קטנוע/אופנוע בניו זילנד

matanbu

New member
קטנוע/אופנוע בניו זילנד

נראה למישהו ריאלי לעשות דבר כזה? כל מקום שקראתי על רכב בניו זילנד דובר על אוטו שאפשר לישון בו ולשים את הדברים הכבדים (כמו אוהל). אני מתכננת לנסוע לבד ונראה לי קצת הוצאה כבדה עליי אוטו. מישהו התנסה עם קטנוע (משהו כמו 150-200 סמ"ק) באזור כזה? מבחינת נוחות (תיק על הגב), בטיחות (גשמים) וכל זה.

moran717

New member
הרכבים בניו זילנד

לא כ"כ יקרים! נראה שבסופו של דבר זה יכול לצאת יותר זול עם רכב מאשר עם אופנוע/קטנוע (לגביי קטנוע לא יודעת עד כמה יסחוב בעליות-יש הרבה כאלה בניו זילנד) בנוסף... לא יודעת, פשוט נראה לי תמיד יותר נחמד שיורד עלייך גשם להיות בתוך המכונית. כל

mochiller

New member
מסכים בהחלט ../images/Emo45.gif

אמנם הרעיון לקטנוע נשמע מעניין אבל הניסיון שלי עם
לימד כי: 1. מסכום של 600 דולר (אמריקאי) לערך כבר ניתן למצוא רכב יד שנייה שיעשה את העבודה 2. אני מעריך שהסיכוי למכור מכונית בסוף הטיול לתרמילאי אחר גדול מזה של קטנוע (משיקולי ביקוש כמובן...) 3. ניתן לצמצם באופן משמעותי את עלויות הדלק ע"י איסוף תרמילאים-טרמפיסטים מידיי פעם (חיסכון, עזרה בנהיגה וגם פוטנציאל להכרויות נחמדות) 4. גם בעונה, הגשם בניו זילנד עשוי להופיע פתאום ובגדול
5. ואם בחרת בכל זאת לנסות קטנוע אז כדאי כזה ששייך לקטגוריה "אופנוע תיור", עם כל מיני שיפצורים ומקומות לאיחסון תיקים וציוד. משום מה תרמיל גדול על הגב תוך כדי נסיעה לא נראה לי נוח ולא בטיחותי, אבל אין לי ניסיון. נמתין לתגובות של מקצוענים טיול מהנה !

chaklook

New member
אופנע קצת יותר כבד

ראיתי בניו זילנד די הרבה אופנוענים, אבל הם היות יותר בקטע של תיור ופחות בקטע תרמלאי פרופר לדעתי, ובכל מקרה מדובר בחיות קצת יותר כבדות, בטח לא פחות מ-350 ס"מ וצפונה

Asaf-o

New member
from my exprience

i travelled in Australia, with a motorcycle and car. its really difrent! .if u like to ride, forget from the car and get a motorbike, but u need something more then 500 and that for sure. its more comfortable in a car cues u can take with u what ever u want. if u need more details just ask or mail me. Enjoy.

למעלה