קיטי, צפרדעית, מה קורה איתכן?

צפרדעית

New member
היי יקירה,

אצלי בינתיים יש שקט בגזרת הדימומים. המנוחה בבית כניראה עזרה והדימומים פסקו לחלוטין. אני מתחילה להיות אופטימית ולקוות שאולי הפעם זה יצליח למרות שמתחילה להתפתח אצלי היסטריה קטנה שחס וחלילה שוב משהו ישתבש. מחר יש לי יום הולדת ואני מקווה לקבל כמתנה בדיקת דופק חיובית והתפתחות תקינה ביום שלישי ורביעי. זקוקה לתפילות ולאצבעות של כולן... צפרדעית

מחזיקה אצבעות

למרות ההקלה שאני חשה בשבילך, לאור הפסקת הדימומים אני ממשיכה עם האצבעות. מאחלת לך יום הולדת שמח מעומקי ליבי שתקבלי את המתנה שאת כ'כ מייחלת לה, מגיע לך! מתפללת ואוהבת יפית

קיטי08

New member
יפית, מה קורה איתך?

עדכון תמורת עדכון. מה קורה? אני קצת מותשת, מדממת לסרוגין, זקוקה לאצבעות שזה יסתדר מעצמו. ביום ד' סקירה ראשונה, נקווה שנגיע בשלום. חיבוק גדול לכולן

קיטי08

New member
אם זה עובד, אז סבבה

אני דווקא מרגישה כל רגע ורגע ו...מקווה לטוב....... בכל זאת, עוד מעט שקיפות, לא? מרגישה טוב פיזית?

תמי 2

New member
ממשיכה להחזיק אצבעות

שיהיו מחר בשורות טובות - זה סונר לראות דופק? תנוחי, ממליצה על ספרים כמו של הרלן קובן - עוזרים להעביר 3-4 שעות בכיף בלי מעמסה על המוח ועל משחקים כמו בבלס במחשב - מעביר יופי כמה שעות ומקל על התשישות הנפשית (לפחות לא חושבים יותר מידי). מכחה לעדכונים משמחים תמי

קיטי08

New member
מתפללת, מחזיקה אצבעות ומברכת

לשנת אושר גדולה ומלאה. חיבוק חזק יקירתי, מתגעגעת לחיוך שלך

תמי 2

New member
יום הולדת שמח

שפע ברכות לבריאות טובה ואושר, הגשמת חלומות. שימשיך להיות טוב ואופטימי. מחזיקה אצבעות לדופק תקין והריון משעמם.

למעלה