קטנה.....

The examiner

New member
קטנה.....

טוב , אז גמרתי לחקור , צריך לנסות.... פנייה, פורום סולידי דווקא , הכי מאתגר. דה,דה,דה, ו.....בואי ניפגש. היכן , שואלת, ובכלל מי אתה , זכר, 40, רוצה, כדי לך, אוהבת ים ? כן , עונה. חוף סדנא-עלי בהרצליה או אולי נתניה ומה בדבר הבונים ? ( שהרי היא מישוב ליד חדרה.... ) לא , חוף הצוק ! עונה הגברת ( 36 , גרושה , 2 בנות וחתול ) הצוק? אני מקשה. כן כן , עונה המדונה , ליד מנדרין , בת"א , 08:30 , היום בערב , נשב על דשא למעלה או על החול למטה או בקפה. O.K , שיהיה הצוק. נספור כוכבים , נהנה משיכשוך הגלים , מתפייטת המועמדת. בסדר , איך נזהה ? , עובר אני לפסים מעשיים . אני אהיה בחצאית חוף תכלכלה , מתנפנפת , שיער בלונד.... עונה הגברת , שלצורך החיים הקלים תכונה מעתה "מיכל" אני מתחמם......הםםםםםםם בלונדנית ( ויסלחו כל הבנות האחרות , כמאמר מרלין מונרו : " גברים מעדיפים בלונדניות" ) קיצר, מגיע , מאכן המכ"ם , מזהה , מתביית וטס ( וואו.... גם בלונדנית גם חתיכה וגם גוף חטוב { לפחות מרחוק ועם לבוש } וואו ) הצליח לך..... מכה ראשונה , סטרייק , רק שלא תקבל חרדת התחלה ותיתכווץ ( פונה חצי חיוך חצי רציני לבחור שלמטה..... ) היי , נשיקונת, חמודונת , אני....... אני מיכל..... , לכיון צפון או לכיון דרום ? מה זה משנה , מצפינים. לדשא? לחול? , לגלים! ( לחול............... ) נתרחק מהקהל? כן , מעדיפה לבד ( במד לחץ במכנסיים נשברת הסקלה.......רק שלא מדובר בטיזרית אכזרית.... ) בוחרים מקום, רחוק מהקהל אך כ- 10 עד 20 מטר ממעבר די הומה של ה- "הולכים בחוף" מיכל כורעת לשבת , עוצר אותה בעדינות ושולף באבירות השמיכה מהתיק ( תיק בתה"ס ,ה- "קולי" שהוחרם לאחר כבוד מהילד...) פיצוץ......מחייכת אלי בשיניה הצחורות והמבהיקות בחשיכה, היחסית, של החוף. ( תמשיך ככה , אולי יש סיכוי....תרגיע, לאט... ) יושבים , מתבוננים בגלים , מה להגיד, בקושי מכיר , " רואה את האורות מצפון " , מנסה להרשים , זו מרינה הרצליה. שתיקה...., יאלה יאלה , תעשה משהו , הולך לפספס בגדול. נשכב אחורה , מביט בכוכבים , " הינה העגלה הגדולה והינה כוכב הצפון " , אולי חובבת אסטרונומיה? ........ כלום...., שולח יד חוששת , ומתחיל ללטף את הגב , עובר לעיסוי קל עם קצות האצבעות , יש יש יש הענות, זעה בהנאה.... עובר למתניים , שומעה אנחה קטנה, ( יו היא לא מעיפה לי את היד , איזה כייף יש מצב...... ) מחליט להוציא את נשק יום הדין..... .מתוך התרמיל / תיק נשלפות שתי כוסות היין המעוצבות + בקבוק היין האדום היבש והקר... " אוווווו אני לא שותה בדרך כלל , אתה לא יודע מה זה עושה לי..... " מתפנקת הגברת. כדי לך, זה יין משובח , אני , ( רוצה, רוצה ,רוצה לדעת מה זה עושה לך.... ) מוזג, שותים , רוצה עוד ( בואי הנה.....צריך לנהוג הבייתה אחר כך..... ) מקבלת עוד ( מה לא מסכנים בשביל ז......סטוץ על החוף..... ) הכוסות הצידה, נשכבת לידי , מנשק את צוורה ( זהו , קדימה הפועל, לשמור על המומנטום..... ) יורד מטה, מרימה את ראשי אליה ומצמידה את שפתייה לשלי ( אלוהים שלי ,רציתי שתדע ,אם הולך עד הסוף ,מתחיל להאמין..... ) יונקת את לשוני ושפתיי , מגיע בלשונה עד השקדים שלי ( לא הוציאו לי בגיל חמש? ......שתוק,שתוק, תתרכז.... ) ידי מרימות אותה מעט , מגששות אחרי תפס החזיה ( אוף, חזרנו לגיל 16 , 20 שנה מורידות לבד ועכשיו אני צריך להתאמץ.... ) מכוונת אותי, שוחרררררררר. עוטף בכף ידי את השד השמאלי, הפיטמה מזדקרת, מדגדגת, מתנתק משפתיה ויורד לחזה, מלקק,מוצץ,סביב העטרת הכהה, מרגיש בלשוני גושים קטנים בעטרת הפיטמה, עובר למרכז, נושך קלות, מלמעלה נשמעות אנקות, יורד יותר מטה, נשכבת לגמרי על הגב, יורד עוד ( אוף, איזה בטן חלקה, מתאמנת הבחורה..... ) מגיע לטבור.....