קטע יפה שקראתי

r a a a m

New member
קטע יפה שקראתי

אני קוראת עכשיו ספר מרתק על הנשמה ואתמול קראתי קטע שבעיני אומר המון. תקראו אותו פעמיים-שלוש, תחשבו עליו ותכתבו מה דעתכם: "כל ישויות החיים נחנות בנשמה, אלא שתבונתן ותודעתן אינן מפותחותכמו של בני אדם. הן משתמשות בתבונתן לצורך קיום בלבד- אכילה, שינה, מין והגנה. בני אדם מכל מקום, ניחנים בתבונה מפותחת, שמבדילה אותם משאר החיות, ולכן מצער מאוד לראות שאנשים אינם עושים עם חייהם יותר מאשר סתם לתרגל אותן נטיות חייתיות, כלומר אכילה, שינה, מין והגנה. חיי אדם נועדו להבנה עצמית,להבנת ההבדל שבין הנשמה לגוף. אדם חייב לרצות ולדעת מי הוא באמת, מאיפה הוא בא, ומהי מטרת חיו הסופית."

עדן 231

New member
../images/Emo189.gif

אני מסכימה בהחלט עם מה שכתוב בקטע הזה . בני האדם אינם מבינים את משמעותם האמיתית בחיים ואת התפקיד האמיתי אליו נשלחו בחייהם שלהם . אם נצא לרגע מהמחשבה או אמונה שאנו כאן רק כדיי לספק לעצמנו את הצרכים הבסיסיים הקיומיים כגון : מין אוכל שינה ועוד כמו שכתוב בקטע הזה , יתגלה בפנינו עולם שלם או כמו שאומרים עולם ומלואו , עולם שימלא אותנו ולא יתן לנו להשאר תקועים במצבים לא נעימים כגון : מרמור, כעס, טינה , כאב ואכזבה . גאה בך על האומץ להעלות כזו הודעה ועל התודעה שבך לדברים האלו . אוהבת המון ותמיד עדן נ.ב אחלה חתימה חדשה :)

r a a a m

New member
תודה על הגאוה../images/Emo9.gif אבל

יכול להיות שזה לא המקום המתאים לקטע הזה.... אני מקווה שיבינו את דבריי בצורה הנכונה ולא כפגיעה חלילה.

r a a a m

New member
את צודקת...

ואני ממש שמחה שאת חושבת עליו כי יש בו המון משמעות...

שנטי בת

New member
../images/Emo23.gifקטע עם מטרה ומשמעות רבה../images/Emo23.gif

ובא לי בדיוק בזמן....
אודי, תעשי מקום, גם הולכת לחשוב על זה...

למעלה