קיפודה היי

נצחיה1

New member
קיפודה היי

תיכנסי בפורום צבא לתת קטגוריה עזרה נפשית לחיילים שם תתעדכני.ותגידי מה את חושבת. ביי תודה נצחיה

הקיפודה

New member
הי נצחיה

אעשה זאת ברצון, אראה במה מדובר, יותר מאוחר. שיהיה לך יום נפלא.

הקיפודה

New member
נצחיה,

קראתי, נשארתי פעורת פה, לא יודעת מה לייעץ, מקווה שתכניסי את כרמלה לענין (אולי בינתיים השגת אותה,) לא אהבתי את שקראתי שם, תגובת המפקד והשקר למרות ההקלטה, חוסר הזהירות שננקטו בכך שהעלו את בנך לרכב, למרות התופעות המפחידות שהוא תיאר? אני לא הייתי שנהג כזה יוביל את רכבה של החיילת שלי או של כל חייל אחר, נשמע לא נחמד, צר לי שלא יכולה לעזור, רק נשאר לי לאחל לכם שתצליחו בהמשך מציעה להורים כאן להכנס לפורום ההוא, אולי מישהו יוכל לעזור לאמא הזאת בעיצה . שבת שלום

מאקי

New member
תתקשרי לקצין העיר שלכם

בקשי את קצינת תש שם ודברי איתה.. יש משיהי שמטפלת בהורים. קצין העיר הכי מהירים.. ויעילים. בדוק. נסי ותהני.. זה המצב.. לפחות מהשירות שלהם.. בהצלחה ותעדכני אותנו.. עכשיו שראיתי מה כתבת .. רק רק רק קצין העיר. ב ה צ ל ח ה ..

הקיפודה

New member
יופי מאקי,

שמחה שהגבת לאמא המודאגת, קצת נראה לי תמוה שאף אחד לא נכנס לעיין בפורום שהפנתה אליו, ולא הגיב לה. היא אומנם כתבה בתגובה אלי, אך לדעתי התכוונה שחברים מכאן יעזרו לה . לי באמת לי ידוע איך פועלים במקרה שלה, מודה לך על תגובתך , למרות שאני לא "בעלת" הבעיה. ,,

סמדר בנ

New member
שלום נצחיה

קראתי את השתלשלות העענינים (למי שרוצה לקרוא זה הקישור להודעתה בפורום "תמיכה נפשית לחיילים") וגם אני חושבת שאתם צריכים עזרה מבחוץ, כלומר מחוץ ליחידה בה מוצב הבןיש כמה אפשרויות: כפי שמאקי כתבה - קצין העיר או קצינת פניות הציבור הנה קישור לאתר שלה עם הפרטים למי לפנות או לפנות לעורך דין שמתמחה בנושאי צבא ולהתייעץ (למשל עו"ד בני קוזניץ שזה הכרטיס שלו או ע"ד זאב פישר באתר http://www.army.co.il( דעי שזכות הבן לראות קב"ן בכל מקרה, אם המצב כפי שאת מתארת קב"ן יעולך לפתור אותו מנהיגה. נפקדות או אעריקות אינן כמובן הפתרון - צריך לנסות להפעיל את המערכות מעל הבבסיס. בהצלחה ודווחי לנו.

הקיפודה

New member
וואו סמדר,

תודה על האתרים החשובים שצירפת. רשמתי לי, למקרה הצורך, תמיד טוב שיהיה "באמתחת". אחלה שירות . תודה

למעלה