קיטורים מבית היוצר של.

קיטורים מבית היוצר של.

מעצבן אותי שאנשים סולדים מדברים רק כדיי להראות שהם לא כאלה. מעצבן אותי שיש בערך 5 קומונות נגד פקאצות בתפוז, כשפקאצות בעצם לא מפריעות לאף אחד. מעצבן אותי שאנשים שופטים אותי וממש בטוחים שאני שומעת מטאל, כי אני לובשת בגדים שחורים. מאד מעצבן אותי שאנשים חושבים שפריקים זה מגניב ומאד רוצים להיות כאלה, אבל לא מבינים שזה פשוט דפוק (לנסות, לא להיות באופן טבעי). מעצבן אותי שיש אנשים (כמו הנ"ל) שלא מסוגלים לחיות עם אנשים שמאיימים על המעמד שלהם, אז הם חייבים להשתיק אותם. אני את שלי אמרתי.

צלוזן

New member
ברוכה הבאה! ופקאצות מאוד מפריעות...

ליתר דיוק הן מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מפריעות. לי! הן לא נותנות להתרכז בשיעורים והצחוק שלהן גורם לי להזדקן במאה שנה... עוד דבר-מה זה משנה עם יש קומונות נגד/בעד פקאצות? אנשים רוצים להתבטא בחופשיות-תני להם... ושחור זה צבע מאוד יפה בעיני. מז'תומרת "אנשים שלא מסוגלים לחיות עם אנשים שמאיימים על המעמד שלהם"?? בעולם שלנו החזק שורד והחלש מת. אין דבר כזה לחיות עם מישהו שמאיים על ה"מעמד" שלי אם הוא מאיים עליי באיזושהי צורה אני אנסה להרחיק את המאיים/להגיב על האיום איכשהו. איך אפשר לסבול מצב כזה? למה צריך לסבול מצב כזה? תזכרי "להתעצבן זה להיענש על טיפשותם של אחרים"

ראי,

אני חושבת שלא הבנת את משמעות המילה "איום". אני מתכוונת לאיום על המעמד החברתי, לא על איום באופן כללי שיכול להזיק לך (וסלחי לי אם אני לא מגדירה ירידה בסולם החברתי כנזק). את מכירה את כל הפקאצות שאת יודעת שכולן מפריעות? איך את יודעת שכל הפקאצות מתנהגות, נשמעות ונראות אותו הדבר? לתת חופש ביטוי? גם את זה לא הבנת. חופש הביטוי הוא בסדר גמור, עד שהוא מתחיל לפגוע באנשים. מעבר לזה, את לא יכולה לשנוא אנשים כי הם מתנהגים אחרת ממך. העולם לא שייך לך, את לא יכולה להחליט לשנוא כל דבר שחורג ממך במילימטר. ואם כן, את בבעיה. זכותן לצחוק, את לא יכולה לשנוא אותן באופן המוני עם חברייך בגלל זה. אני די בטוחה שהן לא עושות את זה בשביל לעצבן אותך. לכל האנשים יש זכות לחיות, ולך אין זכות להכתיב להם אורח חיים לפי רצונותייך- כך שאף אחד, חס וחלילה, לא ירגיז אותך כי הוא מחייך. חיה ותן לחיות. אבל, זכותך להתעצבן. את לא שולטת בזה. אני פשוט חושבת שלהקים קבוצות ולהפוך זאת לשנאה המונית זה קצת מוגזם. בכלל, אולי לך יש הגדרה אחרת לפקאצות מאשר לאנשים אחרים. "להתעצבן זה להיענש על טיפשותם של אחרים"? את כנראה מתעצבנת מדברים מאד מסוימים, כי אני לא מתעצבנת כשאני קוראת את ההודעה שלך.

למעלה