קטע מתוכנית "קרוסלה" עם ירדוש...

liatse11

New member
קטע מתוכנית "קרוסלה" עם ירדוש...

ביו טיוב.
נראה לי שמגיל 4 לא ראיתי את התוכנית הזאת, איזה נוסטלגיה , איזה כיף לראות את ירדוש.

chany

New member
לבבות לאהובי המתוקים

וחבל שלא יוצא לי להיות אצל מישלי היום, תהנו לכם,

chany

New member
קרליין, אתמול עופר ראה בפעם

הראשונה את החנות שלך במוצקין, "קרנושה" חחחחח אני חייבת לצלם את זה ולשים בפורום, חחחחחח, שולחת לך אהבה חיבוקים ונשיקות ובואי כ בר

קרן ניב

New member
נבוא נבוא. בדיוק דיברתי עם

שמוליקון. שאפשר אפילו באמצע השבוע באיזה ערב. רק תגידי מתי נוח לך ונקבע.

chany

New member
ניפלא, יום שני אני מתחילה

סדנת ציור על ויטראז' וככה כל יום אחר רק תודיעו, אגב הסדנה בערב בין שבע וחצי לתשע בערב,

כן.. מכירה את החנות

נושי זוכרת שלמדתי נהיגה לפני שנה ומשו ואמרתי לך שיש חנות איפה שאני נוהגת שקוראים לה קרנושה?????
תמיד התחמם לי הלב שם (וכמעט הייתי עושה תאונות
)

הי ליאת וכל המחלקה, גם

אני לא צפיתי בקטע הזה מ"קרוסלה" מאז.... וואו... התרגשתי....נזכרתי... כי באמת באמת שכחתי. תודה על ההפנייה. איזה רוחות חזקות נושבות בת"א... שרק יביאו סופסוף גשם!!!!

irisiris1

New member
מקסים. מאיזה שנה זה? יש עוד?

החזרתם אותי לילדות שלי עם ריץ' רץ' ורגע עם דודלי.

irisiris1

New member
מי השחקן הצעיר שעומד ליד ירדנה מימי

מי עומד מימינה של ירדנה? שחקן צעיר עם שיער חלק ואיפור שחור בעיניים? היחיד שלא זיהיתי.

קוליפון

New member
שוקי וגנר. ושאלה לירדנה.... ../images/Emo35.gif

אני זוכר שבמקור השתתפו בתכנית "קרוסלה" חוה אלברשטיין וחנן גולדבלט ושהיו מספר תכניות שבהן את השתתפת. מה הייתה הסיבה לשוני בקאסט, האם הפרקים שבהם הופעת היו שונים מאשר הפרקים או שהם היו שייכים לעונה האחרונה של התכנית? בילדותי חשבתי שהפרקים שבהם את השתתפת, אאל"ט בתפקיד צלמת או עיתונאית, שודרו במיוחד בחופש הגדול כפרקי המשך לסדרה המקורית עם חוה אלברשטיין וחנן גולדבלט. יש דברים בגו
תודה

הי קוליפון. פשוט מאוד, חוה

אלברשטיין עזבה, ואני החלפתי אותה. חנן גולדבלט לא עזב, אלא נישאר איתנו עד שהתכנית הסתיימה. ערבטוב ושבוע נפלא.

liatse11

New member
תודה על התודה ,לירדוש ולכולם ../images/Emo13.gif

גם אותי זה ריגש לראות את זה, ואת ירדוש במשחק אחר לגמרה ממה שאנחנו מכירים... ירדוש את ממש מותק מותק ,כמו
. מאד אהבתי.

למעלה