קניון גבעתיים או עזריאלי

shno

New member
כמעט בטוח שיש בגבעתיים

תיכנסי לאתר של שילב - יש שם רשימת סניפים.

פוּ

New member
בעצם בעזריאלי בטוח אין ואני כמעט

בטוחה שגם אין בגבעתיים... גם בארנה אין.. יש ברמת אביב אם זה עוזר
וליד קניון איילון - מבחוץ (כן כן קוראים לי פוּ ואני מכורה לשילב

ניצנץ י

New member
רק שתדעי טיקטקית ../images/Emo88.gif

שלמרבה המזל לא ידעתי עד היום על קיומו של הסניף הזה
ורק בגללך גיליתי שיש לי סניף במרחק של רבע שעה מהבית
אוף - עוד מקום לבזבז בו כסף ...
ונשבעת שרק הלכתי "לראות איפה זה ..." אבל יצאתי עם מכנסי ג'ינס ואוברול ג'ינס ושני בגדי גוף ... כי היה מבצע (עכשיו רק צריך לקנות שידה יותר גדולה. הרבה יותר גדולה) ועוד מתנה לילד מדהים שחוגג תכף יומולדת שנה
בקיצור - כרטיס האשראי שלי ... על המצפון שלך

פוּ

New member
מכה, מכה החופשה הזאת../images/Emo163.gif

גם פחות הכנסה וגם יותר ביזבוזים
אבל הנאה צרופה

ניצנץ י

New member
בדיוק

כל היום עוד בגדים ועוד צעצועים
ואת לא יכולה לעצור את עצמך
למרות שלקטנה יש מנהג - פולטים רק על בגדים יפים. כשלובשים סתם משהו - הוא נשאר נקי לכל היום. ואותו כנ"ל צעצועים : מיליון צעצועים של לאמאז וטייני לאב מפוזרים בכל הבית ... אבל הילדה מתעסקת עם שקית ריקה של מגבונים לחים והקופסא הריקה של ה"אורה קרם".

פוּ

New member
אין על המגבונים הלחים../images/Emo6.gif

או על בקבוק מים מינרליים ריק שמתגלגל על הריפצה
את הטייני לאב והלאמז' אני קונה בשבילי
חמי כל הזמן צוחק עלי שהוא קונה צעצוע אחד לרועי ואחד לי
(אח היום בדיוק הוא עומד להגיע עם שניים חדשים
) חכי חכי שתגיעו למוצקים כבר אין שום דבר נקי
כל היום מחליפים בגדים (אבל אני מאוד נהנת מזה כמובן
)

ניצנץ י

New member
אוטוטו, אוטוטו ...

וגם לי אין שום בעיה להחליף לה בגדים בשביל מה אני קונה כל כך הרבה ? שלא לדבר על כל הגרדרובה של אמיתי שעברה לנגה ...

פוּ

New member
ביום שניקלטתי שכמות הבגדים

שיש לי כבר היא באמת עצומה כשאמתי לחמותי שאני מפעילה מכונה של רועי פעם בשבוע - שבוע וחצי ואני יכולה עוד למשוך יותר אני פשוט רוצה להלביש לו את הבגדים האלו שוב
אולי כדאי לקנות לקיץ הבא
עוד לא עשיתי את זה אבל שמעתי שהרבה עושים את זה..

ניצנץ י

New member
זה גם מה שחברה שלי אמרה לי

לנצל את המבצעים ולקנות עכשיו לשנה הבאה מה גם שהם יצטרכו יותר בגדים, כי הם יהיו בגן. לא יודעת, נראה לי מוזר ... וגם מטעמי חמסה|

פוּ

New member
טעמי ../images/Emo57.gif לא עובדים אצלי../images/Emo3.gif

בדיוק דיברתי עם אמא שלי כמה זה שהבנו הכל וסידרנו כהכל לפני הלידה בבית עזר לי ולרז להנות ביחד בבית חולים מהימים הראשונים בלי דאגות וסידורים
אבל לעניננו, אני חושבת שחלק מהכיך זה ללכת ולקנות כל פעם קצת, אבל אולי אני אקנה כמה פירטים במבצע לעונה הבאה - נראה, מה גם שאני מקבלת מאחותי.. בחורף התחלתי לאסוף פריטים במבצע בשילב ואז פתאום קלטתי שאת הכל יש לאחיין שלי ואלו בדיוק המידות ומיד החזרתי הכל
אבל הפערים בינייהם יחסית גדולים ונראה לי שרועי יצטרך מידות יותר קטנות, אני אקנה אולי חלק לא יותר מידי - נראה.. האמת שנמאס לי להיות מחסן וכל דבר לקנות בסטוקים החלטתי להפסיק עם המנהג הגרוע הזה של חיפוש מבצעים (פמפרס סימילאק וכדומה
מודה שלא תמיד זה עובד
)

ניצנץ י

New member
גם אנחנו קנינו והבאנו הכל לפני הליד

אבל לגבי בגדים ... לא יודעת ... נראה לי מוזר לקנות לשנה הבאה. וכמוש אמרת - מה נעשה בשנה הבאה ? נקנה לשנה שאחרי זה ? חחחח. אני גם כבר נמנעת מרכישת סטוקים. כי אני כל הזמן משנה את ההעדפות, גם לגבי טיטולים ומגבונים. סימילאק יש לי שתי קופסאות סגורות של טופ1 ותכף הן כבר לא רלבנטיות בלי שניסינו אותן אפילו. אני באמת צריכה לראות אם אפשר להחליף ...

Oיון

New member
ד"א..

אם אתן קונות בשילב ונמצאות באזור.. יש חנות יחסית חדשה בזבוטנסקי (ר"ג) מול המשטרה, כל הזמן היא עושה הנחות.. שווה לקפוץ לשם..

למעלה