קלינאית תקשורת

רותם 28

New member
קלינאית תקשורת

באיזה שלב צריכים ללכת לקינאית תקשורת? בטיפת חלב ביום שישי האחרון האחות אמרה לי שכדאי לי לקחת את מאיה לקלינאית תקשורת כי היא די מאחרת. מאיה עדיין לא מוציאה שום הברה מהפה, מדי פעם היא קצת מצייצת כל מיני קולות אבל לא משהו שנשמע כמו הברה. מאיה נולדה שבוע 24, כרונולוגי היא עכשיו בת שנה ושבועיים, ומתוקן 9 חודשים. לי נראה שזה עניין של זמן וזה יגיע, אבל הרופאים קצת מלחיצים אותי.
 
מה אכפת לך ללכת?

מקסימום ירגיעו אותך,או לחילופין תקבלי תרגילים. ס"ה קלינאית תקשורת זה לא איזה טיפול חודרני... שתפי בעוד קצת פרטים...מה היא כן עושה? מה מוטורית? מה קוגניטיבית? מה מבחינת הבנה? כמה שוקלת? זרקי עצם.(ותמונה תשמח אותי אפילו יותר)
 

tty2

New member
רותם!

גם כך, יש לך דיי הרבה מעקבים לבצע, אז עוד אחד, זה מה שישבור אותך?!? תלכי, תשמעי והכי הרבה, תצאי רגועה יותר מזה! חוץ מזה שמעתי שקלינאי תקשורת מחוייבים לקבל חיסון נגד כלבת, אז מקסימום, אם היא נושכת אותך, תחזירי לה...
 

rinatpaz

New member
בגיל כזה ?

פז שלי רק החלה למלמל בגיל שנה - אבא, אמא ובזה זה נגמר. לדבר ממש היא פתה את פיה קצת רק בגיל שנתיים ובגיל שנתיים וחצי לא סתמה. מה איכפת לך ללכת. הרי לא מצפים ממנה להגיד אנציקלופדיה אבל מילמול בשבילהם גם נחשב לדיבור. אני בטוחה שתצחקי על התקופה הזו עוד מאט שתייחלי שתסתום קצת.
 
מצטרפת לתומכים.

לקלינאית תקשורת טובה יש אוצר בלום של ידע והרבה פעמים הן מפנות את תשומת ליבך לדברים שכלל לא חשבת עליהם, ונותנות תרגילים פשוטים שיכולים לסייע. איך היא כבר בת שנה? לאן הזמן טס?
 
למעלה