קיטורים

נמממ זה לא יותר מדי אבל...

אמא ואבא נסעו ל-4 ימים לאילת...סבא וסבתא באו להיות איתנו [ישלי עוד 2 אחים קטנים ממני] וכבר אני מעוצבנת מהם.כמה עניתקות אפשר להיות?!?!
הגב תפוס לי לגמרי
יש לי בוחן במתמטיקה+בוחן באנגלית+מבחן בתולדות המחול השבוע
אני שמנה
[למרות שאומרים לי שאני לא]

OverSharing

New member
איאיאי, ביתספר.../images/Emo103.gif

יש לי עשרה תרגילים בפיזיקה נחשו מה..? ממ טווווווווווווב! אני לא מצליחה כלום. חרא. נמאס לי כבר, אני לא יודעת מה משאיר אותי שם. כאילו, דגיברתי עם המחנכת על לפרוש והרכזת שכבה לא מרשה לי להשאר עם מגמה אחת ואני שונאת שהיא מתערבת לי בדברים, היא עשתה את זה גם עם מתמטיקה וחלאס. אין לי כח לשטויות המפגרות שלה. התחילו כבר לדבר על פולין וצריך להתחלק לעשיריות ואנחנו 14 בחבורה וגם ככה יש לנו כל מיני תככים כאלה והחלוקה הזו.. פיי, הולכים להיות ריבים ואין לי כח לזה. וגם החלוקה לחדרים. כאילו, אני הרוב כבר קבעו אבל אז יש כאלה שדי נדפקות וזה גרוע. לא מגיעות התוצאות שלי מההולטר ואני די בטוחה שהוא פשוט אבד בדרך לשם וזה חרא, אני אצטרך לעשות שוב ואין לי כח לזה. ובכלל, השמנתי ואני פוחדת לעלות על המשקל.:| אוף

e l u l a

New member
לא בטוח שזה עשיריות..../images/Emo153.gif

יש גם מצב שביעיות או שמיניות.. אל תדאגי עד שלא אומרים את הפרטים הבטוחים אין סיבה סתם להכנס ללחץ ושחר תקשיבי בקשר למשקל.. אולי באמת השמנת או לאדעת מה אני לא ממש שמתי לב, אבל מה שכן ראיתי זה את התמונות של הבגדים החדשים שראית[אגב תתחדשי
] ויש לך רגליים ממש יפות! כאילו פאק את נראית ממש טוב עם החצאיות:) וחוצמזה שעכשיו חורף והולכים עם סווטשירטים ובגדים יותר עבים אז בקושי שמים לב ואם היא לא מרשה לך להשאר למגמה אחת תעברי אליי לספרות
תמשיכי להשקיע ותראי שתצליחי.. אל תתייאשי, תפגשי עם חברים מפיזיקה ותעשו ביחד[תתקשרי לירדן, שנה שעברה עשיתן תמיד ביחד וגם עם נדב לא?]

©big smile©

New member
יופי :\

כבר השבוע השני שאני מתחילה עם בכי והרגשה רעה. אני שונאת את זה כ"כ, אוף. הייתי אמורה לדבר עם ריקי היום. סוףסוף היא זו שהציעה, ולא אני ששאלתי. ומה בסוף? היא היתה צריכה להחליף מורה באיזה כיתה. למהההה, למההה?!!1 מה עשיתי רע שזה חייב לקרות לי שוב? למה פעם אחת אי אפשר שמשהו איתה יהיה כמו שצריך? אני משתגעת מזה. אלוהים יודע מתי תהיה הפעם הבאה בכלל, ואם תהיה. נמאס לי לקחת הכל קשההההה@@#%#$&^!~. וגם כן המחנכת שלי דיברה עם המורה לקלאסי, ואח"כ היא סחבה אותי לשיחה איתה. לא מספיק אני הולכת למות מחר בשיעור, אני גם צריכה לשמוע את זה היום, בנוסף לכל החרא שסבלתי. והמבחן באזרחות היה גרוע. ויש לי מלא ללמוד לאנגלית ולתולדות המחול וספרות ומה לא. ועוד שבועיים לחץ מטורף. אני לא רוצה יותר. אני לא רוצה להתמודד לבד יותר. אני לא רוצה כלום. אני רוצה לישון ולא לקום. [אני פשוט הולכת לקרוע את עצמי היום בחדר כושר, לפחות שעתיים וחצי]. כלהמן/יםוןנהעוןכקנהון'רע'נק עאון ון'עא וענמ הינביהדפ

little shorty

New member
החולניות הזאת לא נגמרת.

כבר שבוע! פאקינג שבוע אני חולה וזה לא נגמר! נו כבר. היום לא הלכתי לביצפר ושיקרתי על אמא ואני שונאת לעשות את זה ופספסתי בוחן במתמטיקה ובכלל בזמן האחרון אני מפספסת מלא ימי לימודים ומבחנים וכאלה ואוף למה אני עושה את זה לעצמי. אני עובדת רק פעמיים השבוע ומהזה צריך להיות?!?! פעם הבאה אני מתקשרת מוקדם. אני צריכה ללכת למכולת ואין לי כוח. ויש בי מן עצבים כאלה לא מוסברים ובא לי לפוצץ מישהו מכות. מקווה שזה יעבור.

Small talk

New member
את צריכה סיכומים וטבלאות?

כי יש לי שהמחכנת (והמורה למקצוע) הכינה באתר בית ספר. הם דיי עוזרים לדעתי.

אני פשוט חייבת

אבל חייבת להפסיק לשתות כמו עמה ולהשתכר ולעשות דברים ולהגיד דברים שאני אתחרט עליהם אח"כ. [שלא תבינו, היה ממש מצחיק ונהנתי ואני זוכרת פחות או יותר מה עשיתי (ממממ) אבל יש כמה קטעים שאפשר למחוק] ואני שמנה מתמיד ובא לי להקיא בעעעעעע ואני לא מדברת איתו כבר מיום חמישי, בן זונה, אפילו מזל טוב ביומולדת שלי לא שמעתי ממנו עכשיו כ"כ ברור לי יותר מתמיד שהוא לא שווה אפילו שאני ארק לכיוון שלו, נהנהנהנה P:

K a y a 1989

New member
../images/Emo24.gif

לגבי הפסקה האחרונה אני חושבת שביום רבעי אני יזדהה איתה מתמיד. עזבי אותך באמת לא מגיע שתרקי לכיון שלו .

EVE Lights

New member
אתה חייב להיות מניאק, נכון?

חייב להרוס לי את היום? חייב? ואני בסך הכל הייתי נחמדה ורציתי לדעת מה שלומך, ואתה בא ובועט לי במצב רוח בלי בושה.

EVE Lights

New member
וגם...

בלי קשר למקודם כל כך כואב לי כל הגוף... כולי תפוסה ברמות וגם כואבת לי הלסת ממש כאילו!!! כוסעמק.

EVE Lights

New member
בואי נשאל את זה ככה...

ממה כבר יכולה לכאוב לי הלסת?!?!
יופי. תסיקי מסקנות לבד.

למעלה