קיץ

קיץ ../images/Emo42.gif../images/Emo181.gif../images/Emo176.gif

סתם לידע כללי, אני לא ממש אוהבת את הקיץ!!! מכמה סיבות: שונאת ג´וקים!!!!!! הם תמיד מנסים להפריע לגחליליות
שונאת חום ולחות ברררר, תמיד מחפשת אוויר ורוח שתעזור לי לעוף
לא ממש אוהבת את אלה
צורבות ולא סייימפטיות ועוד כמה סיבות
אבל אוהבת מאאאאאד
וגם
למרות שאוכלת אותה גם בחורף
עולה על הערסל שלי למנוחה קלה רק טוב!!!

את ה-הכי חשוב שכחתי

הפרחים בקיץ = האוכל שלי
לפעמים מתייבש במהירות בשמש
אבל........... הכוכבים שלי זורחים פי אלף, כי אין עננים
רק טוב!!!

מה באמת?

טוב אז למרות שאני יליד סיביר(באמת!!! ביום שנולדתי בחוץ היתה סופת שלג ו 50 מעלות מתחת ל0). אני כן איש של קייץ, לא שאני סובל בחורף, אבל הביגוד המיותר האביזרים הנוספים שיש לשאת איתך בחודשי החורף מעצבנים אותי. אוהב ללבוש בגדים קלים, ללכת עם תיקיית מסמכים ללא פחד שגשם ירטיב לי אותה. והכי הכי ללכת עם הבן שלי לים!!! אני והוא וגלים.... המדוזות יפות, הנשים ביום מדהימות(כולן מדוזות, חחחחחחחחח, סתםםםםםם) בקשר לצריבה , לא ממש מפריע לי כל עוד הן רוקדות בישבילי אני מוכן להצרב. אז בקיצור, איש קייץ טיפוסי, נו כבר מזמן אמרתי שאני טיפוס סגול

מתעקשת על סגול!!!!!

סיביר???? אמממממממממממ נשמע טוב!!!!!!!!!!!!!!! ואוהבת לבנות ארמונות בחול, עד השמיים מבלי שאיש מפריע לי ודוחף את האף או נותן עצות ביניים ובקשר לצריבה (
) תמיד אפשר למרוח חומר הרגעה!!! וסגול, אם אתה כל כך אוהב את הריקוד............ שולחת לך כמה מדוזות מדהימות שיפצחו במחול רק טוב!!!

מתוקית.

New member
אז זהו שאתה הולך לים עם הבן..

ואני הולכת עם הבת אמממממממ יש לך גם בת? אם לא תעשה לך אחת אח"כ נראה כמה תרצה ללכת איתה לים אמא.. רואים לי? יה אמא תראי איזה חתיך אמא הבאת לי את הקרם? אוף אמא החול הזה אני לא יכולה עם החול הזה אמא תחזיקי לי את הנעליים ושלא ייגעו בחול חחחחחחחחחח ילדים אין אין כמו ילדים ג´ול

מתוקית.

New member
../images/Emo13.gif שיו אורו אתן רק בטיטולים חכי..

חחחחח ישלך זמן תההני הזמן הזה רץ מהר מאוד כמו רק אתמול נולדה והיא כבר אחריי בת מצוה תהני לך מתוקה מהפיצ´פונת שלך רק בריאות וחיוכים ג´ול

חן (*_*)

New member
כמה חם ../images/Emo42.gif......................

קיץ חם בשמש, חם אפילו בצל מחפשת במה על החום להקל מה-
ל-
-ממזגן למזגן שורצת על קו המים-בים כמובן נלחמת במדוזות הנסחפות במיים וגם באלו ההולכים על שתיים בלילות, לאור ה-
וה-
עסוקה בקרבות מרים נגד ה-
מסקנה, למרות שלקייץ גם מס´ יתרונות אני, מעדיפה בחורף לדלג בין הטיפות לאור נרות ליד האח לשתות קפה הפוך וביחד עם אהובי, להתכרבל בתוך הפוך לצאת לטיול, לצפות בירוק ובפריחה מחובקים במעיל אחד, לחזות ביופי הזריחה. בקיצור, מה שבקייץ אותי מנחם ומרגיע זו העובדה, שבסיומו הסתיו...וכבר חורף יגיע

חןןןןןןןןןןן../images/Emo25.gif

הצגת את הקיץ כל כך מדויק בדיוק כמו שאני מרגישה וגם אני סופרת את הזמן עד לחורף הבא רק טוב!!!

למעלה