קיבוע לרגל של החתולה

Sophia0101

New member
חברים יקרים
החתולה שלי קיבלה קיבוע לרגל הקדמית לפאקינג 6 שבועות.
היא פרקה את כף הרגל.
איך אני עוזרת לה ומקלה עליה לעבור את התקופה הזאת עם כמה שפחות חירפון??? סביר שהיא תסתגל או תסבול מכל רגע??
למישהו היה חתול עם קיבוע על הרגל??? IMG_20210314_180452.jpg

גורדיאן-II

Active member
חברים יקרים
החתולה שלי קיבלה קיבוע לרגל הקדמית לפאקינג 6 שבועות.
היא פרקה את כף הרגל.
איך אני עוזרת לה ומקלה עליה לעבור את התקופה הזאת עם כמה שפחות חירפון??? סביר שהיא תסתגל או תסבול מכל רגע??
למישהו היה חתול עם קיבוע על הרגל??? צפה בקובץ המצורף 18125
1. כל חתול והאופי שלו, קשה לנחש.
2. ועדיין הנחת העבודה שלי: היא תתחרפן בגדול, תתעסק בזה בלי סוף, תתלונן ובקיצור הולכת להיות תקופה לא קלה.
3. גם התקופה הקשה ביותר עוברת, כמו שאומרים בצנחנים: אין מנייק שיעצור את הזמן.
4. אם היא תוריד את הקיבוע הזה אל תתאמצו לגרור אותה לוטרינר, האמת שחתולים בכלל לא צריכים קיבועים (סתם דעה אישית שלי, מגובה בקצת הרבה ניסיון), הם יודעים לא לאמץ את הרגל הפגועה (כי זה כואב להם), ואם היא תוריד חצי מזה תורידו את החצי השני ותנו לה להחלים בשקט.
5. ושאלה: איך לעזאזל חתול יכול לפרוק את כף הרגל?

Sophia0101

New member
פרקה את כף הרגל עקב נחיתה לא טובה מגובה רב על בסיס לא יציב.
הפריקה של הכף רגל זה אחרי בדיקה מאוד יסודית של הוטרינרית. הכירורג המליץ לקבע כי ללא הקיבוע היא מזיזה את הרגל, קופצת עליה מהמיטה לרצפה ולהפך, מהספות לרצפה ובעצם לא נותנת לה מנוח באמת. צריכים שהרגל תיהיה באפס תזוזה כדי שהמצב יתאחה מעצמו.
הגענו לוטרינרית זו היום אחרי 14 יום שהחתולה הייתה ללא שום חבישה, ולא ניכר שום שיפור במצב ועדיין סרבה לדרוך.
הוטרינר הראשון אמר שזו רגל מכה ויעבור. בבדיקה היום לאחר 14 יום הסתבר שהוא טעה ומדובר בפריקה

גורדיאן-II

Active member
פרקה את כף הרגל עקב נחיתה לא טובה מגובה רב על בסיס לא יציב.
הפריקה של הכף רגל זה אחרי בדיקה מאוד יסודית של הוטרינרית. הכירורג המליץ לקבע כי ללא הקיבוע היא מזיזה את הרגל, קופצת עליה מהמיטה לרצפה ולהפך, מהספות לרצפה ובעצם לא נותנת לה מנוח באמת. צריכים שהרגל תיהיה באפס תזוזה כדי שהמצב יתאחה מעצמו.
הגענו לוטרינרית זו היום אחרי 14 יום שהחתולה הייתה ללא שום חבישה, ולא ניכר שום שיפור במצב ועדיין סרבה לדרוך.
הוטרינר הראשון אמר שזו רגל מכה ויעבור. בבדיקה היום לאחר 14 יום הסתבר שהוא טעה ומדובר בפריקה
1. שתהיה בריאה.
2. 14 יום לא מספיקים להחלמה.
3. כבר היו לי חתולים צולעים, וגם אני חטפתי לא מעט שברים (הייתי אופנוען), וקיבוע הוא בעיה כי הוא קצת "מאבן" את השרירים והגידים. אחד החתולים שלי סבל בגיל שנה משברים חמורים רבים, כולל שבר באגן הירכיים, ובכלל אי אפשר היה לקבע אותו (אלא אם כן היו מגבסים אותו מכף רגל עד הראש), לקח לו חודשים לחזור למצב תקין ועכשיו הוא כבר בן 12.
4. פריקה היא בעצם נקע, צריך להחזיר את המפרק למקומו ולשמור עליו שם, אז אולי החבישה אכן נחוצה, ואולי לא כל כך, אני לא וטרינר וזה לא מקומי להחליט על כך, מה שאני יודע זה שחתולים יודעים לווסת את הפעילות שלהם בהתאם למצב הפיזי שלהם.

כל זה לא חשוב, כבר קיבעתם, מעכשיו מה שקובע זה איך היא תסתדר עם זה, נשמח לעידכונים.

נערך לאחרונה ב:
למעלה