קיש, קישקש וברח.....

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תלונות ומענות לאלו שהקימו ממשלה נתמכת ערבים....תאכלו את הדייסה שבישלתם.

או שתביאו 100 אחוז או שאנחנו נביא.
זה בסדר גמור. עם התנהלות כזו, אתם רק תביאו לגריעת תומכים בבני החונטה. אמה מה? כשתבינו את זה, כבר יהיה מאוחר מדי...
כי מרוב שהלנת על חונטות בישראל, עזרת לציבור להבין היכן נמצאת כעת החונטה הראשית. תודה לך שחר.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה בסדר גמור. עם התנהלות כזו, אתם רק תביאו לגריעת תומכים בבני החונטה. אמה מה? כשתבינו את זה, כבר יהיה מאוחר מדי...
כי מרוב שהלנת על חונטות בישראל, עזרת לציבור להבין היכן נמצאת כעת החונטה הראשית. תודה לך שחר.
אכן כשהבחירות היו כבר בכיס שלהם אולי רק שהיו צריכים להציע רוטציה ל-24 המנדטים של בנט בסקרים, הם הבריחו את סער ושאשא ביטון מהליכוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
תלונות ומענות לאלו שהקימו ממשלה נתמכת ערבים....תאכלו את הדייסה שבישלתם.

או שתביאו 100 אחוז או שאנחנו נביא.
תלונות ומענות למי שמביא שלוש מערכות בחירות על ענייניו האישיים ולמרות שהוא רואה שהפילוג בהם הוא רק על נושא אישי שלו, הוא מסרב לזוז הצידה ולאפשר לאזרחי ישראל להיאבק על הדברים שחשובים באמת.

evglev1

Well-known member
מנהל
מהליכוד נמסר שהם ישלימו רטרואקטיבית את כל מה שהחיילים לא יקבלו כעת.

מי שהביא לנו קואליציה אנטי ציונית שאינה מסוגלת לממן לחיילים 100 אחוז צריך לתת הסברים - התלונות שלך צריכות להיות מופנות בראש ובראשונה לממשלה המיוחדת בה תמכת.

הליכוד מוכן לסייע לממשלה הלא ציונית הזאת רק אם תשלים את יתר 34 האחוזים....אז יאללה , שינסו לשכנע את מנסור עבאס להשלים את החסר מתקציבי העתק שקיבלו חברי הנסת הערבים.
ואם נשרוד עוד שנה שנתיים, מה יעזור לחיילים הרטואקטיבית כשהם לא יוכלו ללמוד במשך חודשים עד שנים?

מי שהביא את הקואליציה הנוכחית הוא מי שהבריח את ליברמן וסער מהקואליציות הקודמות והשאלה צריכה להיות מופנית למי שמפצל את המחנה הלאומי על שטויות או על יו"ר ליכוד שמבצע "טרנספר מרצון" לאנשי ליכוד שלא נראים לו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבנר - עוד שאלה שצריכה להשאל היא מדוע הקואליציה צריכה את עזרתה של האופוזיציה בהעברת חוק למען החיילים ?

ממשלה לא ציונית לא מסוגלת לתמוך בחיילים אס איזה זכות קיום יש לה ?

הקואליציה מציעה 66 אחוז עלובים אשר מימונם מסתכם בכמה עשרות מיליוני שקלים בלבד - הערבים מקבלים תקציבים עצומים...מה הבעיה להקצות מעט עבור החיילים המסכנים ? חחחח

לא שמאלנים שלי - אתם לא תעשו ספין על כולנו - הליכוד מתעקש על 100 אחוז עבור החיילים אך הקואליציה הלא ציונית הזאת אינה מסוגלת לשכנע את הערבים לתמוך בכך חחחח
האם עלי להזכיר לך ששיחדתם את סילמן והורדתם אותנו מ-61 ל-60, כך שגם אם נכפה משמעת קואליציונית על המפלגה האנטי ציונית עדיין יהיה תיקו ובתיקו הדברים לא עוברים.

