קניית דירה בשפרינצק פתח תקווה

Eran Bahar

New member
קניית דירה בשפרינצק פתח תקווה

שלום לכם! אנו משפחה בת חמישה נפשות (3 ילדים בגילאי בית ספר יסודי וגן) המחפשים לקנות דירה בפתח תקווה. אנחנו לא כל כך מכירים את האזור כי במקור אנחנו מהדרום. הציעו לנו דירה יפה מאוד ברחוב שפרינצק ליד רחוב החמישה בדרום פתח תקווה (בהמשך רחוב לייב כץ) אך האזור? אך בית הספר באיזור? כדאי לקנות שם? בתודה על כל עזרה אלון

Cell313

New member
הממ

האיזור הוא לא המובחר ביותר בפ"ת, למרות שבזמן האחרון השכונה משתקמת עם בנייה של מבנים חדשים ופיתוח הרחובות מבחינת גני ילדים - יש הרבה בשכונה ודווקא די טובים, הורים משכונות אחרות מביאים את ילדיהם לשם בעיקרון נשמח אם תתן לנו פרטים לגבי תקציב וציפיות שלכם מהדירה, ואולי נוכל לנווט אתכם למקומות אחרים בעיר שיתנו לכם גם מענה (איזור הדר גנים, עין גנים או כפר גנים הותיקה יכולים להיות מענה טוב)

Eran Bahar

New member
תודה על התגובה

המון תודה. יש לך מידע על בתי הספר היסודיים? והאים במחיר של 800K שווה לקנות שם דירת ארבעה חדרים חדשה כמעט? מה הכוונה "איזור לא הכי טוב" במה זה מתבטא? בתודה ערן

יעל663

New member
איזור מאוד לא טוב!

שפרינצק זה אחדות- נחשבת שכונה מאוד לא טובה בפ"ת. שכונות טובות הן: כפר גנים, נווה עוז, עין גנים, אם המושבות שפרינצק זה באחד האיזורים הכי גרועים בפ"ת

Cell313

New member
ממ

התדמית הרעה של השכונה כבר מאחוריה הרבה שנים... היום השכונה במגמת שיפור ועליית מחירים אבל בכל זאת, ב800K תוכל למצוא בהרבה איזורים דירה של 4 חדרים גם בבניינים חדשים יחסית.. תנסה את איזור המרכז(איזור סלנט,רוטשילד,הרצל,שפירא,אחד העם והרחובות הסמוכים)ואיזור קק"ל(מערבית לרחוב רוטשילד) כמו כן עוד אופציות בשבילך איזור הדר גנים ועין גנים.. ואולי בדירות הותיקות של אם המושבות גם תוכל למצוא דירה במחיר הזה ממליץ לך לקנות מקומונים או ללכת למשרדי תיווך בעיר.. וגם לערוך סיור בשכונות, יש הרבה אופציות בפתח תקווה

JennyBazz

New member
למה שכונה לא טובה?

אני גרה בה וממש טוב לי. כול שאר השכונות רועשות ומסריחות. שפרינצק זה רחוב מצוין. והולך ומתחדש.

אני חושבת שהתדמית של האזור השתנתה מזמן

יש שם בתי ספר טובים גנים ואפילו ספריה ומתנ"ס

לא הייתי מעדיפה את מרכז העיר

על האזור השקט הזה. גם התחבורה הציבורית בסדר, למיטב ידיעתי.

JennyBazz

New member
שפרינצק

איזור מעולה. לא רועש, נוח ויפה. בעיקרון כול בתי הספר אותו דבר, גני ילדים יש טובים בשפע ומתחת לבית. בהחלט כדאי לקנות למרות שהאיזור די מרוחק ממרכז העיר.

למעלה