קיטוריה... (מותר נכון?)

טל ר

New member
מכניקת נוזלים ../images/Emo4.gif

בשביל לפתור את השאלה לא צריך לדעת מכניקת נוזלים - רק קצת מכניקה בסיסית (שימור תנע) וקצת חשבון אינטגרלי. אם אתה יכול, תמסור ממני למרצה שלך שהשאלות שלו/שלה לא ממש ממוקדות. דרך אגב, האם הקורס עוסק ב-Liquids (נוזלים) או ב-Fluids (זורמים - הווה אומר נוזלים + גזים)? טל.

justlior

New member
אתה צודק שוב, fluids.

דבר ראשון, מגיע לי מזל טוב. קיבלתי את המבחן בחזרה הערב וקיבלתי 100. דבר שני הפרק שממנו נלקחה השאלה הוא אכן מכניקת זורמים דרך חשבון אינטגרלי, על מנת לפתור את השאלה הזאת אנחנו משתמשים בשימור תנע בנוסף לשימור חומר. שאלה נוספת במבחן עסקה באנליזה חסרת-מימדים. השאלה השלישית הייתה מתנה ואני מביא אותה כאן רק בגלל שאני סקרן לראות אם תפתור את זה בקלות. שני זרמי מים ממלאים מיכל מתחתיתו. מצא ביטוי לשינוי גובה פני המים במיכל. נתון V1, A1, V2, A2, Atank

justlior

New member
מצא ביטוי לשינוי גובה פני המים

במיכל כפונקציה של זמן.

טל ר

New member
מזל טוב על הציון

אני מוודא: - מהירות זרמי המים קבועה - v1, v2 בהתאמה. - A1, A2 הם שטחי הזרימה ומהירות הזרימה קבועה על פני כל השטח. - Atank הוא שטח המיכל והוא קבוע לכל גובהו של המיכל. האם הבנתי נכון? טל.

justlior

New member
הבנת נכון, ורק בגלל שאני לארג'

קח גם rho, צפיפות המים, על חשבון בעל הבית.

justlior

New member
בגלל שאני רוצה להתקיל אותך?

לא אמרתי שאתה זקוק לצפיפות.

טל ר

New member
אז ככה

h = (v1*A1 + v2*A2)*t/Atank + h0​
עכשיו תורי. על פסגתו של איגלו, שצורתו הינה חצי כדור, מונח גוף נקודתי. הגוף מתחיל להחליק במורד האיגלו ללא חיכוך במהירות תחילית אפס. באיזו נקודה יעזוב הגוף את פני האיגלו? טל.

Dublinoa

New member
יופי נחמה../images/Emo70.gif ../images/Emo3.gif

ללא חיכוך
תפסיקו להזניח יה פיזיקאים

MicMik

New member
פיזיקאים...פוליטיקאים...

אילו לא היו פלסטינים בארץ, לא היה חיכוך והכל היה הולך חלק ובסבבה

למעלה