קיבלתי אומץ לירשום

גיל 33

New member
קיבלתי אומץ לירשום

סיפורי הוא קשה להבנה ממי ששומע מהצד אך לאחר שנתיים של הליכים פעילים בכל בית מישפט במדינתנו הקטנה החלטתי להעלות בפני פורום זה את סיפורי בהתחלה זה התחיל בכך שאישתי פעלה באלימות כנגדי ולאחר מיכן אמרה שהיא עשתה טעות ,לאחר כחודש וחצי מאותו מיקרה פנתה אישתי לראשונה למישטרה ופתחה נגדי תיק פלילי שהעונש בחוק הוא בן 10 עד 20שנה מאסר ובנוסף אין ספור תיקים אחרים במהלך השנתיים האחרונות על כל דבר העולה במחשבתכם. בנוסף הורחקתי על ידי המישטרה ל 7 ימים מהבית במהלך הזמן הזה אישתי פנתה לבית המשפט לעיניני מישפחה וגם שם פתחה תיק על אלימות מצידי כלפיה ואז הוארכה ההרחקה לתקופה של מעל לשלושה שבועות במהלך השבוע 1 של ההרחקה הגשתי נגדה תביעת גירושין ברבנית וגם היא הגישה נגדי ברבנות תביעה. בית המישפט לעיניני מישפחה מצא לנכון להחזיר אותי לביתי מהסיבות של חוסר אמון בנסיבות שלשמן הורחקתי וזיקה אותי ,וחזרתי הביתה ילדיי כל כך היתגעגעו אללי אך פחדו מאישתי ,החזרה הביתה היתה סיוט עבורי אך זהוא ביתי ואז המשיכו מסכת הטביעות כנגדי במישטרה ,בימים אלו לאחר חקירה של כימעט שנתיים ניסגרו כנגדי כל תיקי החקירה וקיבלתי אישור שאני אדם ישר מהשורה וכל התביעות ניסגרו אציין שעיניני המישפטיים האזרחיים עוברים בין בתי הדין הרבניים ובין שני בתי מישפט לעיניני מישפחה ,וכמובן בית הדין הגדול לעירעורים בירושלים וגם בג"ץ ,וגם הוצל"פ. וכמובן גם הליכי כינוס על הדירה המשותפת שהשבוע פונתה על ידי כונס של הבנק למשכנאות ,בשבועות האחרונים ניסתי לעצור הליכים אך לא ניתן היה לכן בתור חבר פורום חדש יחסית ולאחר שהיתי במיפגש בניין בי"ץ בהרצליה היתי עסוק ביותר ולא היתאפשר לי ליגלוש באתר אך ניסתי להישתתף בשיחות מסוימות בצ"ט אך בתור חדש זה היה כצט קשה אזרתי עוז לספר כצט מסיפורי שאת סופו איני רואה וגפ בימים אלה תיבת הדואר שלי מקבלת אין ספור תביעות חדשות שעליי להגיב ותודה על זמנכם כאשר תיקראו את הסיפור העגום שלי , האם למישהו נוסף קרה דבר כזה השמך להעביר איפורמציות דרך תא המסרים האישיים.

גיל ../images/Emo50.gif

סיפור קשה, לא יכול לעזור כי לא הייתי במצב כזה, אבל נראה שאם הצלחת לעבור עד עכשיו אתה בדרך הנכונה. חזק ואמץ

../images/Emo24.gif לחיזוק לא קלה הדרך......./images/Emo50.gif

אך מקווה שתגיע לסופה בשלום.....

galgalit

New member
גיל ../images/Emo24.gif

נורא קשה הסיפור שלך. לפעמים אני שומעת כאלה סיפורים שאני פשוט לא מאמינה שזו מציאות ולא איזה סרט אימה. יותר מזה, לפעמים אני מסתכלת על הסיפור שלי מהצד ולא מאמינה... שמחה שאזרת אומץ לשתף, להוריד משא, לחלוק. זה מקל. טוב שחילופי הדברים שהיו כאן היום לא הרתיעו אותך, כי אנחנו באמת מדהימים
קח חיבוקי לדרך. אנחנו כאן. תמיד. בכל שעה כמעט

למעלה