קליבר משתף ..ש..

קליבר 11

New member
קליבר משתף ..ש..

הי לכולם !!
רציתי לשתף את משתתפי הפורום שאני נורא מבולבל ..
עם האוסידי מתמודד טוב תודה לאל
עושה עבודה עם עצמי ומקווה לראות תוצאות בהתאם .
מבחינה רפואית עליי לעבור ניתוח גדול כדברי הרופא
ואין מנוס מזה .
כבר שנים סובל מפלטפוס וקריסה פנימית מאוד כואב ולא נוח .
זה פוגע לי באיכות החיים שלי .
מתוסכל מכך שאין לי בת זוג ואני חווה הכל כמעט..לבד . .
לעבודה אני מגיע מידי יום למרות שמאוד כואב לי וקשה .
שבת שלום שבת נטולת כאב לכולנו ..
ממני קליבר .

spirt20

New member
היי קליבר

גם אני סובלת ממחלה כרונית בנוסף לOCD , שמחה לדעת שמבחינת הנפש אתה מרגיש יותר טוב כי אני מאמינה כשהנפש בריאה לגוף קל יותר להחלים. מאמינה שברגע שתמצא את עצמך מחדש, תרגיש בריאותית יותר טוב אתה תהיה מלא בטחון עצמי למצוא בת זוג שמתאימה לך. בינתיים אאחל שיעבור בקלילות והחלמה מהירה

קליבר 11

New member
איך מפסיקים לכאוב??

הי !!
הגוף עדיין כואב ..>> ותודה על מה שרשמת ממש מעודד .
אך כיצד אגיע ל שילוב גוף ונפש .?
תודה רבה לך

spirt20

New member
תמשיך לעשות מה שאתה עושה

תטפל בעצמך מבחינה נפשית וגם אל תזניח את הגוף. אל תקציב דד ליין לזמן שבו זה יקרה, ובסוף זה יקרה לבד בלי שתשים לב. זה נשמע קלישאה אבל להפתעתי היא תמיד מוכיחה את עצמה.

Ik009

New member
היי

תשמע אני קודם מאחל לך רפואה שלמה
גם לי יש תחלואה כפולה אומנם זה לא מחלה כרונית אבל אני מכור נקי הייתי משתמש הרבה שנים בסמים חוץ הocd אני מבין הבדידות בלהיות לבד גם אני נמצא במצב הזה ורוצה זוגיות אני מקווה בישבלך שתמצא את הדרך לשם
תאמת אני לא כל כך יכול ליעץ לך מה לעשות בעינין מפני שהניסיון שלי דל בעניני זוגיות אפילו השלמתי עם זה שאשאר לבד מכאן אני מאחל לך רק אושר מזל ובריאות

spirt20

New member
אל תשלים עם זה

כל הכבוד שאתה נקי, חשוב שתבין שאנשים עם OCD יכולים בקלות להתמכר לסמים או אלכוהול בשל המחשבות שלא פוסקות, הבדידות והצורך בלהשתיק את המחשבות, זה לא באשמתך. אתה חזק ומטפל בעצמך, יש לך זכות להכיר מישהי שתלווה אותך בהמשך הדרך וביחד תגשימו חלומות.

Ik009

New member
היי

תודה על עידוד והמחשבה הטובה מה אני יגיד אני מקווה שאת שאת צודקת מאחל לך ולכולכם אושר מזל ובריאות

רפואה שלימה!

למעלה