קניית מגבר מאיבי?

eran898

New member
קניית מגבר מאיבי?

תגידו זה מומלץ? וגם מה בדיוק העלויות של זה ,כלומר אני משלם לבנאדם כסף על המשלוח אבל כמה המכס יקח לי אם ביכלל?

kikoman11

New member
לא מומלץ.

קניית מגבר מאיבי כרוכה במשלוח כמובן, + מכס. כמו כל דבר בערך.. ההבדל הוא: המשלוח על מגברים בדרך כלל יקר מאוד, מה גם שיכול להיגרם להם נזק וחייב לעשות ביטוח יקר.. המכס אם אינני טועה יכול להגיע למשהו כמו 30-35 אחוז מסכום המגבר ( אתה יכול לבדוק במדיוק באתר של המכס), מכאן נובע, שגם אם המגבר עצמו זול, ויש הרבה מציאות באיביי, כל הכסף שתוציא מסביב לפי דעתי לא שווה את זה. בדרך כלל גם צריך לקנות שנאי מיוחד שממיר את המתח של המגבר, או בכלל להחליף בתוך המגבר את השנאי. וחוץ מזה, שוק המגברים בישראל הוא גדול מאוד, בכל קשת המחירים. אז נכון שאין לך כל מיני מגברי בוטיק למיניהם, אבל אני חושב שבישראל יש מספיק והותר לכל נגן ממוצא. גם שוק היד שנייה רווי במגברים כך שאני לא רואה סיבה מוצדקת לקנות באיביי, אלה אם אתה מחפש משהו מיוחד מאוד.

danimili

New member
אני עשיתי את זה

ואני ממליץ לעשות את זה רק אם אתה מחפש משהו מאוד מיוחד שלא ניתן למצוא בארץ.. זה הרבה עבודה והשקעה מבחינת חיפוש עד שאתה מוצא בדיוק מה שאתה רוצה ושמסכימים לשלוח לארץ. אם אתה רוצה עזרה אז בשמחה.

למעלה