קידון לDR350

nicolpearl

New member
קידון לDR350

מחפשת קידון לDR350 המקורי שיש לי קצת צר..מחפשת קידון רחב יותר.. איזה מומלץ...ואם יש כיוון תשאירו פרטים.. תודה

הרושמת

New member
לי יש רנטל

הוא יותר נוח לי מאשר הקידון הקודם, מה גם שהוא פחות עקום אז זה עוזר מאוד

yoe66

New member
לי יש שקין כפיצית

כידון כידון... איפה אבשלום חום כשצריך אותו לך לך לארצך ומולדתך אשר בדרום תל אביב הסבר פניך למוכרות ובקש לגעת בסחורה לא שלהן חלילה בדוק את כידונים תשווה מחירים וכך תדע אם תמצא שם קידונים אולי תקנה אחד ותתאמן לאולימפיאדה הבאה בהטלת שתן או קידון הדגם החביב עלי הוא ה"אנדורו" של רנטל

nicolpearl

New member
מדהים

מחכים בפינה שמישהו יעשה טעות כתיב קטנה...בבקשה אם זה מה שנותן לכם סיפוק... זו מילה לועזית...ומי יודע מהי המילה העברית לכידון?אבשלום חום אולי ידע...? בכל אופן זה לא אומר שאני לא מודה לכם תודה

אכן צודקת פנינה- הכידון מקורו בל"עז

מהמלה handlebar שלרובנו מוכרת מאתרי הלועזים כמו Chappral או Rockymountain בחפשנו אחר כידון חדש לאחר שהבאנו אותה ב"הפכה" מהרכיבה האחרונה בגבעת קולרגול. מיכלי אומרת handlebar = "ידית היגוי" או בשפת הרחוב "כידון". המילה כידון עתיקת יומין היא ומקורה בחנית שבתקופת האבן כידון = חנית, כלי זין עתיק יומין לכן מהיום נדבק במקור המילה ויקרא כידון האופנוע "ידיות ההיגוי" יען כי שניים לו, אחד מכל צד. זו להאצה וזו להפרדת המצמד.

../images/Emo4.gifלא יפה.....

אדם מכובד אנוכי ונעלב בקלות מנסיונות התחזות. אנא חדל ממעשיך הנלוזים ומצא כינוי אחר - אבשלום יש רק אחד. בתודה, אבשלום קור בא מאחור

a c t i v e X

New member
כידון זה לועזית? ויייי....

חשבתי ש HANDLEBAR זה הלועזית אבל בטח התבלבלתי

yoe66

New member
גם אני ירדתי לה, פחחח, לא התרחצה

שבוע שבועיים

למעלה