קיבלתי ספר חדש לאפייה של טובה ארן

שפית123

New member
קיבלתי ספר חדש לאפייה של טובה ארן

ואפיתי משם עוגת קרם שוקולד-מוקה. עוגה עם קצפות ,יפה יפה. היא מתאחסנת בפריזר. מי רוצה??

שפית123

New member
מתכון עוגת קרם שוקולד-מוקה.

תבנית 28. 1 כף גדושה קמח יחד עם כף קקאו 2 חלבונים 2 כפות סוכר קורט מלח 2 חלמונים 1 כף שמן 1 כף ברנדי להקציף את החלבונים עם המלח והסוכר לקצף חזק, להוסיף לקצף תוך הקצפה איטית את החלמונים,הקמח עם הקקאו,השמן והברנדי. לצקת לתבנית משומנת ולאפות 7-8 דקות. לצנן. קרם שוקולד. 2 מיכלי שמנת מתוקה 200 גרם שוקולד מריר. לקרם מוקה. 2 מיכלי שמנת מתוקה 2 כפות אבקת נס קפה נמס 200 גרם שוקולד לבן. בקערה שמים 1/2 מיכל שמנת ואת השוקולד שבור לקוביות וממיסים במיקרו ממיסים את השוקולד הלבןב-1/2 מיכל שמנת ומוסיפים 2 כפות קפה ומערבבים. מקציפים את כל יתרת השמנת(3 מיכלים) לקצפת ומחלקים לשני חלקים שווים. בתנועות קיפול מבליעים את השוקולד המריר בחלק אחד של הקצפת,ואת השוקולד הלבןבחלק האחר. יוצקים את שכבת קרם השוקולד המריר על גבי בסיס העוגה(ניתן לטפטף על הבסיס מעט ליקר תפוזים) אני לא טיפטפתי.ומעליו יוצקים את קרם שוקולד לבן בטעם קפה. מכניסים את העוגה למקפיא. ניתן לקשטה מלמעלה עם פסים של שוקולד מומס,או לנפות מעט קקאו. טעימה בטירוף. ניקי אני בטוחה שתאהבי את העוגה.

טלאית321

New member
יוהווווו 4 מיכלי שמנת מתוקה?

אין לי קליינטים לזה. אכין בתבנית קטנה עם מחצית מהשמנת. וואלה קלה להכנה. תודה רבה
נראה לי שבאמת יותר מתאים לניקי

טלאית321

New member
../images/Emo67.gif אני נסה על נפשי

שלא תהרגי אותי את אהבת הרבה שמנת מתוקה. כך, לפחות הוכחת בעוגות שאת מכינה. ואל תתכחשי לעובדה

שפית123

New member
טלאית,זה לא צריך להפחיד.העוגה

היא בתבנית 28 . ואם באים לך אורחים,כל אחד מקבל פרוסה קטנה זה לא נורא. כמו גלידה. אם את לא אוהבת עוגות עם שמנת מתוקה,אז לא נורא.

שפית123

New member
ויקי,לא כדאי לטרוח לכמות קטנה.

תאמיני לי.חוץ מזה העוגה נמצאת בפריזר,ויכולה להיות שם הרבה זמן,אם לא זוללים.

ו י ק י 3

New member
הייתי עושה בתבנית 26...

להשאיר את אותה כמות לבסיס כדי ייצא קצת יותר גבוה... ומקצצת בשמנות...לפחות באחת שלמה.

סנאית 12

New member
מתכון לעוגת שמרים../images/Emo63.gif

את יכולה לנדב בבקשה מתכון טוב לעוגת שמרים עם מלית שוקולד או משהו דומה?

שפית123

New member
לסנאית,נתתי מתכון לעוגת שמרים לסנאץ

בדף 2 בשעה 17.36. תחפשי. ב יי

למעלה