וחשבתי שמפלגה ציונית שנמצאת באופוזיציה, היא קודם כל מפלגה ציונית ורק אחר כך מפלגת אופוזיציה, איזה תמים הייתי!!!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם עלי להזכיר לך ששיחדתם את סילמן והורדתם אותנו מ-61 ל-60, כך שגם אם נכפה משמעת קואליציונית על המפלגה האנטי ציונית עדיין יהיה תיקו ובתיקו הדברים לא עוברים.

וחשבתי שמפלגה ציונית שנמצאת באופוזיציה, היא קודם כל מפלגה ציונית ורק אחר כך מפלגת אופוזיציה, איזה תמים הייתי!!!
מה זה תמים? הרי לך חונטה בהתהוותה = חונטה גולמית של גלמים.
אבוי לבושה! טייס, סא"ל במיל + אלוף שהיה מועמד לרמטכ"לות, הפכו לחייליו הנאמנים של הרודן. חחחחחחחחחחח חונטה, כבר אמרנו?

שחר 676

Well-known member
מנהל

סילמן לא רוצה להיות מוכרזת כמורדת ולכן יש הצבעות שהיא תצביע עם הקואליציה...ואתם לא תכפו משמעת קואליציונית כי עבאס מנסור מחזיק אתכם בביצים....יאללה , נסו לשכנע אותו לוותר קצת למען החיילים חחחח

וואלה יופי - גם הקימו ממשלה נתמכת ערבים וגם מבקשים מאיתנו סיוע כשהם שולחים אתכם לעשות חומוס...חחחח

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אתה מבין את הפואנטה? אם יחול חלילה מצב חירום, לא יהיה ניתן כלל להקים ממשלת חירום של איחוד לאומי. ולמה? כי ראש החונטה וחסידיו יתנגדו לכך, ושתלך המדינה לכל הרוחות. עד כדי כך הגענו וטוב שנבין זאת מראש.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה מבין את הפואנטה? אם יחול חלילה מצב חירום, לא יהיה ניתן כלל להקים ממשלת חירום של איחוד לאומי. ולמה? כי ראש החונטה וחסידיו יתנגדו לכך, ושתלך המדינה לכל הרוחות. עד כדי כך הגענו וטוב שנבין זאת מראש.
אתה כנראה לא הבנת את הפואנטה - ממשלת השמאלנים המצחינה הקימה קואליציה שלא מסוגלת להעניק תקציב פעוט לחיילים אז איך לדעתך הם יתמכו במבצע צבאי בעזה ?

מעבר לכך - מימון אקדמי לחיילים אינו מצב חירום בכלל - רחוק מכך.
אילו היה מצב חירום אמיתי הימין לא היה עומד מנגד - כל ילד מבין זאת.

אז מספיק לזרות חול בעיני הציבור... השמאלנים האנטי פטריוטים בישלו דייסה - שיאכלו אותה לבד !

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה כנראה לא הבנת את הפואנטה - ממשלת השמאלנים המצחינה הקימה קואליציה שלא מסוגלת להעניק תקציב פעוט לחיילים אז איך לדעתך הם יתמכו במבצע צבאי בעזה ?
רגע. אמרתי שהמצחינים יתכננו מבצע צבאי בעזה? והאם רק מבצע צבאי בעזה עשוי ליצור מצב חירום? ונניח שעזה תהיה זו שתתקוף. לא צריך לעצור זאת? ונניח שזה יבוא דווקא מלבנון. זה כן בסדר מבחינתך? ונניח שלא יהיה זה ולא זה. נניח רק שיגיע עוד גל קשה של מקרנה. או שאולי... רעש אדמה משמעותי. למה אתה מתקבע דווקא ב"מבצע צבאי בעזה"? אתה חושב בקטנה ומחשבה שכזו מקטינה אותך. וזה שאתה מכנה את הממשלה הזו "מצחינה". זה מעיד על כך שהמענה שלך הוא מוצלח יותר? זה רק מעיד על חוסר היכולת שלך להתבטא כאדם נבון וזה מעבר לכל המנטרות שאתה רגיל לשחרר על ימין ועל שמאל. פוי.
מעבר לכך - מימון אקדמי לחיילים אינו מצב חירום בכלל - רחוק מכך.
אילו היה מצב חירום אמיתי הימין לא היה עומד מנגד - כל ילד מבין זאת.
גחץ
אז מספיק לזרות חול בעיני הציבור... השמאלנים האנטי פטריוטים בישלו דייסה - שיאכלו אותה לבד !
הדייסה היא בצלחת שלך ושל הנערץ שלך. אה. כן. גם אצל חברי החונטה שמתייצבים למענו (כולל אותך כמובן).

