קיפולי צמצם(איריס) וקיפולי שקיות תה

עלמה7

New member
קיפולי צמצם(איריס) וקיפולי שקיות תה

וגם קצת על חותמות - בעקבות השרשורים היפהפיים של ניצנץ1 ושל אופל כחול, אני רוצה להראות לכל המתעניינות כמה אתרים, שיכולים לתת לכן רעיונות, גם לגזרות של קיפולי צמצם וגם לריבועים לקיפולי שקיות תה. המקור, כפי שציינה ניצנץ, הוא אכן הולנדי (בכלל להולנדים יש טכניקות מקסימות לעבודה בנייר. לא בכולן התנסיתי). אז הנה - ה-אתר לקיפולי צמצם: הסבר, גזרות, גלריה מקיפה עם עבודות (יש גם כמה שלי...) מאותו "בית" - אתר לקיפולי שקיות תה - הסבר ודוגמאות לריבועים. את הריבועים צריך לשמור במחשב, ואח"כ להעתיק מהשמירה (פתחו את הריבוע ששמרתן ב"צייר") לדף חלק בוורד. שם תוכלו להעתיקו 8 או 16 פעם, כמה שאתן צריכות בשביל ה"פרח", להדפיס ולגזור. המון דוגמאות לריבועים תמצאו ממש כאן. לגבי חותמות - אני עובדת איתן המון, ותוכלו לראות הרבה עבודות שלי , והמלצות על אתרים שונים מהם אני מזמינה את החותמות בבלוג שלי (בתגיה "חותמות").
 

hanit3

New member
עלמה תודה רבה שפתחת צוהר לתחום

חדש עבורי. נכנסתי לכל האתרים שהמלצת ובנוסף העבודות שניצנץ העלתה היום הביאו אותי לרצון להתנסות בטכניקות אלו מחר אני הולכת לקנות חומרים ולעבודה.....
 

katavor

New member
עלמה - שאלה בבקשה- את הקיפולים -

בין אם זה שקיות תה ובין אם זה קיפולי צמצם - מדביקים, או רק מניחים? ואם מדביקים - באיזה דבק מומלץ להשתמש?
 

עלמה7

New member
בהחלט מדביקים.

את קיפולי הצמצם מדביקים עם צלוטייפ - כל פס שאת רואה בתמונות הודבק על ידי חתיכה של צלוטייפ. אני מכינה מראש איזה 30-40 חתיכות צלוטייפ, דבוקות על שפת השולחן, כך שכשאני מניחה את הרצועה, אני לא צריכה להתחיל לגזור צלוטייפ. אפשר לראות את זה בהסבר באתר שצירפתי. את קיפולי השקיות תה מומלץ להדביק עם דבק פלסטי. אני מכירה מישהי שמשתמשת בדבק מפיות, אבל נראה לי שחבל על הכסף וגם דבק שפתון של UHU עושה את העבודה. בסוף - מדביקים עם דבק קצת יותר חזק לכרטיס.
 
למעלה