קניית מחשב חדש + מפרט

MaD-d0g

New member
קניית מחשב חדש + מפרט

שלום לכולם. אני מקווה שזה הפורום המתאים... הגיע הזמן לקנות מחשב חדש... דיברתי עם חבר שלי והוא עזר לי לבנות מפרט כללי. אני אשמח אם תתנו לי הערכת מחיר, הפניות לחנויות, הערות על המפרט ועוד... אני מעוניין במחשב המבוסס על פנטיום 4, 3 ג'יגה שהוא 32 ביט. על לוחות הוא המליץ לי ללכת רק על אינטל או ג'יגבייט. זכרון של חברת קינגסטון, 512 מגה DDR 2 כרטיס מסך PCI אקספרס של חברת ATI. לפחות 128 מגה. (למרות שאני לא מריץ משחקים) כרטיס קול בסיסי הרד דיסק 80GB SATA עם 8 מגה זכרון פנימי. ספק לפחות 400 W ו.. ו... מה עוד
אין צורך במקלדת ועכבר... למרות שזה בטח לא משנה. לא צריך מסך. מה אתם אומרים
תודה

רק

הכל טוב ויפה, רק שלפ דעתי זה לא חכם להשקיע עכשיו במערכת מותאמת ל 32 ביט, כשעוד מעט ממש כל פריטי החומרה יותאמו במיוחד למערכות של 64. כאחד שמשקיע במחשב מתקדם וחדיש, היתי ממליץ לך להתייעץ ברצינות עם מעבדה מקצועית.

adia

New member
שלום לך..../images/Emo140.gif

ראשית כל חשוב שנדע מה הצרכים של שלך מהמחשב.הכוונה מה אתה הולך לעשות עם המחשב. אם אתה רוצה את זה למשחקים-אז איזה משחקים. אם לעבודה ביתית רגילה תפרט מה אתה תעשה עם המחשב. איזה תוכנות תתקין במחשב.כולל איזה מע' הפעלה. לא לזלזל במקלדת ועכבר..אתם אתה עובד כל יום..כל היום..
.ובטח שלא לזלזל אם אתה רוצה מחשב למשחקים..
. לכן,כדי שתקבל תשובה רצינית מחברי הפורום החביבים,חשוב שתתיחס לבקשה זו ברצינות. נשמח לעזור.

MaD-d0g

New member
תגובה

אני חייל... ולא מהסוג שחוזר כל יום הביתה...אלא חמשושים. (וזה באסה לקנות מחשב חדש שלא רואים כל יום) אני לא משחק... זה פשוט לא אני
אני אוהב להפעיל הרבה תוכנות בו זמנית. זה יכול להיות שילוב של כמה דפדפנים, ICQ, OUTLOOK ויזואל בייסיק ועוד... אני רוצה לראות סרטים או סדרות (DIVX) במחשב. עכשיו אני עובד עם Windows 2000 וכנראה שאני אעבור ל XP. בעתיד אני בטח אחשוב על ויסטה... אני רוצה משהו שיחזיק כזאת מערכת הפעלה
אין צורך בעכבר ומקלדת כי יש לי כבר. בכלל, אני מנסה לחסוך כמה שיותר בדברים לא הכרחיים (למשל לא בזכרון, אלא במקלדת שיש לי כבר) מה בקשר ל 64 ביט/ליבה כפולה
איך ההבדל במחיר
תודה רבה

MaD-d0g

New member
3 פלוס מינוס...

למרות שאני מקווה לכמה שפחות מינוס חח

adia

New member
תשובה../images/Emo140.gif

תראה,אם להיות ריאלי אז התקציב לפי הדרישות שלך הם לא מציאותיות.אתה חייב להרים את התקציב או להנמיך את הדרישות. נכון,אפשר להרכיב מחשב גם בסכום נמוך אבל תקח בחשבון שהטכנולוגיה היום התקדמה כמה צעדים קדימה. 1.לוחות שתומכים ב-SATA2. 2.לוחות שתומכים ב-DDR2 3.לוחות שתומכים בחריצי PCI-E. 4.כונני SATA2. ומכאן,שהמארזים חייבים להיות גדולים יותר ע"מ לאפשר התקנה של כל הרכיבים עם זרימת אוויר טובה,וכמובן ספק כוח אמין וטוב שיחזיק לך את החומרה במחשב. לכן צריך לקחת בחשבון גם אפשרות לשידרוג עתידי. אליה וקוץ בה..כי מצד שני הרכיבים ה"ישנים" מחיריהם יורדים ואז אפשר להרכיב מחשב מצויין,אבל לא עם הטכנולוגיה העתידית והעכשווית. אם כל זה ברור לך,ואתה מוכן לזה רק תגיד.פשוט שלא יהיה מצב שתתיעץ,תקנה ובעוד חודשיים/שלושה תגיד אמרתם לי..

MaD-d0g

New member
זה מובן לי...

אבל אם יקרה מצב כזה אני ישר אבוא לכאן... סביר להניח שאני גם אתלונן למנהלים ולתפוז על כולכם
חחח
מה ההבדל בין SATA ל SATA 2
כמה אמור לעלות מחשב כמו שתיארת בערך

adia

New member
3600-4000. טוב שיש חוש הומור..../images/Emo6.gif

SATA2 מעביר נתונים במהירות של 3GB/SEC.במציאות הוא רחוק מזה..אבל עדיין יותר מהיר קצת מ-IDE.

MaD-d0g

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo13.gif

אאוץ'. ציפיתי לפחות... חבר שלי קנה לפני חודשיים ב 4000 מחשב קצת יותר חזק (מפרט דומה, רק מעבד 64 ביט וזכרון 1024) סבבה... אני אתעניין בחנויות ואבדוק מה מציעים. תודה רבה

adia

New member
../images/Emo57.gifההבדל בינינו לחנויות..

שפה האינטרס הוא לעזור חינם אין כסף. בחנויות אם אתה לא מבין במחשבים..חבל"ז..
למרות שיש חנויות טובות ואמינות. בהצלחה.

MaD-d0g

New member
חח ת'כלס...

אני אגיד לך את האמת. אני קצת מבין... אבל ממש לא מעודכן. אני בן 20 ואני עוסק במחשבים (רשתות) בצבא... ככה שאני לא איזה ילד שהעסק זר לו. פעם (לפני המון המון זמן) הכרתי את כל הרכיבים של התקופה.. עכשיו אני בכלל לא מעודכן. מה עם המפרט שהבאתי
יש רעיונות לשיפור או שיפוץ
אני יודע שאפשר להוזיל את המחשב משמעותית אם למשל אני ארד ל 256 זכרון... או ל SDRAM. אבל זה יהיה טיפשי מצידי.

mr love2

New member
תכלס

תכלס אתה עדין לא מבין מערכת של SDRAM? כמו שאומרים אם אתה כבר מוציא כסף אז תוציא אותו כמו שצריך תקנה מערכת טובה גם אם כרגע את לא משתמש בה אתה תתחרט על זה אחר כך

MaD-d0g

New member
נכון... זה מה שאני אומר ../images/Emo13.gif

למה "תכלס אתה עדין לא מבין"
כאילו... למה

adia

New member
נו..בסדר

תרכיב מה שהצעת.תתמחר ותחזור..נראה לכמה תגיע. נראה לי שאתה בעצמך לא יודע מה אתה רוצה.חחחח.תנסה להתמקד מה הדרישות.

למעלה