שחר 676

Well-known member
מנהל
רגע. אמרתי שהמצחינים יתכננו מבצע צבאי בעזה? והאם רק מבצע צבאי בעזה עשוי ליצור מצב חירום? ונניח שעזה תהיה זו שתתקוף. לא צריך לעצור זאת? ונניח שזה יבוא דווקא מלבנון. זה כן בסדר מבחינתך? ונניח שלא יהיה זה ולא זה. נניח רק שיגיע עוד גל קשה של מקרנה. או שאולי... רעש אדמה משמעותי. למה אתה מתקבע דווקא ב"מבצע צבאי בעזה"? אתה חושב בקטנה ומחשבה שכזו מקטינה אותך. וזה שאתה מכנה את הממשלה הזו "מצחינה". זה מעיד על כך שהמענה שלך הוא מוצלח יותר? זה רק מעיד על חוסר היכולת שלך להתבטא כאדם נבון וזה מעבר לכל המנטרות שאתה רגיל לשחרר על ימין ועל שמאל. פוי.

גחץ

הדייסה היא בצלחת שלך ושל הנערץ שלך. אה. כן. גם אצל חברי החונטה שמתייצבים למענו (כולל אותך כמובן).
אני בכלל לא מבין על מה אתה מדבר...נתתי דוגמא לנושא דחוף שאינו סובל דיחוי - במידה ואכן יהיה נושא כזה (באיזה סדר גודל שלא יהיה) תתקבל תמיכת האופוזיציה.

נושא המלגות רחוק מלהיות דחוף !​

עכשיו מדוע אני מכנה אותם "מצחינים" - מפני שהצחנה נודפת מהבל פיהם של חצופים אשר מלכתחילה הביאו אותנו למצב כזה וכעת עוד מצפים מיהודים פטריוטים וגאים שיצילו אותם מתוצאות הקמת קואליציה נתמכת ערבים אשר אינם מסוגלים לחתום על תוספת תקציב קטנטונת עבור חיילי צבא ההגנה לישראל.

לא יקירי - הדייסה נמצאת במחנה "הגויים לעתיד" ואם הם לא יצליחו להשתחוות עמוק מספיק בפני הערבים הם לא יאשרו להם להעניק 100 אחוז לחיילים....אז יאללה , הם מוזמנים ללחך את אחוריהם בתקווה שיסכימו ;-)

איפקיעאלק בקה - ממשלה ציונית עאלק |פנים| .

לערבים הביאו תקציבים עצומים אך אפילו כמה עשרות מיליונים זעומים עבור חיילי צבא ההגנה לישראל אין להם ?

זו התוצאה של מחלת הנפש הקרויה "רק לא ביבי" חחחחח

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני בכלל לא מבין על מה אתה מדבר...נתתי דוגמא לנושא דחוף שאינו סובל דיחוי - במידה ואכן יהיה נושא כזה (באיזה סדר גודל שלא יהיה) תתקבל תמיכת האופוזיציה.
כה אמר הנביא
נושא המלגות רחוק מלהיות דחוף !​

עכשיו מדוע אני מכנה אותם "מצחינים" - מפני שהצחנה נודפת מהבל פיהם של חצופים אשר מלכתחילה הביאו אותנו למצב כזה וכעת עוד מצפים מיהודים פטריוטים וגאים שיצילו אותם מתוצאות הקמת קואליציה נתמכת ערבים אשר אינם מסוגלים לחתום על תוספת תקציב קטנטונת עבור חיילי צבא ההגנה לישראל.

