קישוט לרכב-איך לא לבזבז כסף...

קישוט לרכב-איך לא לבזבז כסף...../images/Emo115.gif

אז כשאחותי התחתנה בעלה קנה קישוטים לרכב מחנות מתנות וזה עלה לו 80 שקל -עבור שני סרטים וכמה פרחים (שעשויים מסרט -אלה ששמים על מתנות). זה היה נראה לי יותר מידי כסף. בסוף מצאתי חנות לכלי כתיבה ויצירה -קניתי שני סרט של 100 מטר ו30 פרחים עלה לי 40 שקל -אז שווה לשקול לא לקנות מוכן אלא חלקים...מקווה שיעזור למישהו...

junky285

New member
תודה תודה תודה....

מאוד עוזר לי מה שכתבת.... שפשוט אין לך מושג. אני גם רוצה לקנות את הקישוטים לבד ולא ידעתי איפה להתחיל אפילו. אז המון תודה. יום טוב.

האמת שגם אני עושה לבד...

אני מאוד רציתי לעשות משהו יחסית פשוט וכייפי, קניתי טול באורך המכונית בחנות בנחלת בנימין, קניתי לבן כי המכונית שחורה אבל ממש יש שם בכל צבע.... גזרתי ממנו, שני פסים, ואני צריכה לקנות ממתקים פשוט לתפור לטול. ביום החתונה נחבר את 2 הפסים ואני מקווה שזה ייצא דומה למה שעושים בחנויות...

mvb girl

New member
כמה עצות

נראה לי שיהיה יותר קל להדביק מלתפור. יש את הדבקים האלה שמשתמשים בהם בסלוני כלות כדי להדביק קריסטלים. בכל אופן, צריך להחזיק את הטול ממש מתוח בזמן התפירה/הדבקה כדי שזה יצא כמו שצריך. הטול הוא בד מתיח וזה יכול להראות אחרת בבית ועל האוטו. אחרון חביב - להזהר לא למתוח את הטול יותר מדי - הוא נקרע ממש בקלות. בהצלחה!

lula

New member
גם אני קישטתי לבד

קניתי כמה סרטים ופפיונים יצא חמוד וזול (40 ש"ח)

למעלה