קיבלתי את משלוח הארוחות-אנא פנו אלי

סאג 1

New member
קיבלתי את משלוח הארוחות-אנא פנו אלי

האוכל ממסעדות מגיע כמה פעמים בשבוע ואני מחלקת לכמה משפחות, ולכמה בעזרת ידידה יקרה של נועית מה שמקל עלי היות ואיני יכולה לשנע לכל מקום בעצמי.אם יש למי מהרכזים צורך או הצעה כיצד להעביר אנא צרו קשר כעת. אני רוצה שהכמות הגדולה שהגיעה כרגע,טריה וטעימה- תגיע מחר למשפחות .ושגם בהמשך הכל יזרום. אני בת"א.

נירה63

New member
סאג חמודה בבקשה העבירי לבת ים.

את יודעת למי אני מתכוונת. תודה .

נירה63

New member
זיוי אודה לך אם תשלחי לי במסר פלפון

ונוכל לשוחח. ברוכה הבאה אלינו לפורום הכי מקסים שיש לדעתי...

תודה לך נירה יקירתי השיחה איתך

חיממה לי את הלב אין מה לדאוג יהייה בסדר ניסיתי להתקשר אליה והיא ל עונה אז אם יש לך קשר איתה תאמרי לה שתענה בקשר למחר תודה וכן ירבו כמותך בישראל

יקירתי אשמח אם תשלחי אוכל

למשפחה מדרום תל-אביב (את יודעת איזו). אם נשאר לך עוד, אפשר גם להיא מרמת גן ששלחת לה אוכל לפני שבוע בערך.
את משהו משהו סאג

אהלןןןן מיכליתשלהצאט תעדכני אותי

בבקשה במה מדובר אולי אוכל לסייע לא בטוח אבל אוכל לנסות להשתמע

היי חמודה, איזה כיף שאת מכניסה

בפורם תמונות יפהפיות ורוח נעימה (לא שלא היה, אבל עדין). יש שתי משפחות, האחת מרמת גן והשניה מדרום תל-אביב, שזקוקות למזון. אם זה מסתדר לך, אשלח לך פרטי התקשרות במסר. תודה.

../images/Emo24.gif זיוי

אני מבועסת קצת שיש אוכל בתל אביב שיכול היה לעזור למשפחות שבטיפולי כאן בבית שמש ושאין לי דרך להגיע לשם כל פעם כדי לקחת. זה היה יכול לעזור למשפחות שלי
כמובן שאני שמחה עבור משפחות אחרות מהמרכז שנהנות מזה
אבל כאן המצב נוראי,כבר אין תורמים

אבדוק אפשרויות

משאית שלנו עולה לירושלים פעם-פעמיים בשבוע אבדוק עם בעלי מה האפשרויות למשלוח כזה והשאלה ואם כן בכלל האם יתאפשר להעביר את המזון לפ"ת? בבקרים שאני אציין בכדי שבעלי ישלח לך או שהחב'רה שלנו יאספו בבוקר לפני עלייתם לירושליים והסביבה ללא כל עיכוב? בבקשה לא לתפוס אותי במילה חייבת התיעצות עם הבעל היקר שלי

למעלה