קישים ומאפים למינהם

קישים ומאפים למינהם

שלום לכולם! בערב חג השבועות אני מעוניינת לרכוש בורקסים וקישים אך ההתלבטות קשה.... אני גרה בנתניה ומתלבטת בין רולדין לסוויט אנד מור באזה"ת החדש.... מה אתם אומרים?

Forum User

New member
סוויט אנד מור כבר פתחו מחדש?

היו סגורים לשיפוצים בפעם האחרונה שבדקתי. לא נוהגת לקנות מאפים בד"כ, אבל לו הייתי קונה, מה שהיה משנה לי הוא אך ורק סוג השומן בבצק (מרגרינה או חמאה).

Nרב

New member
אם מוכנים להדרים -

הקישים של דומיניק מצוינים (טעמתי כמה סוגים במסיבה)

תודה למי שהגיב עד כה../images/Emo140.gif

אני אשמח לעוד המלצות!

Nרב

New member
שכחתי להגיד - דומיניק בר"ג,

וגם למתוקה בת"א יש דברים נחמדים מאד מאד

מיצמיצ69

New member
מזארין בהרצליה פיתוח

לחמים בחשמונאים ת"א בר לחם בהדר יוסף צפון ת"א

גסטרו

New member
כנראה שכן כי יש פרסומות על עמוד שלם

וגם יש להם עיסקיות- לא מפורטת תכולתן. פתוח בכל יום משעה 7 !

אחרי שטעמתי קישים של

דומיניק (יותר מדי שום בכולם והרבה גבינה ולא מספיק ירק) ,לחמים, ועוד החלטתי שהכי טעימים לי הם אלו של בוטיק סנטרל- הפטריות והפלפלים עם חצילים מועדפים עלי אבל. לא היו תלונות על כל מה שטעמנו כולל הבצל,בטטה ,תרד כרובית. אני מחזיקה בפריזר והם עומדות יפה במשימה

מיצמיצ69

New member
בוטיק סנטרל ולה סנטרל זה ממש לא אותו הדבר

בוטיק סנטרל זו רשת שיש לה מפעל בחולון או דרום ת"א ו-3-4 סניפים ברעננה נסגר- הנה רשימת חנויות עדכנית: כיכר מסריק-פינת רח' פרישמן 90, ת"א; כיכר המדינה-פינת רח' ז'בוטינסקי 120, ת"א; רח' דיזנגוף 171, ת"א; רח' סוקולוב 89, רמת השרון. מומלץ!! לה סנטרל זה בית קפה-מסעדה באלנבי פינת רוטשילד שבתחילת דרכו באמת היה לו קשר לבעלים של בוטיק סנטרל וכבר מזמן אין כל קשר!! התחלפו שם בעלים כמה וכמה פעמים וממש לא מומלץ שם.

SimpleAim

New member
תודה מיצמיץ- עשית לי סדר

באמת תהיתי על היש קשר-אין קשר בינהם. לדעתך החנות ברמה"ש מומלצת?

מיצמיצ69

New member
בכל החנויות יש את אותה סחורה

אז אם אהבת את המוצרים שלהם בסניף רעננה- תאהבי גם ברמה"ש...אין הבדל.... לא הייתי בחנות שלהם ברמה"ש אבל קיבלתי משם "משלוחה" - שהיה טעים

גסטרו

New member
דומיניק ../images/Emo31.gif

אמנם השליח התלהב מאד מנשוא שליחותו- ביום ששי יש חניה בבנין של דומיניק 5 שח ללא הגבלת זמן . הוא נהנה מקפה וכריך של גבינת עיזים עם חצילים פרוסים אפויים וסלסלת עגבניות (מחצי הביא לי- הלחמניה טובה אך היה צריך לגרד שפע קמח שהיה דבוק לקרום הטעים שלה ) וקנה 2 קישים- פטריות וגבינת עיזים. הקלתית לא מולחת, התחתית במרקם של קרטון . קיש הבטטה של פסטה דלה קזה עולה על הקיש של דומיניק פי כמה. טארט הלימון- הקלתית דוקא מוצלחת והמרנג אף הוא טוב מאד אבל החלק הלימוני לא מלהיב. נראה שלמרות התלהבותו - בששי הבא לא ישלח לדומיניק
הלחם- תאנים- אגוזים נחמד מאד אבל רק עם ממרחים מתוקים או ניטרלים, לדעתי .

Nרב

New member
לגבי בוטיק סנטרל

יצא לי כבר לבקר 2 סניפים - בדיזינגוף ובכיכר מסריק, ויש כמה דברים "בסדר" וכמה טעימים... יש מאפים שלא התלהבתי כאן (את עוגת הפאדג' אהבנו מאד, אכלנו כעבור יומיים במקרר), לעומת זאת שבלול הפרג שלהם מצוין (נבדק במסריק) וגם המקרונים (דיזינגוף - טעמנו קפה,שוקולד, וניל). יש להם עיסקית קפה ומאפה עם בלנד מקומי, אבל לא ניסיתי...

למעלה