קיבלתי חומר למחשבה.

קיבלתי חומר למחשבה.

אולי תוכלו לעזור לי? איך בן אדם יכול לדעת אם הוא עוד אוהב מישהו, אחרי שהוא מאוד נפגע? איך יודעים אם האהבה איננה או שהיא מודחקת בגלל הכאב?

לחוש פנימה

זה קישור שרוכשים בהרבה שנים אבל יש תשובה יותר פשוטה (אם רוצים ) ברגע זה ממש את לא חשה אהבה זו תשובה שיטחית אבל היא מתארת את המצב כרגע

אבל העניין הוא לא לרגע הזה.

כי אם מדחיקים זה עלול לפרוץ מאוחר יותר. אז איך בעצם יודעים אם מדחיקים אהבה?

dudusch

New member
אני חושב שאם

עוד מרגישים רע כשקשה לאותו אחד, אם מזדהים עם דברים שעוברים עליו, אם למחשבות על אותו אחד עדיין מצורפים פרפרים, טעם מתקתק של מה שהיה... ואולי אלו רגשות שבלי יעוד אחר, יעד אחר להרעיף עליו אותם הולכים למקום הידוע... את התשובה קשה לתת, ולא בטוח שאפשר לדעת בוודאות. כנראה שישנם דברים שצריך לקבל, ואחרים שצריך לוותר.

dudusch

New member
אני הולך לעמוד בפינה ../images/Emo3.gif

סתם כי בא לי להקפיץ

אני יכולה לנסות

אם אתה מתחילה למנות את המגרעות שלו ומתחשבנת על הדברים שכאבו משהו קורה האהבה מתחילה להחלש את מתעוררת מההתאהבות אם את סולחת לו תמיד, אפילו אם פגע בך זה סימן לאהבה למרות שאין בניכם קשר ,הוא נותק בכעס , את מנסה לגלות מה קורה אצלו סימן שעדיין אוהבת כאשר את עדיין רוצה להחליף איתו מילה לראות אותו, זה צורך מעיד על אהבה ועל געגוע. תבדקי טוב למה את אוהבת אותו שאת לא חושבת עליו , ואיש אחר גורם לך להתלהב סימן שהאהבה עברה ושיש אי הבנה והוא פגע מאד, ואת לא רוצה לדעת מה עובר עליו ומה הוא חושב , כי הדעה שלו לא נחשבת יותר סימן שהתנתקת ממנו והאהבה חלפה

אני מסכימה עם מה שכתבת.

זה מרגיש לי נכון בתוך הלב... אבל...זה שלא אוהבים יותר לא אומר שהאדם כבר לא חשוב,לא יקר...שלא רוצים להבהיר אי הבנות...

T i g r e s s

New member
נכון...

השאלה היא אם הצורך הזה הוא כדי לסגור דברים...או כדי לפתוח.

אני לא כל כך מסכימה..

עם הנסיכה... הדחקה יכולה להיות גם שאת לא רואה את הבנאדם הרבה זמן לא חושבת עליו ואפילו נדלקת על מישהו אחר אבל אם פתאום את תראי אותו/הוא יגיד לך שהוא רוצה לחזור אז כל הרגשות יעלו בחזרה(אני מדברת מניסיון לצערי) אי אפשר ממש לדעת אם זאת הדחקה או לא. תנסי להפגש איתו או ללכת למקום שאת יודעת שתראי אותו כדי לדעת אם זה יעשה לך משהו,אם את מרגישה צביטה בלב שאת רואה אותו..

אני מניח

שאם הוא באמת נפגע. אם באמת המצב הזה כואב וקשה. אז לדעתי זה כבר אומר שהקשר חשוב לו. שהצד השני מאוד חשוב לו. אחרת הפגיעה לא היתה כזו כואבת. אני מניח שעם הזמן זה יהיה גם יותר ברור העניין. אולי גם בעזרת בילויים יותר עם אותו האדם. לראות איך הקשר נראה עכשיו. תקופה של בירור עם עצמך. לא לנתק את הקשר בינתיים. בעיקר לא רק עקב ריב. אני חושב. בהצלחה בכל מקרה.

Zack DA

New member
מוזר, תמיד חשבתי שזה הפוך. ../images/Emo13.gif

אנחנו נפגעים מאנשים שאכפת לנו ממה שהם חושבים. ועוד הרבה יותר מזה, אם אנחנו אוהבים אותם. כלומר, נוצר אפקט שבו אתה לא יכול להפסיק לחשוב על מישהו בגלל שהוא פגע בך, ואתה צריך לחשוב אם זה בגלל אהבה או בגלל שאתה לא מקבל את מה שאתה רוצה.

נכון.

נפגעים כי איכפת...ואז מתכנסים פנימה, עצובים...אחרי זה כועסים...אחרי זה משלימים,ואז התגברת. אז אם אתה אחרי שלב הכעס,הייתכן שאתה עוד אוהב אבל רק מדחיק את האהבה?

בארי

New member
רק אותו אדם יכול לחוש בכך...

אם הלב עודנו מבקש להיות קרוב לפוגע,הרי שזו התשובה. אם הלב לא ממש רוצה עוד בקרבתו של הלב האחר,הרי שזו התשובה לשאלה השנייה. הכל בגוף השאלה

בארי

New member
האדם כלפי עצמו...

יודע להסיר את החומות למען מחשבתו והרגשתו. החומות נבנים על מנת שה"אחרים" לא יוכלו לחדור את המערך ההגנתי שאנו בונים על מנת להימנע מפגיעה חוזרת,בה הקודמת הספיקה לחסל בנו חלק נרחב ונותרנו עם חלל בלב.

למעלה