קלנועית - ניסיון מוכח

Sloma אבי

New member
קלנועית - ניסיון מוכח

כיום, לאחר ניסיון [קצר] עם מס' קלנועיות, עדיין מתלבט איזו קלנועית לרכוש. סוג קלנועית - גודל/טווח. מאיזו חברה - מחיר/זמינות השרות/אחריות. תוצרת הארץ/חוץ. אבקש תגובות/התייחסות בעלי ניסיון. שלכם, אבי סלומה

צ י ל י

New member
קלנועית

אין לי ניסיון קרוב עם קלנועית, אבל אני חושבת שרק אתה צריך לבחור לעצמך את הטובה והנוחה ביותר. כזאת שגם תתן לך אפשרות להכניס אותה לרכב. אתה צריך לעשות את השיקול לדרך השימוש שלך. לאן אתה נוסע, איזה מרחק אתה עובר במהלך היום, השבוע. איזה מהירות (עדיף לא מהר
). ויותר מכול השרות. מי נותן את השרות המהיר, היעיל והטוב ביותר. אישית, הייתי בוחרת משהו מתוצרת הארץ (צירפתי קישור). בהצלחה !

אני מצרף את כל הרשימה מגוגל

תחת המילה קלנועית כשהייתי בבית לווינשטיין היה איזה פרסום למכירה "קלנועית יד שנייה דגם 16F תוצרת SCOOTER.אחרי אוברול לי זאת נראתה בדיחה אז לא רשמתי את הטלפונים אז.

ריטהלה

New member
אבי ידידי שמע מבעלת הנסיון הכי גדול

אני משתמשת בקלנועיות החל משנת 1972. מאז ילדתי את בתי. למעשה את הקלנועית הראשונה בארץ בנו עבורי מתוך העתק אנגלי ישן שהיה בשימוש נכה צה"ל מקיבוץ חצור. כשאתה רוצה לקנות קלנועית קודם הגדר לאיזה צרכים היא אמורה לשמש. * כדי לנסוע לסופר ולקניון השכונתי<? האם יש בדרך מידרכות בלי רמפות? * האם צריך לשאת את כל הקניות מהסופר? או כבישים ומידרכות משובשים? או מידשאות עם דשא עבה ורך. * האם אני מסוגל לעבור לשבת על כסא אחר למשל במסעדה או בקלנוע? * האם אני מרבה בנסיעות במוניות ורכבים מה שדורש קלנועית קלת משקל ופריקה? מי הוא זה שיקפל ויעמיס את הקלנועית? אני? מלווה בריא? * האם אני סובל מחוסר שיווי מישקל או שיש לי קשיים לאזן את גופי? בשוק קיימים המון סוגים. יש קלים מאד ופריקים מאד אבל בכל שבר במידרכה אפשר להתהפך יש קלים אבל קצת יותר יציבים, אבל כבדים מדי להעמסה עצמית על רכב. יש יציבים על שלושה גלגלים לא ניתנים לפירוק ולהעמסה יש יציבים מאד על 4 גלגלים כנ"ל. כנ"ל לגבי הצמיגים. אני מעדיפה את הכבדים והעבים ביותר. אין פנצ'רים ולא נתקעים בכל שבר מידרכה או מידשאה. אני אישית ממליצה בגלל הבטיחות והשימוש ארוך השנים בקלנועית היציבה. אצלי כל קלנועית מחזיקה בין 12 עד 15 שנים בלי קילקולים ובלי בעיות. וכפי שרבים ודאי יודעים, במקום מגוריי אני נוסעת על שבילי חצץ, מידשאות עם קוצים, ובדרכי עפר. היות ואסור לפרסם פה חברות לקלנועיות אגלה לך בסוד את העדפותי. בהצלחה איש יקר

Sloma אבי

New member
ריטהל'ה הקשבתי הפנמתי

אלך על קלנועית יציבה ארבעה גלגלים. תוצרת הארץ. יצרתי קשר עם החברה. אבל את הרכישה אעשה במהלך ימי תערוכת סיוע 2004. אז אקבל כל מיני בונוסים. שלך אבי סלומה

אלדר50

New member
ריטה אני מחפש קלנועית ממוזגת

עם בר משקאות,מחשב נייד, מערכת קולנוע ביתי ו-2 בלונדיניות אחת מכל צד... מחכה להמלצות:)

Sloma אבי

New member
הבקשות שלך - אלדר

מקובלות אף עלי.. מיזוג, מערכת שמע, מערכת ניווט לוויינית, מערכת בלמים ובולמי זעזועים, כסא מים והעיצוב היי טקי. מנטלי . זה הולך להיות כיף לא נורמלי... אבי סלומה

ריטהלה

New member
אלדרוש ואבילה כבר מציירת דגם כזה

אז מה אם אני לא טובה בציור? בגלל זה צריך לצחוק עלי? יצא לי דווקא חללית נחמדה

למעלה