בום, בעיה, אצלה זה מדגדג או מגרה ? , ננסה , מקסימום נשמע צחוק ונחטוף מכה קטנה בראש............................ " אוך .....הטבור הוא המרכז של גופי " גונחת "מיכל" ( "סטרייק" שני...חושב וממשיך לענג בקפידה ) מלטף המותניים, הבטן, לאט לאט, עולה חזרה לשפתיים הבוערות, מתנשקים העוצמה, עולה עליה בכל כובד משקלי ( נוצה.... ) רגל שמאל במיפשעה, הברך בתנועה מעגלית, לוחצת מעלה, שולח יד ( טוב שזו חתאית מעטפת , יותר קל.... ) מכניס אצבעות ( חוששות מעט... ) לתחתונים , חש בשערות הערווה ( גילוח ביקיני ,,,דה ) , מרגיש ברטיבות המתגעשת, מפסק בשתי אצבעות השפתיים הגדולות ו- " מתחיל בעבודה " פה חברים אפסיק מעט לפרט רק אציין מראי מקום : דגדגן , שפתיים , מערת התאווה , נקודת הג'י ( מצאתי,מצאתי,מצאתי..... ) עולה מיכל לשמיים פעם ועוד פעם ועוד פעם ( האגו בשמיים והזין מתחיל לאיים על האצבעות שלוקחות לו ההנאה ) "רציתי לראות גלים וכוכבים ובמקום זה רואה זיקוקים" , "" מתלוננת "" הנערה ( זה זיקוקים מחוף ת"א, כניראה מסיבת חוף..... ) מעיף ממני את בגד הים ואת הטריקו, ערום כביום היוולדי, נצמד אליה, מוריד את החוטיני מטה ובאזרת אצבעות הרגלים, מעיף אותו הצידה ( וירטואוז הא הא ... ) פורס החצאית הצידה , משחרר ומעיף החזיה, חולצתה עולה מעלה, עוזר לה להסיר ( מסכנה, כמעט נחנקה.... ) מפסק את רגליה בעדינות , " כנס כנס, למה אתה מחכה " קצת המום, מסתכל לצדדים, אין אף אחד, זה היה אלי....אלי.... { אלוהים , נכון שהבטחתי אבל אני אפיקורס גמור, אולי תעשה מערוף ותוותר הפעם, חזרה בתשובה לא מתאים לי עכשיו... } מה עם אמצאי מניעה , שומע את פי אומר ולא מאמין למשמע אזני ( טמבל, מה זה חוש האחריות המפותח שצץ פתאום ! } " יש לי טבעת " פועה הגברת ומזרזת אותי בבעיטות קלות בישבני עם עקביה. ומחלות , מקשה אני ( חוש צדק והגינות , מה לעשות..... ) , " אני נקיה " בטח גם אתה ...... ( מניאקית , מה את רומזת , שאני לא עושה רושם של שכבן שזיין את חצי מבנותיה החסודות של ק"ק ת"א ? ) בסדר, הזיין עומד,כואב, שולח איומים כלפי מעלה , עכשיו ישירות למוח , חודר...............ההההההההההההה חום גופה עוטף אותי כמו כיבשן לוהט, מתחיל לזוז.....בקצב , משנה תנוחה , להתאפק, להתאפק , נכון שעד עכשיו הוכחת, אבל עכשיו זה השיא , מנסה לחשוב על ערוף המדע......זהירות ! לא לעבור קו אדום, אחרת תעלם הזיקפה. משנים תנוחות, מגיעים לשיאים ( האגו שוב שובר גבולות .... ) הינה, הינה , כבר מותר , אחרי 5 או 6 פעמים שלה ( מי סופר.... ) גם לך מותר. עוד קצת , עוד קצת , הינה הינה הפיצוץ מתקרב למוח....קדימה קדימה...... "אמא אמא תראי איזה תחת לבן...................." אההההההההההההההההההההההה , מה זה ? מי זה ? מסתובב אחורה, אמא וילדה , במרחק 10 מטרים , מסתכלים, בוחנים, וגם....מחלקים ביקורת..... נפילה מידית ( של הזיקפה כמובן ) , איסוף ציוד מהיר ( כמעט נשברו כוסות היין שדודה נחמה הביאה במתנה לסדר לפני שנתיים ) "מיכל" מכסה פניה בחולצה, עוזר לה לסגור החצאית , עוטה במהירות את בגד הים שדקות ספורות קודם הוסר במהירות לא פחותה זורק הכל לתיק / תרמיל ( נדמה לי שעד היום הבן הולך לבית-הספר עם החוטיני באחד התאים..... ) וטסים החוצה. " היה נהדר " היא מפטירה לעברי ובורחת לעבר מכוניתה. מה נהדר, לא גמרתי , נשארתי וחצי תאוותי בידי ( והרבה הרבה אגו...... ) יותר לא שמעתי ממנה, לא צריך , המשימה בוצעה ( כמעט ) בשלמות, חציתי את קו הסטוצים לשם זיון בלבד... אז למה נשאר לי מעט טעם רע בפה ?? תאמינו או לא, הכל אמת לאמיתה ( פרט לשמות ) . וחוץ מזה, אני מאמין שחלק ניכר מגברברי הפורום , מכירים היטב את ניבכי חוף הצוק לדורותיו. " חופים הם לפעמים געגועים לנחל "

