קטע שלי

Im Lost In Hell

New member
קטע שלי

אני יודעת שזה גרוע אבל זו המציאות שמשתקפת מעניי כרגע: רוצה לאהוב, נמאס לי לכאוב- לירז חפץ _________________________________________ עכשיו אני נזכרת בעבר, נזכרת בכל מיני קטעים שהיו לי. הייתי הולכת להופעות, הייתי משתוללת, כמה מרץ היה לי אז. אתם זוכרים את הבחורה השחרחורת הנמוכה הזו ? הקופצנית הזו? היא לא קיימת יותר. אני מחקתי אותה, נמאס לי ממנה. זו פשוט לא אני, היא מזוייפת. אני שונאת אנשים, קשה לי איתם. אני אף פעם לא מצליחה להיות אמיתית. אני מנסה לכתוב, והתגובות לעיתים משכיחות את הכאב. אבל רק לכמה דקות ושוב הוא חוזר, חזק יותר. אני קורעת את העור, פוצעת אותי בעזרת הסכין שלי. מדממת צורחת לעצמי ואח"כ נרגעת, זו התרופה האמיתית שלי. אני רוצה לדבר, רוצה לחבק, אבל הם לא יבינו, הם אטומים. הם לא יבינו, אני יודעת שלא. הם יחשבו שאני רוצה למות. זה לא מה שאני רוצה. אני רק רוצה את החיים שלי בחזרה, החיים שנאבדו לי יחד עם תמימותי בגיל כל כך צעיר. החיים שנאבדו, עכשיו אני מצטערת איך לא נאבקתי בהם. כל כך מהר ברחתי מהמציאות, מהר מאוד למדתי לכאוב. עכשיו כל שנותר הוא רק לדעת לאהוב..

מ ו י ר

New member
ליז

כל כך מזדהה.. גם לי זה קורה הרבה, שהמילים על קצה הלשון, ורק צריכה את האדם הנכון אבל לא מוצאת אותו.. וזה קשה, שכל מה שאת רוצה זה חיבוק, ואין מי שיחבק.. אני לא אגיד שאני מבינה, כי אולי אני לא.. אבל אני שמרתי בכוח על התמימות שלי.. ואני בורחת לעולמות שונים.. ואני כותבת, ואני כואבת, ואני רוצה ליהיות שמחה, אבל לא יכולה להיות בחברה.. יותר מידי שנים של בדידות.. אוהבת ומעריכה המון!! שולחת לך חיבוק
שי

Im Lost In Hell

New member
אממ

אני לירז לא ליז אבל בטח זו רק שגיאת כתיב.. אני מקווה בקשר להזדהות אני מקווה שיהיה לך טוב להזדהות עם כזה דבר לא הכי בריא ועוד משו תודה על המחמאה ועל החיבוק

Cheezus

New member
תגובה:

אהבתי מאוד..! יש המון המון רגש בקטע הזה. מדהים. אבל מצד שני קצת הפריעה לי הרגשת היומן החזקה מאוד בקטע.. אבל אולי זה מכוון. מאוד מאוד אדיר! אבל אולי אם זה היה כתוב בגוף שני זה היה לוקח את זה לכיוון מעניין..

../images/Emo10.gif עצוב לי לקרוא....

ולמרות זאת אני מזדה איתך כול כך לירז!!! אני מקירה את השם שלך מאיפה שהוא.... תני לךי לחשוב.... מפורום אחר אני מניחה.... (למי שלא הבין אני יודעת איזה פורום... לא בא לי להגיד את שמו...חחח) אבל- עם את רוצה לדבר עם מישהו, לפתוח את הלב, את יכולה לכתוב לי מתי שבא לך!!!

Im Lost In Hell

New member
אהובים יקרים שלי

אלפי תודות על כל התגובות שכל כך נוגעות ללב כן זה היה מן יומן כזה אני לא אוהבת לכתוב בגוף שני סיפורים..מונולוגים ולך פיצפון השארת אותי במתח איזה פורום? לאנה תודה מתוקה לכל מי שקרא תודה תודה תודה

לירזי....

האטימות היא רושם מאוד ראשוני. תיפתחי לאנשים ותלמדי שגם להם יש למה לחשוף אותך ומה לספר לך. :)

סנדרין

New member
הזדהיתי - מקסים../images/Emo70.gif../images/Emo142.gif

מוזר, שבהודעות שלך את כותבת בלי סימני פיסוק, ובמונולוגים משתמשת בהם כל כך יפה... יפיפה! הזדהיתי מאוד! רק הפריעה לי השורה האחרונה, שנראית קצת קיטשית מדי, לעומת הקטע, שהוא כל כך אמיתי. אהבתי מאוד מאוד.

Im Lost In Hell

New member
אויי מתוקה

תודה לך על המחמאה תגובה ממך ממש מחמיאה לי..
אממ אני תכף אסתכל על איזה שורה את מדברת אהה נזכרתי קיטשית? האמנם..? את מדברת על הודעות רגילות בלי סימני פיסוק נכון? כי כשאני מדברת רגיל אין לי עצבים להסתכל מה אני כותבת כשאני כותבת משו זה בא מן הלב וסימני הפיסוק חשובים כדי שיבינו מה אני כותבת.. ושוב תודה לך נ.ב תודה גם לזו שהגיבה מעלייך

tiptip4u

New member
פריטי (איך מנקדים פה לא הצלחתי?)

אהההההה.... זה יפה מאוד1 מאוד מאוד אהבתי! אני צריכה לחזור להוציא כלים (חחח אני לא רואה איפה אני שמה אותם בתוך הארון יום אחד הם ישברו ואז אני אלמד?) טוב בחזרה ללירז, זה יפה, אני אף פעם לא נותנן משהו שיעזור רק אומרת לכולם ,וואו זה יפה" כי של כולם זה יפה! אהאה! אחת הסיבות היא שאני אוהבת יצירות איך שהן נכתבו, ככה הן באות מהלב ולא מהתיקונים. נגיד כתבתי שיר. בא מישהו אומר לי שהמילים לא ברמה גבוהה, אז מה עושים? אני אחת מאלו שלא יגשו לתקן כי שיר (גם סיפור אבל בשיר הדגמתי לא יודעת למה) בא מהלב, ואיך שהוא בא ככה הוא טוב. במיוחד אם אני חובבנית, זה לא הולך לספר ענק שכולם יקראו בו, אנימ מקווה, בנתיים! השלמתי עם העובדה: החלום שלי היה עד גיל 14 ספר לא יתגשם. אולי 16... אוף.

למעלה