קיבלתי צו ראשון...

מירב ד

New member
קיבלתי צו ראשון...

ויש לי כמה שאלות. יש מקום שצריך לסמן באיזה כיתה אני י/י"א/י"ב אבל אניהפסקתי ללמוד השנה. אני אמורה להיות בכיתה י"ב. אז לסמן י"ב? או לא לסמן בכלל. או שאפשר לכתוב בצד שאני לא לומדת? או שאני פשוט יגיד בצו ראשון? עוד שאלה... כתוב שאם יש לי אבחון דידקטי מלא, אז לצרף אותו ולשלוח עם שאר הפרטים הרפואים. מה זה יתן לי אם אני אשלח את האבחון? מה יקרה אם אני לא אשלח? מיבחינתי זה לא משנה לי הארכת זמן או משהו כזה... אבל זה נחשב להעלמת מידע? תודה מירב

tali_le

New member
תשובה

לגבי הכיתה - לדעתי סמני י"ב ותכתבי הערה בצד בכל מקרה ישאלו אותך על זה באימות נתונים בנוגע לאבחון - אם את לא צריכה את ההקלות כדי לעשות את המבחנים - אל תספרי על זה!! זה רק ידפוק אותך קשות!! זה יתן לך הארכת זמן במבחנים בדר"כ אבל יפסול אותך מהמון דברים ויוריד לך את הפרופיל טלי

Some1here

New member
את רצינית? זה מניסיון? כי לפי אנשים

אחרים שקיבלו הקלות זה לא פוגע בכלום. באמת נראה לי תמיד מוזר שאם מישהו צריך הקלות הדבר לא משפיע על יכולת בתפקידים מסויימים.

tali_le

New member
זה לא מדויק

לקויות למידה לא מורידות פרופיל או קב"א אבל כן פוסלות מתפקידים מסויימים (מה לעשות, אין הארכת זמן בכל מקום) אבל אבחון דידקטי, שזה מה שהבחורה פה שאה עליו - כולל הרבה יותר מזה הוא כולל הערכות של היכולות שלך בכל מיני סוגים של דברים וזה דבר שעלול לפגוע בך גם בפרופיל ובעיקר בשיבוץ ולכן, כדאי לבדוק טוב מה מגישים לצבא לפני שעושים את זה נניח, אבחון ישן עלול לתת בעיות שכבר לא קיימות (כי הוא לא מציג רק לקויות למידה) טלי

למעלה