קיטורים....

קיטורים....

אני ממעטת לנסוע באוטובוס, והיום נסעתי עם בני בן השנה וחצי, ואני אומרת לכם שאנשים נודניקים בצורה שלא תאמן. כבר נתקלתי בחינוך מאנשים שאני לא מכירה שיודעים יותר טוב ממני איך לגדל את הילד שלי, אבל חוצפה כזו, זה כבר היה מעל ומעבר.
בהתחלה, אני נכנסת עם העגלה ורוצה לעמוד במקום הזה של עגלות ועגלות נכים. עמדו שם שני אנשים, אז ביקשתי בנימוס לזוז, כדי שאוכל לשים את העגלה. ההוא מתחיל לצעוק עליי, זה לא לעגלות, זה לנכים. אני מסבירה לו, שזה מיועד גם לעגלות כדי לא להפריע למעבר התקין של האנשים באוטובוס. והוא בשלו צועק עליי, כאילו גנבתי כסף מאנשים.
אחר-כך, העירו לי על המעצור לעגלה, או בשפת העם "ברקסים". אני אומרת שהעגלה נעולה. היה אדם שהתעקש שאני אימא כל-כך גרועה, שאני לא שמה ברקסים, ושהילד שלי יעוף מהעגלה. לא משנה, שהילד כמובן היה קשור, ולא חשוב שהדבר האחרון שאני רוצה, כן, זה לבלות יום שלם בחדר מיון. וברור לחלוטין שטובת הילד לנגד עיניי, בכל מצב. אבל הוא מתעקש ולא עוזב אותי. רד ממני, בן אדם, מה אתה רוצה ממני? מסבירים לך, שהכל בסדר, שיש מעצור, שאני מחזיקה את העגלה, שהוא לא יעוף. שאני אימא שלו, ויודעת איך לטפל בו, כן? הוא לא עוזב אותי. נודניק כזה. חטפתי קריזה. תעזוב אותי, לא בעיה שלך. רד לי מהוורידים!
בסך הכל, נסעתי באוטובוס. למה אנשים מרגישים צורך בלתי מוסבר להתערב לי בחיים ולנהל לי את גידול הילדים. לא ברור.

kramerkaren

New member
מוכר

אני, עם תינוקת בת חצי שנה עלי במנשא, מחזיקה ביד מטריה. גשם זלעפות.
מישהי מצפצפת שעה באוטו שאני אגש אליה. עד שהבנתי שזה בשבילי ושרוצים אותי.
מתחילה לצעוק עלי שאני מוציאה את התינוקת בגשם. ועוד בלי כובע.
ואני רק חושבת שאת הזמן שהיא צועקת עלי, כבר יכולתי להיות בבית, במקום בו לא יורד גשם עלי או על התינוקת, במקום בו ראשה העין לא חשוף ל...למה? מטריה. מנשא. מכוסה כולה.
בקיצור - לכולם דעה, ורובן לא מתבישיים לומר לך אותה. לומדים to smile and wave כמו שאומרים בפינגווינים ממדגסקר. פשוט להבליג.

shoosh2607

Member
מנהל
ועל זה אמא שלי אומרת

שזו הסיבה שלא עושים סקס ברחוב

למעלה