קידום ללא חוזה - האם אני זכאי לפיטורים?

SuzukiDR

New member
קידום ללא חוזה - האם אני זכאי לפיטורים?

שלום, סיפור טיפה ארוך, מתנצל מראש. אני אתחיל מההתחלה: ב-2009 התקבלתי לעבודה בחברה כמנהל פרוייקט. התקבלתי בשכר נמוך משמעותית מהממוצע בשוק משתי סיבות: 1 - השוק היה שוק של מחפשי עבודה לאחר משבר כלכלי ואני הייתי מובטל מזה תשעה חודשים. 2 - התקבלתי לנהל פרוייקט לפני פיילוט והובטח שאחרי הפיילוט אקבל האלעה. בגלל גורמים שאינם תלויים בי או בחברה הפרוייקט לא המריא ומצאתי את עצמי ללא תעסוקה. לאחר זמן מה התחלתי להקים בחברה מערך QA (שלא היה) ולפני חצי שנה מוניתי למנהל QA. שוב הובטח לי שידונו בשכר אך ממשיכים לדחות אותי למרות הצלחה רבה בתפקיד. כיום גם הפרוייקט המקורי עושה שוב סימני חיים ואני מנווט בין שתי התפקידים במשכורת של חצי מאחד מהם. הבעיה שלי: אני רוצה להגיש למעביד מכתב בו אני מבקש אחת משלוש: 1 - לחזור לתפקידי המקורי בלבד כפי שמופיע בחוזה בינינו. או 2 - להמשיך בתפקיד החדש אך שייחתם ביננו חוזה חדש. או 3 - שיפטרו אותי לאלתר. האם אני זכאי לדרוש פיטורים אם אני מועסק מעל לחצי שנה בתפקיד שאינו בחוזה? האם יש למישהו רעיון כיצד לנסח מכתב זה? מה הכותרת, זה אינו "מכתב התפטרות"? אשמח לכל עזרה + דרושים
. תודה - אורי.

הבולאי

New member
לכב'......

מאחר ואנ משמש זה זמן בתפקידי ואנ מרגיש כי אנ ממלא אותו היטב וגם יש תגובות חיוביות מצידך, אני רוצה להבהיר כי שכרי, בהתאם לתפוקתי הוא נמוך משמעותית. אבקש להעלותו החל מ1.4.11. לתשובתך החיובית אצפה (-)

SuzukiDR

New member
אם כך אתה מציע לא להזכיר סיום העסקה?

תודה על המענה. אני מבין שאתה מציע לגשת לעיניין ולא "להציב אולטימטום".... יש משהו בזה... תודה על הכיוון... אגב שתבינו את הפער - אני משתכר 10000 לחודש כשהשכר הממוצע במשק הוא כפול ומעלה...

הבולאי

New member
אשית,רבבת ש'ח זה יותר מהשכר הממוצע במשק,אבל

לא זה הענין. אין לאיים על בוס כי גם אם הוא יסכים ,בדיעבד,לבקשתך,האיום ירחף כל הזמן מעל ראשו. נסה את שכתבתי ואנ תקווה כי תצליח. לנקוט עמדה תוכל אם וכאשר יסרב.

מדון

New member
כל האופציות פתוחות בפניך

ראשית בדוק אם יש לך בקרם הפנסיה או בביטוח המנהלים יש לך סעיף 14 לחוק הפיצויים ואם המעביד חתם על כך בביטווח המנהלים אם זו קרן פנסיה אז לבדוק אם בקרן חל עלך סעיף 14 לחוק הפיצויים ושאלה האם הפוליסה או הקרן שלך נפתחו לפי פנסית חובה או הפרשות מלאות

למעלה