בחנות. ובכל זאת למטרה שציינתי: איזה מעבד אני צריך ואיזה אני לא צריך? וב-RAM: לקחת DDR2 או DDR1 ובאיזה מינימום MHz?

GreatGTM

New member
הסבר אחר למה שאני עושה

חסרה לי נקודת התייחסות בתחום המעבדים, אני מה טוב וכו' אבל אני לא יודע מה יספיק למטרה שציינתי...

חוץ מזיכרון\דיסק קשיח\בלוטות' וכו'

שאפשר לשדרג אחר כך. אפשר גם לשדרג WIFI למרות שזה סטנדרט כיום, כונן אופטי גם אפשר לחבר חיצונית. בעיקרון מה שנשאר איתך זה המעבד והמסך וכמובן שאלה דברים מהותיים ביותר במחשב.

למעלה