קנייה מהיום..

החולצה ממש יפה...../images/Emo55.gif

ואני יודעת על איזה בגד את מדברת והוא ממש יפה כדי לך לחפש את זה בחנויות אחרים שיש בהן בילבנוג. :)

BaByGuRrRl

New member
חדשות טובות ../images/Emo13.gif

התקשרו בערב לאמא שלי מוודיס רמת אביב..הבגד ים שממש התאהבתי בו והתאכזבתי שלא היה יותר מהמידה שלי- נמצא במחסן שלהם! מחר אני הולכת עם אמא שלי לקנות! איזה כיף
אני אוסיף תמונות שלו מחר!

חולצה מאוד יפה ../images/Emo13.gif

אבל 330 ש"ח?!?! הייתי משלמת עליה 150 גג. בואי לא ניסחף, אחרי הכול זו רק חולצת טי...

MaYuShKuSh

New member
חראם.. אבל מי שיש לו כסף

שיהיה לא בכיףףףףף אני יותר מ50 שקל לא הייתי משלמת עליה

victoria777

New member
גם אני לא

עם כל הכבוד לזה שזאת חולצה של מעצב,היא רגילה לחלוטין.

לא קשור ...לי גם ברוך השם

בלי עין הרע יש כסף ואני עובדת בחברת היי טק ...אבל אני לא השקיע על חולצת טי שרט כזה מחיר..

מעניין

את גם בת 19, גם מתחתנת עוד 5 חודשים, גם סטודנטית למנהל עסקים (אם אני זוכרת נכון) וגם עובדת בחברת הייטק?! לא הגיוני בכלל, אז מספיק לספר לנו סיפורים...

Chop Suey 16

New member
איזה תחקור... פתחי לה תיק פלילי

וזהו.. זה פורום את לא מכירה פה כמעט אף אחד שכל אחד יכתוב וימציא מה שבא לו.. אני למשל בת 30+ יפייפיה עם עניים ירוקות ובנוסף יש לי ילד קמבודי קטן בשם מאדוקס
הייתי רוצה

חחחח כן, אבל בואי נהיה ריאליים...

אין מצב בחיים שהיא דוברת אמת. שתמציא מה שהיא רוצה, אבל זה כבר נמאס. כל שני וחמישי נכנס לפורום טרול אחר שמספר סיפורים. אני, למשל, לפחות לא סיפרתי שאני עובדת בחברת הייטק ועוד בגיל 19 (אפילו לפני שסיימתי צבא)...

BaByGuRrRl

New member
ו..

לחזייה יש מין קשירה מיוחדת כפולה כזאת מאוד יפה..הנה ד"א, אני לא יודעת אם רואים כ"כ טוב בתמונה..הבגד ים הוא בצבע לבן עם כיתוב billabong כחול עליו...

למעלה