בקטנה :)

יופי של כתיבה וקריצה
(כבר אמרתי שאני לא אוהבת חולות? צמרמרה...)

gilad269

New member
אחלה סיפור

כתבת לך.מאוד אהבתי במיוחד הסוף הקטלני עכשיו אני מבין למה לא אוהבים את חוף צוק.מצמרר

The examiner

New member
חבל

חבל שאת כזו קרתנית ( מקווה שאת זה כתבתי נכון ) על דיסלקציה לא שמעת? אז מה, פלח זה של האוכלוסיה מנודה, אסור לקרא את כתביו? אם יצבטו אותנו לא נרגיש , אם ינשכו אותנו לא נצעק? לידיעתך, בחורה אחרת העירה, בעדינות , אפילו הציעה עזרא בהגהה, מה גם שלאחר גמר הכתיבה השוטפת ונמהירה, איתרתי שגיאות, ניסיתי להיכנס ולתקן, אך , עדיין, אינני יודע כיצד מתקנים הודעה שכבר שיגרת. אלמד ואבצע. חבל חבל שלא העברתביקורת בונהוהעדפת להתמקד, בדבר שאיננו כלכ ועיקר תפל, אך עדיין נסיבותיו עימו והוא , אכן הקנקן ולא מה שבתוכו. דרך אגב, אני כותב המון, בעיקר מאמרים מקצועיים והרצאות שאני מגיש, בתחום עיסוקי. לצערי הרב , זוגתי שהייתה אמונה על הלשון העיברית על בוריה, והייתה עורכת לשון ( לא עורכת לשונית כפי שנחוג לומר במקומותינו ) מהטובות ביותר בתחומה, בארץ, אעז ואומר, והייתה מגיה ועורכת את כל עבודותי, אינה כיום עימי , הכתיבה בפורם הנ"ל הינה נעין קטרזיס על אבדנה. ניכנסתי יותר מדי לפרטים אישיים, כמעט מחקתי את הכתוב מעלה, אבל לא אכפת לי, גם אם זה יחשוף אותי בפני אי אלו שמכירים אותי אישית מהפורום. חורה לי התיחסות לא עינינית, מוכן לקבל כל ביקורת עינינית, גם אם לא מסכים איתה. "כי האדם הוא עץ השדה"

