קינאה בלתי אפשרית...

blue love

New member
קינאה בלתי אפשרית...

יש לי ידידה טובה..ממש טובה..אולי היא לא בדיוק ידידה כי הרגש שיש לי כלפיה הוא רגש הרבה יותר חזק מאשר לידידות אחרות! אפשר להגיד שתמיד אהבתי אותה בצורה מסויימת..וכנראה תמיד אוהב! אם יש דבר שאני הכי רוצה ...זה שיהיה לה טוב..ואני מאחל לה את זה כמעט כל יום..ובכל הזדמנות.. אז למה שהיא באה ואמרה לי שהיא יוצאת עם מישהו חדש הרגשתי צביטה קטנה בלב?..למה במקום להיות מאושר בשבילה הרגשתי קינאה גדולה כלפיי אותו בחור מאושר?...הרי אנחנו ידידים בלבד לא?..וידידים לא אמורים לקנא ! זאת הרגשה מוזרה...ומאוד מבלבלת. הרי אני באמת רוצה שיהיה לה טוב!! blue

אז ככה....קבל תגובה

קודם כל שלום לך, אני מכירה את המצב הזה וזה קורה לי גם היום, כלומר, תמיד שאני מכירה ידיד חדש וטוב, שהופך להיות משהו קרוב לא יותר מזה, אני מספרת לו הכל, אני סומכת עליו והוא עלי, הוא מספר לי הכל ואני מקשיבה והוא סומך עלי, ואז מגיע הרגע שהוא מכיר מישהי ואז הוא פחות איתי, ופחות מספר לי. אז פעם היתי מרגישה מן אכזבה כזאת, כאילו נהניתי מהעובדה שהוא מצא בי את הידידה הטובה בכל מכל, זה משהו שהוא לא נמצא בתת מודע שלנו, אנחנו לא ממש מרגישים שאנחנו רוצים שיהיו תלויים בנו, אבל כשהבחור/הידיד מתחבר עם מישהי ומספר לי, אז אני היום קצת בוגרת, ויודעת שאדרבא, עכשיו יותר מתמיד אני אהיה הידידה הטובה שלו. כי לא תמיד כשרע לאאדם הוא מחפש לספר לידיד קרוב, לפעמים גם כשטוב לאדם הוא אוהב לחלוק את הכל עם ידיד קרוב. ואז אני מרגישה טוב כשהו מספר לי, הידידה הטובה שלו, עד כמה הוא מאושר, ולא נשכח שיש גם את הרגע בו הוא אולי מנתק את הקשר עם החברה כי זה פשוט ל הלך בניהם. ולמי הוא חוזר לידיד הטוב משכבר הימים. בכללית כך מרגישים כשאוהבים בכלל מתוך איכפתיות לאו דוקא מתוך קנאה או רכושנות. מקוה של קישקשתי סתם..... יונית

blue love

New member
יונית...

היי ..נעים מאוד כל מילה שלך..קליעה בול..אבל הסיטואציה קצת שונה.. ותאמיני לי שאני מבין בדיוק למה את מתכוונת blue

שוב אני....

אז לי יש עוד שתי אפשרויות, האחת אולי יש לך משהו אליה באמת... השניה אולי אתה תלותי ורכושני.... לא יודעת, רק שואלת

עוד דבר....

אומנם אחרי הזמן קראתי את תגובתך לעופרי, ומכך הבנתי שאתה נשוי,, ועכשיו יותר מכל אני חושבת שיש קשר, כי מטבע הדברים, כיון שאתה נשוי, אתה לא בוחר לך כל כך הרבה ידידות אלא אחת או שתיים ובעצם יש לך אותה באמת כידידת אמת/וסוד ועכשיו אני חושבת שיש כאן לא מעט תלות בגלל המצב. זה לא כמוני כאשה פנויה, מקסימום אם הידיד עסוק מתיעצת עם ידיד אחר. אתה מוגבל יותר, וזה לכשעצמו גורם לתלות. ושוב תקן אותי אם אני טועה. יונית

blue love

New member
עכשיו אני ממש מבולבל..(-:

אני חושב שכל מה שכתבת יונית הוא נכון..ובכל זאת חסר לי משהו ..הסבר קצת שונה לכל מה שקורה כאן..אבל אולי אין צורך לחפש הסברים בכלל? זה המצב וגם אם אני אדע למה זה קורה ..אני לא אוכל לשנות את הרגש! וחוץ מזה אני חולה היום ואין לי כוחות להתמודד עם זה עכשיו.. אני מעדיף להתמודד עם הנזלת והחום..(-: תודה יונית על זה שניסית לחדור לראש שלי ולראות מה קורה שם.. blue

עופרי-

New member
כמה אפשרויות..

או שאתה ממש צעיר ולא מנוסה מדי בידידות. או שאתה מאוהב בה בסתר לבך. כך או כך, תאמין לי שכשהחברות הכי טובות שלך תתחתנה, אתה תשמח. אני כמעט מתתי כששמעתי שהחבר הכי טוב שלי מתחתן. אחר-כך, לא הייתה מאושרת ממני. כי הוא מצא את הזיווג המושלם ביותר שיכול להיות.

blue love

New member
כמה הבהרות עופרי..

אז ככה..קודם כל אני לא צעיר כל כך...(32) .. דבר שני אני נשוי ואני בהכלט יודע מה זאת ידידות.. אני לא מאוהב בסתר...תמיד יהיה לי משהו לאותה אחת..כי בזמנים אחרים.. בסיטואציות אחרות..היינו יכולים להיות היום יחד..ולא כידידים! ואני באמת מאושר בשבילה..אבל אני גם יודע ששנינו אולי היינו רוצים משהו אחר..ואולי אנחנו מתפשרים על מה שיש בלת בררה.. blue

היי עופרי...

היי עופרי, אמרתי לך כבר שאני אוהבת את התגובות שלך בפורומים? אם לא,,, אז,,,, הנה אני אומרת. יונית

*g99

New member
בלו, בלו,בלו...

אינך יודע? אין דבר כזה ידידים!!! הרי תמיד או שאחד מהצדדים נדלק (כמו במקרה שלך...), או ששניהם דלוקים!!! יום טוב לך... :cool:

למעלה