קיבלתי צו גיוס!
מפחדתתתת

ענבל98

New member
קיבלתי צו גיוס! ../images/Emo2.gif מפחדתתתת

התאריך גיוס שלי הוא 27.10.2008.... מישהו כאן מתגייס באותו תאריך? תגידו... פרופיל 64 מקבל אוטומטית הקלות???

10th Man Down

New member
364 ימים אחריי ../images/Emo6.gif

ובקשר לשאלה עם הפרופיל- ממש לא, אבל לגיוס מומלץ לקחת אישורים רפואיים ולהראות אותם לרופא בטירונות ע"מ לקבל הקלות.

ענבל98

New member
אממ...אז רגע...

זה אומר שאני לא ידע אם יש לי הקלות בטירונות עד היום הראשון של הטירונות???
ויש מצב שלא יקלו עלי?, למרות שיש לי כל מיני בעיות גב ורגליים? חחח אני דיי בלחץ מהטירונות כפי ששמת לב..
ועוד שאלה... ( חח כמה שאלות ) כמעט בטוח שאני עוברת דירה בחופש הגדול. אני עכשיו שייכת למחוז ירושליים, ואחרי שאני יעבור אני אהיה למחוז תל השומר... אני אהיה חייבת לעשות את הטירונות במחוז תל השומר? או שאני יכולה לעשות את הטירונות במחוז ירושליים בכל מקרה?

10th Man Down

New member
לגבי השאלה הראשונה-

עם פרופיל 64 ממש לא עושים בעיות עם הקלות, למיטב ידיעתי
רק תביאי אישורים רפואיים והכל יהיה בסדר! השאלה השניה- אין לי מושג...

rasmus girl1

New member
תשובה:

אם ישלך הקלות את אמורה לדעת מהן. כן,יש מצב שלא יקלו עלייך. אם ישלך בעיות בגב אז לכי לרופא שמתאים לכך והוא יקבע לך איזה פעילויות את לא יכולה לעשות כשתקבלי ממנו את הטופס תשלחי אותו בפקס ללשכ"ג שאליו את שייכת וכשתתגייסי יביאו לך כבר פטור צבאי קבוע. אין דבר כזה טירונות במחוז תל השומר וטירונות במחוז ירושלים,הלשכת גיוס נמצאת בתל השומר וכל הארץ מופנה לשם.. כשמישהו נמצא במחוז ירושלים/ב"ש/חיפה הוא הולך ללשכ"ג בירושלים/ב"ש/חיפה ומשם מסיעים אותו ואת כל מי שמתגייס באוטובוסים ללשכ"ג בתל השומר כי רק שם עוברים שרשרת חיול ומתל השומר כל אחד נשלח לבט"ר [בסיס טירונות] שאליו הוא מתאים לפי התפקיד שלו.

ענבל98

New member
או קי אז....

זה אומר שיש סיכוי שאני אהיה בטירונות עם חברות ממחוז ירושליים??? ורגע....אם אני מוציאה פטור מריצה ממושכת/עמידה ממושכת, אזזזזז זה פטור לכל משך השירות בצבא?...או רק לטירונות?

rasmus girl1

New member
אם הן מתגייסות באותו יום שלך אז כן.

את זה הצבא יקבע לך,אני מאמינה שזה יהיה פטור קבוע ולא זמני.

ענבל98

New member
עוד משהו קטן. . .

חח אני כל פעם נזכרת בעוד דברים... איך אני יכולה לדעת מה הדפ"ר וכמה הקב"א שלי??? אני מתה לדעת אם יצאתי חכמה בפסיכוטכני חח

rasmus girl1

New member
חח..

אין מה להלחץ.. אני מתגייסת עוד 6 ימים ואני לא כזאת לחוצה.. ורובנו כאן כבר סיימנו תיכון.. :/ תלוי מה הסעיפים שמהם קיבלת פרופיל 64,אבל מה שכן..פרופיל 64 מפנה אוטומטית בבקו"ם לרופא.. ואם הוא יחליט שמגיעות לך פטורים אז הוא יביא לך. את שאר השאלות שלך אני יענה לך מתחתן כי אני לא זוכרת מה עוד שאלת שם..חח

ענבל98

New member
אני לחוצה מאוד כי...

בגדול. . . אני לא רציתי בכלל להתגיס. אבא דוחף נורא... לדעתי יכלתי להוציא פטור רפואי אם הייתי מתעקשת ואפילו מגזימה קצת עם הכאבים בגב וברגליים.... אבל בסוף אמרתי שאני כן רוצה להתגייס....ואני קצת מצטערת על זה
אני נורא מפחדת מהטירונות..מכל הקטע שלא ישנים בבית...שיש שם הרבה פעילות גופנית ולחץ, מזה שהולכת להיות לי מפקדת..חחחח שאני אצטרך להצדיע לה ולהגיד "כן המפקדת"...זה נראה לי כזה מוזר!!!! מהתנאים המגעילים שיש שם: מיטות מתקפלות, אוהלים פתוחים, חדר אמבטיה משותף. אני ממש לא כזאת שבנוייה לדברים האלה...

rasmus girl1

New member
נהה

הטירונות זה שטויות! במיוחד אם את עושה 02! עם הכאבי גב ורגליים אני מאמינה שיהיה לך 01/02+הרבה פטורים למינהם :) טירונות 02 זה ללכת מהחדר ההוא לההוא ולהקשיב לדברים משעממים,לעשות פעמיים מטווחים,אולי 3 אימוני מד"ס בכל הטירונות ו3-5 שבועות את סיימת! ו היי,רוב בסיסי הטירונות זה חדרים ולא אוהלים.. אבל אם תעשי 02 יש סיכויי שתיהיי באוהל. והמפקדת שלך כולה שנה מעלייך..אין מה להתרגש מזה..

ענבל98

New member
חח תודה על העידוד מתוקה!../images/Emo24.gif

מה זה אימוני מד"ס?...מה עושים בהם?

rasmus girl1

New member
מד"ס=חנ"ג

ספורט :) ויש גם את מבחני בר אור שזה כמו הבגרות בספורט,תנסי להוציא מזה פטור..

" פרופיל 64 מפנה אוטומטית בבקו"ם לרופא " ???

מה?? באמת?? למה? מה הוא יעשה איתי שם? יש לי 64 על תת משקל...אין לי מה לעשות אצל רופא בבקו"ם!

rasmus girl1

New member
כן,ככה הרבה חיילות אמרו לי,

לאדעת למה. כלום. תגידי "תת משקל" ויאלה ביי. :)

דללה

New member
לא בדיוק...

"פרופיל 64 מפנה אוטומטית בבקו"ם לרופא" הוא מפנ אותך אוטומטית לקליטה רפואית אצל הרופא בטירונות, לא בבקו"ם..

למעלה