קיטור ליום שישי

ליזי38

New member
קיטור ליום שישי

רוצה לקטר קצת: אני עייפה עד מוות, בגלל כל מיני אילוצים יצא לי לעבוד רביעי ערב חמישי בוקר (עובדת משמרות). בנוסף לקללה הזו יש לנו אחראית חדשה מלאת מרץ מלאת אמביציות ןחסרת רחמים לחלוטין. כשניסיתי להסביר לה ש"קצת" קשה לי שמעתי ממנה ש"הריון זה לא מחלה". טוב, זה נכון אבל אין לה ילדים והיא לא חוותה הריון כך שהיא לא מסוגלת כנראה להבין את כל החלושס שיש להריוניות. בקיצר נקרעתי ל-8 ביומיים האחרונים והיום אני מרגישה כמו סמרטוט רצפה לאחר סחיטה. מתנחמת בעובדה שעכשיו עד יום ב אני לא אהיה בעבודה ואצליח לאגור כוח פיזי ונפשי לפגישה הבאה איתה. זהו, יצא ארוך ובכייני לאללה אבל עשה לי טוב בנשמה. שבת שלום לכולכן.

מתרגשת

New member
איזה חוצפנית../images/Emo46.gif

אני כמובן עם הפה הגדול שלי הייתי אומרת לה מה דעתי עליה (ומפוטרת 4 שניות אח"כ) ואם אין לה ילדים והיא לא היתה בהריון מאיפה לה כל הידע המוקדם הזה
אני חושבת שהיית צריכה להבהיר לה שאת לא מסוגלת לעשות יותר ממה שאת כבר עושה ושתעשה עם זה מה שהיא רוצה

Arfilit

New member
אני מקווה

(בשקט בשקט - שלא תחשבו שאני רעת לב) שהאחראית שלך - כשיום אחד היא תיכנס להריון - תקיא מדי יום ביומו - מן היום הראשון ועד לסוף השבוע ה- 13, ואפשר גם יותר מפעם פעמיים ביום. נשמע אותה מדברת אז...
תחזיקי מעמד.

למה רעה ????

בדיוק מה שצריך לאחל עם כל הכאב זה מעצבן שבנות שלא יודעות כלום חייבות להגיד משהו רק בשביל להגיד

odeia

New member
ליזי, אני לא יודעת באיזה שלב את אבל

מחודש חמישי אסור להעסיק אותך במשמרות. מאחלת לך שבת נעימה ומנוחה שלמה

ליזי38

New member
אתן

ממש מתוקות. העלתן חיוך על פניי כמו איזה סמיילי. אני בשבוע 21 ואסור להעסיק אותי לילות אם אני לא רוצה. ול"איחולים" שלכן לגבי האחראית שלי לצערי הן לא יתגשמו ואני מנועה מלפרט מדוע מאחר ואני עובדת במוסד מוכר באזורי ואני פשוט אחשוף אותה ואז אבוי לראשי באמת. בכל אופן אתן מקסימות אלף
ותודה לכן

odeia

New member
אז אל תסכימי למשמרות, אולי זה

יוריד אותה מכיוון אחד, אבל עלול להעלות אותה עלייך מכיוון שני. אין מישהו שהוא מעליה, שאת תוכלי לעבוד מולו ולאמול אשה זו? אני משתדלת לא לאחל רע לאדם, אלא לאחל לו טוב ושטוב זה ישפיע על הסביבה. אז נאחל לאותה אשה שתקבל את רוח ההומאניות, הסובלנות והאמפטיה. שרוח זו תעזור לה להבין שרצוי להתחשב בעובדים שסביבה. ומאחלת לך שתהיי הראשונה להנות מזה. שבת שלום.

למעלה