קיבלתי זימון לתחקיר בטחוני...

קיבלתי זימון לתחקיר בטחוני...

יום שלישי... עכשיו.. להכחיש כל קשר שלי לזה? להגיד שניסיתי פעם אחת.. הייתי בטיול באמסטרדם בלה בלה...? מה לעשות... ויש מצב שיעשו לי בדיקת שתן נוספת באותו יום? כי.. עישנתי אתמול.. אני לא לחוץ.. סתם יעוץ! (חה חה.)

EverMan

New member
אם ישאלו ...

א.זה נושא לפורום מתגייסים. ב.שימוש הוא לא דבר לא חוקי , אבל זה עלול לפגוע תדמיתית בך. ג.אל תשקר לצבא. עדיף להודות בדבר כזה מאשר שיתפסו אותך על שקר. ד.אם ישאלו - תגיד אמת. אל תיזום.

Krishi

New member
שימוש הוא דבר לא חוקי

אלא אם זה באמסטרדם... חחח

EverMan

New member
שימוש זה לא דבר לא חוקי.

אחזקה , מכירה , נהיגה תחת השפעה , גידול , וכו' - אלו עבירות... לא זכור לי שיש דבר האוסר שימוש.

Krishi

New member
כן? באמת?

נראה אותך עובר ליד תחנת משטרה עם ג'וינט ביד...

EverMan

New member
זה נחשב אחזקה ../images/Emo13.gif

העישון עצמו לא לא חוקי. ההחזקה של החומר בתוך הג'וינט היא לא חוקית ...

EverMan

New member
תיקון :

זה החזקה בשניהם. לא אחזקה

Krishi

New member
אז יענו משחקים איתנו פה?

מותר לעשן אבל אסור את זה ואת זה ואת זה ככה שיוצא בסוף שאי אפשר לעשן? חחחחחחחחח אם תיקח את העשב ותעשן אותו לבד (איכשהו) אז אתה נחשב כבר למעשן אותו ולא למחזיק אותו אז זה בסדר?

EverMan

New member
בדיוק ../images/Emo13.gif

שמע , זה כמו שאין חוק שאומר שאסור לדקור מישהו ... אבל יש חוק שאסור לתקוף מישהו בנשק , ושאסור לרצוח בני אדם אחרים

Krishi

New member
אז למרות שטעית בפורום....

תרשה לי... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא.. לא יעשו לך בדיקת שתן.. אבל ישאלו.. ישאלו כל דבר אפשרי!!!!!! הכי טוב להגיד את האמת.. כי לא משנה מה תגיד להם בשאלה של הסמים הם מחתימים אותך על טופס שלא עישנת (במידה ואמרת שלא עישנת) ושאתה מוכן לעשות בדיקת פוליגרף.. ובכלל.. בתחקיר בטחוני עדיף להגיד את כל האמת.. אפשר קצת לערפל אותה אבל עדיף שלא... המטרה שלהם היא שתהיה אמין... ויש אנשים גם שאמרו דברים לא הכי טובים והתקבלו לתפקיד שלהם ויש כאלה שלא אמרו את כל האמת.. התקבלו לתפקיד.. ואז השב"כ גילה עליהם כל מיני דברים, העיפו אותם ותבעו על מתן עדות שקר... תגיד שניסית פעם אחת ואתה לא מתכוון לחזור על זה... אוח הזכיר לי את התחקיר שלי... איזה סיוט...

סופה 20

New member
אמממ אתה יודע...

זה לא טוב לערפל את האמת .. כי בסוף נעלה על זה :)....

סופה 20

New member
אממ משום מה אף אחד לא שאל אותי

או קרא לי :) בתור מתחקר בטחוני...(זה שעושה את התחקיר..) תספר כי בסוף אנחנו יודעים הכל ... וזה בדוק. ותספר את כל הפעמים בהן ראית ניסית קנית או לא יודע מה של סמים. עדיף שתגיד עכשיו מאשר שנגלה את זה לבד כי אנחנו בודקים אמינות..ואם תצא לא אמין זה לא טוב.

כן? כאילו שמישהו באמת יספר להם..

אני אגיד שניסיתי פעם אחת באמסטרדם.. מה יקרה אם אני אפול בפוליגרף? (במקרה שגם יעשו..)

סופה 20

New member
אז ....

אל תתפלא אם בסוף המידע מגיע אליהם...ואתה תגיע לשיחה נוספת..דבר שעלול לקרות...

teenate

New member
לא יודע..צבא לא אוהב סמים..

אז אם אתה מודה אתה ישר עף לפי דעתי..... צבא זה לא מישהו שאתה יכול לשכנע אותו שזה לא כזה נורא..זה מוסד הם הולכים איתך הכי סחי שאפשר..... לפי דעתי אתה יכול לשקר טיפונת..אבל רק אם אתה שלם עם זה..

למעלה