לא יקירי - הדייסה נמצאת במחנה "הגויים לעתיד" ואם הם לא יצליחו להשתחוות עמוק מספיק בפני הערבים הם לא יאשרו להם להעניק 100 אחוז לחיילים....אז יאללה , הם מוזמנים ללחך את אחוריהם בתקווה שיסכימו
ואתה ממשיך לטעון, שמוטב שום דבר מאשר 66%? איזה קטע. אתה באמת גאון של אמא.
איפקיעאלק בקה - ממשלה ציונית עאלק |פנים| .

לערבים הביאו תקציבים עצומים אך אפילו כמה עשרות מיליונים זעומים עבור חיילי צבא ההגנה לישראל אין להם ?

זו התוצאה של מחלת הנפש הקרויה "רק לא ביבי" חחחחח
אתה שוב מתעלם מהעובדה שכל מה שנתנו למגזר הערבי מתפרס על פני 7 שנים, וגם אם "איני ממש בעדם", נראה כי הגיע הזמן לקדם גם את ענייניהם במידת הצורך (דבר שהוזנח תדיר). לכן אתה כדרכך, מערב מין שאינו במינו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כה אמר הנביא

ואתה ממשיך לטעון, שמוטב שום דבר מאשר 66%? איזה קטע. אתה באמת גאון של אמא.

אתה שוב מתעלם מהעובדה שכל מה שנתנו למגזר הערבי מתפרס על פני 7 שנים, וגם אם "איני ממש בעדם", נראה כי הגיע הזמן לקדם גם את ענייניהם במידת הצורך (דבר שהוזנח תדיר). לכן אתה כדרכך, מערב מין שאינו במינו.
ראשית - היהודים הגאים פטריוטים - בניגוד למרבית שבט הגויים לעתיד.

הנושא אינו דחוף וממשלה אנטי ציונית לא תקבל סיוע אלא אם כן תביא 100 אחוז....החלפת ממשלת הטיפשות היא אינטרס הרבה יותר רציני....כשהימין יעלה לשלטון הם ישלימו רטרואקטיבית את המימון החל מרגע העלאת החוק להצבעה.

לגבי הערבים - איני חולק לגבי קבלת המימון אך תוספת פעוטה למימון מלגות זה "בוטנים"...יענו "כסף קטן".

הערבים מסרבים לממן והשמאלנים מוזמנים ללחך את ישבנם עד שיסכימו.

הם אוכלים את מה שהם בישלו ואין מצב שאנו נציל אותם מתוצאות טיפשותם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ראשית - היהודים הגאים פטריוטים - בניגוד למרבית שבט הגויים לעתיד.

הנושא אינו דחוף וממשלה אנטי ציונית לא תקבל סיוע אלא אם כן תביא 100 אחוז....החלפת ממשלת הטיפשות היא אינטרס הרבה יותר רציני....כשהימין יעלה לשלטון הם ישלימו רטרואקטיבית את המימון החל מרגע העלאת החוק להצבעה.

לגבי הערבים - איני חולק לגבי קבלת המימון אך תוספת פעוטה למימון מלגות זה "בוטנים"...יענו "כסף קטן".

הערבים מסרבים לממן והשמאלנים מוזמנים ללחך את ישבנם עד שיסכימו.

הם אוכלים את מה שהם בישלו ואין מצב שאנו נציל אותם מתוצאות טיפשותם.
טוב. שמענו יא טייפרקורדר מקולקל. תחליף גלגל/סליל או איך שתקרא לזה....

שחר 676

Well-known member
מנהל
טוב. שמענו יא טייפרקורדר מקולקל. תחליף גלגל.
האמת לא תמיד נעימה אבל אני מחויב לחזור עליה.

זוכר את ארתור פינקלשטיין זכרו לברכה ? אני מאמין בדרך בה הוא הטמיע בציבור את משנתו.

תחשוב על זה כפרה....

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האמת לא תמיד נעימה אבל אני מחויב לחזור עליה.

זוכר את ארתור פינקלשטיין זכרו לברכה ? אני מאמין בדרך בה הוא הטמיע בציבור את משנתו.

תחשוב על זה כפרה....
פחחחחח שטינקלשטיין.

למעלה