קינלי החתול שלנו פותח דלתות

eafek

New member
קינלי החתול שלנו פותח דלתות

תמיד, כאשר אנחנו מספרים שקינלי יודע לפתוח דלת פלדת אנשים מתקשים להאמין. וכמובן, כאשר יש אורחים קינלי מעדיף שלא לטרוח... מעמיד פני תם ואנחנו יוצאים גוזמאים. אז עכשיו יש לנו תמונה

nate2000

New member
חחחחח

גם לנו יש את הבעיה הזאת. פיודור שלנו למד לפתוח דלתות כשעוד היה ממש צעיר. בקיצר, אחרי שהבחור צנח מקומה שלישית בלי מצנח ובנס לא שבר כלום הבאנו אותו מטושטש הביתה אחרי שבילה אצל וטרינר חצי יום. אז ע"מ שיתאושש מההרדמה שמנו אותו בחדר נפרד. אחרי שעה נמאס לו אז הוא במצב שבו הוא מתנדנד מצד לצד פתח את הדלת- וזה אחרי שהפכנו את הידיות למעלה....

בילי28

New member
יש פתרון

גם אחד החתולים שלי יודע לפתוח דלתות על ידי היתלות על הידית. הפתרון הוא פשוט מאוד - להתקין מנעול. אחרי שגיליתי שהוא פותח דלתות, הזמנתי מנעולן והוא התקין מנעול על שתי הדלתות שהחתול נוהג לפתוח. עכשיו, כשאני חייבת לסגור אותו בחדר מסיבה זו או אחרת (למשל, אם אני מבשלת ולא רוצה שיסתובב לי על השיש), אני פשוט נועלת (למרות שהבחנתי שהממזר מנסה לסובב גם את המפתח, ואם היו לו אצבעות, אין לי ספק שהוא גם היה מצליח לעשות את זה). ואגב, מה הקשר בין פתיחת דלתות לצניחה מהקומה השלישית? הוא נכנס לחדר שמוביל למרפסת או לחדר שהחלון בו היה פתוח? אתם חייבים להיזהר מאוד בנושא הזה. לא בטוח שבצניחה הבאה יהיה לו כל כך הרבה מזל. עצה שלי - לשמור שתריסי החלונות ותריסי המרפסת בבית יהיו סגורים תמיד, ולפתוח רק את השלבים של התריסים. כך אני נוהגת לעשות - מאז שהבאתי את החתולה הראשונה שלי לפני כמעט 10 שנים, החלונות והמרפסות שלי סגורים תמיד, ורק השלבים פתוחים. כך אין שום סיכון שהחתול יצנח שוב. ואגב, אם יורשה לי להשוויץ קצת - החתול שלי יודע לפתוח לא רק דלתות, אלא גם את השלבים של התריסים. הוא פשוט נועץ ציפורניים ברווחים הקטנטנים שבין שלב לשלב, ומושך, או לחילופין מושך את הידית המחוברת לשלבים (שעל ידי משיכה בה השלבים נפתחים). ועוד מעלילות הגאון הקטן - הוא אוכל אוכל שונה מזה של החתולות, והאוכל של החתולות מגיע במעין ג'ריקן עם מכסה מתברג (כמו של צנצנות). יום אחד גיליתי להפתעתי שהוא למד לפתוח את הג'ריקן הזה על ידי סיבוב המכסה (כן, אני יודעת שזה נשמע מדהים, אבל אני נשבעת שכל מילה אמת). כשהוא רוצה לפתוח את הג'ריקן, הוא פשוט "משכיב" אותו על הרצפה, וכשהג'ריקן שוכב על הרצפה, החתול נועץ את הציפורניים ב"פסים" הבולטים הקטנים שמקיפים את המכסה ומסובב אותו לכיוון הנכון. טריק נוסף שלו - לא פעם הוא פותח את הטוסטר אובן (כשיש שם אוכל כמובן). יום אחד אחותי ניסתה להתחכם איתו וסובבה את הטוסטר אובן עם הפנים לקיר. אבל הממזר הקטן לא ויתר כל כך בקלות ופשוט סובב את האובן בחזרה... הרס אותנו מצחוק. יום אחד אחותי מסיבה כלשהי (לא זוכרת איזו) רצתה שהחתול לא ייכנס לחדר שלה. מאחר והחתול כאמור פותח דלתות, ולדלת הספציפית הזו אין מפתח, השחלנו מגב (לשטיפת רצפות) בין הדלת לבין הידית, באופן שה"ראש" של המגב (כלומר, החלק שעליו שמים את הסמרטוט לשטיפה) נשען חלקו על הדלת וחלקו על המשקוף. באופן כזה החתול לא יכול לפתוח את הדלת גם אם הוא נתלה על הידית. הוא כמובן ניסה לפתוח את הדלת כפי שהוא רגיל, אבל שלא כרגיל, הוא לא הצליח. כמה דקות מאוחר יותר ראינו אותו עומד על השולחן של המחשב ומנסה להזיז את ה"ראש" של המגב. אתם מבינים? הגאון הקטן שלי קלט מה מונע ממנו לפתוח את הדלת וניסה להזיז את זה. אם זו לא גאונות, אני לא יודעת מה כן.

Maurey

New member
בחיים לא שמעתי על גאונות כזו,

פשוט מדהים! /tapuzforum/images/emo132.gif

וגפן למדה לפתוח אתדלת המקרר

אמנם מאז ששמתי מנעול על הדלת זה די נגמר, אבל אם אני משאירה פתוח בטעות או כדע להכניס דברים למקרר, היא מיד מגלה ונכנסת פנימה

למעלה