קינן שפי

• פותח הנושא EPlC
  • פורסם בתאריך

EPlC

New member
קינן שפי

חיפשתי בפורמים ובמאמרים אבל לא מצאתי תשובה. כמה אנשים מגיעים למבחן של קינן שפי וכמה עוברים? תודות

EPlC

New member
יש פה נכשלים?

אז אני ישאל את זה טיפה שונה. יש כאן מישהו שלא עבר? מצאתי רק הודעות של אנשים שסיימו את המבחן וכאלה שיודעים שהם עברו. מי שנכשל שיצעק וירשום תגובה. תודה

StasikD

New member
תחשוב רגע בהגיון לגבי אוכלוסיית

הפורום... מהערכה לפי אנשים שאני מכיר, בערך 80% עוברים. לא ידוע כמה ניגשים.

morbe18

New member
לפי מה שאני יודע..

קינן שפי בתור המבחן הסופי בתהליך הקבלה לעתודה מסנן חצי מהאנשים.. כמובן.. שזו גם יכולה להיות הנפצה.. בקיצור, לך לקינן שפי.. תהיה אתה ואל תנסה לשחק אותה מישהו שאתה לא.. אם אתה לא פסיכופט שונא אדם אז אתה תעבור..

EPlC

New member
נקווה

נקווה (זה תהליך הסינון היחיד לעתודה חוץ מלהתקבל לאונברסיטה)

Cvoog

New member
שום דבר שלא מופיע במאמרים ../images/Emo8.gif

להערכתי הנתון ש-50% נופלים בקינן שפי אינו מדוייק בעליל. בכל מקרה קשה מאוד לדעת את האחוז הזה כי הציון של קינן שפי משוקלל עם כל שאר הנתונים האישיים (פסיכומטרי, קב"א...) ורק אז מתבצע חיתוך הקבלה.

rRoller

New member
אז יוצא...

שחצי מהאנשים שניגשים פסיכופטים שונאי אדם.... :] תמוה במקצת הנתון הזה..

CrazyArcher

New member
אזבו אנשים...

אף אחד לא יודע מה בדיוק הולך בקינן שפי, ואף פעם לא ידע, למרות ששמועות אומרות שהם מעבירים את הנתונים שלה גם לCIA

EPlC

New member
CIA??

מה לcia ולזה? למה שסוכנות ביון תיתעניין במבחנים פסיכולוגיים שלא קשורים לביטחון ארה"ב?

kozakish

New member
שונה תפוז!!!

למה שמישהו בפורום עתודה לא יזהה ציניות ברורה שכזו???

shacharm2

New member
כן וגם לאיזור 51!

מה אתה מקשקש? רק מהגיון שאנשים שנבחנים שם הם אנשים גם ממערכת הבטחון ה-ישראלית!!! אפשר להבין מיד ששום דבר לא יצא החוצה מישראל. למקבילה הישראלית של ה CIA הנתונים יכולים לעבור אולי. אבל לCIA? אתה באמת חושב שלארה"ב יש איזשהו כוח מודיעיני?? הם גם ככה מתבססים בערך רק על ישראל...

StasikD

New member
כמה שזה לא קשור לשרשור,

למה שלא יהיה לארה"ב כוח מודיעיני?

EPlC

New member
יש להם ואפילו חזק

יש להם. הם מסוגלים לראות כל מה שהולך באינטרנט ולצוטט לטלפונים רבים בכל העולם חוץ מהשטויות הרגילות כמו לווינים ומרגלים שיש לכולם

shacharm2

New member
אתה ציני או רציני?

אתה יודע שהאינקווירר זה לא מקור מידע אמיתי? ואם הם יכלו לראות כל מה שהולך באינטרנט היום לא היו תאי טרור בכל עיר בעולם.. הם הרי מדברים בעיקר דרך האינטרנט. עובדה שארה"ב לא יכולה לעשות עם זה כלום...

למעלה