סקסיית

New member
מגיה=מגיהה, נעין=מעין

ולא קראתי לא בגלל הכתוב אלא בגלל הסיפור השני. אני אכן חושבת שאתה כותב שנון, יפה וזורם... אבל מה לעשות.."ירידות" מהסוכג ההוא קצת מורידות חשק לקרוא גם אם זה משהו טוב ויפה. ואולי אני קרתנית אבל לא מתחסדת ולא מתחבאת מאחרי נימוקים לא אמיתיים.
כתיבה טובה והתיקונים... מתוך חביבות.. לא מתוך רוע או לגלוג... אה כן.. וטוב שמישהו המציא את הדיסלקציות למינהן.

The examiner

New member
מהסוכג = מהסוג

וואו, כיסחת לי הביצים, קיפדת ראשי , ללא רחמים אך ללא משוא פנים. חבל שאני לא בקטע של ההשפלות , הייתי נהנה ללא גבולות. אפילו את התירוץ של הדיסלקציה, השמטת תחת רגלי ( וני לתומי חשבתי שרק אם אזכיר את המיחה "הנוראה" , תזרקי עצמך אפיים ארצה ותיתנצלי מעומק נשמתך........... וואו ( שני ) את חזקה...... ( ללא שמץ זילזול ) בסדר, ניכנע. די אין לי כוחות. מותר האשה מהגבר הכריע את הכף.

The examiner

New member
בודאי שאני יודע

כי למרות הכל אדם אני, אדם רגיש ואכפתי, ולא בטוח שהייתי רוצה ככה להתחיל ולסיים מערכת יחסים. דווקא זה שלא גמרתי הפריע לי פחות , האגו על " ההישג ההזוי " פיצה על זה. חוץ מזה, סיפור הוא סיפור וגם בסיפור אמיתי מבוצעים שינויים לצורך הפיכתו לסיפור זורם ומושך. בפועל הדברים התרחשו מעט אחרת, לא בדיוק ברחנו, לחשתי על אזנה שאם משהו נהנה להציץ בתחת הלבן שלי שיבושם לו. אכן לא גמרתי אבל בגלל הסיטואציה המקום ושוב האגו: להרשים בפגישת זיון ראשונה. הגברת הגיעה לאביונה מספר פעמים, לשמחתי , וכן ,כן נפגשנו שוב , במקום מסודר , עם מיה גדולה, מקלחת וג'קוזי, והיה כייף, אך ניפרדנו מחוסר התאמה ריגשי .

ililrom

New member
תודה על הסיפור

ועל הכנות. נהניתי משני הסיפורים. הסיפור על הגדולה דווקא מעניין יותר בגלל ה"ביזאריות" שלו.

אשה3

New member
לגמרי לא בקטנה :))

ארוך מידי..ובכל זאת מצאתי את עצמי קוראת עד הסוף, ומתנגן לי השיר של ברי סחרוף. "תוכל לעלות אל צוק ההר ולהשקיף אל המחר לשיר שירים בקול מורם לחבק את כולם תוכל לרקוד עד סוף הליל בין חמוקיה להתכרבל להתחדש עם הזריחה להתקדם בברכה בכל מקום שתבלה דברים רבים עוד תגלה יגיחו תדהמות רבות גם טובות, גם רעות תרוץ או תלך... " ככה בקטנה , חייכתי לי :)) לקבלת עדכוני SMS

כתבת יפה

אהבתי לקרא את הסיפור לראות את החששות והמחשבות של הצד השני לדעת שלא תמיד זה הולך חלק גם אצלכם להבין שיש גם הרגשת "טעם רע" בחוסר המימוש הטוטאלי שהרגשת רצון ליותר מחד פעמי והעלמותה לא הקלה עליה דרך אגב, זו הסיבה שאני תמיד מעדיפה מקום דיסקרטי ואינטימי על הטבע. בהצלחה בפעם הבאה

למעלה