קחו $50 בשביל לשחק פוקר

אולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך.

בוודאי שיש עוד דברים במשחק מלבד מתמתיקה. לפני כל החלטה שאתה מבצע במשחק אתה צריך להתייחס לשלושה דברים: 1. טווח הידיים של היריב שלך - אין שום קשר למתמתיקה. בשביל זה אתה צריך לדעת את נטיות המשחק של היריב שלך. 2. מה שווי היד שלך מסך הקופה ביחס לטווח הידיים של היריב שלך. נטו מתמתיקה. 3. איך למקסם את הרווח שלך, או למזער את ההפסד שלך ביד. שילוב של מתמתיקה ודברים אחרים. ביד הספציפית הזאת הוא הצליח (לא בעזרת מתמתיקה!!!) לשים את היריבים בדיוק על היד שהיתה להם. היריבים שלו נכנסו שניהם all-in. ולכן מעתה והלאה ההחלטה היא מתמתיקה נטו. תהיה בטוח שהשחקנים הטובים בעולם מחשבים סטטיסטיקה כל הזמן (תקרא את הספר של גאס הנסן שפשוט עמוס במתמתיקה אפילו קצת באופן לא מצופה). ותהיה בטוח שהם משחקים גם שאין להן את ה-nuts. חג שמח

Papito

New member
אני באמת רוצה לקרוא את הספר שלו

ממה שהבנתי יש לו שם הסברים הגיוניים להפליא לרייס UTG עם יד כמו 6 8

modz0r

New member
כן, הם ועוד איך השתמשו בסטטיסטיקה

קודם כל זה קריאת אנשים, וחשיבה על איזה טווח קלפים אפשר לשים אותם. ברגע שאתה שם אותם על טווח מסויים, הסטטיסטיקה מתחילה לפעול. אם אתה שם מישהו על קלף מסויים, שאתה יודע בוודאות שיש לו אותו, ואתה יודע שאתה צריך לשים 100 צ'יפים בקופה של 400 צ'יפים, כשאתה יודע שיש לך 40% סיכוי לנצח - אתה לא תעשה את זה? חוץ מזה, הדבר היחידי שעובד בטוח זה סטטיסטיקה. אם בטווח הארוך אתה תשחק דברים שהם לא נכונים סטטיסטית, אתה תפסיד את כסף.

inteli

New member
לדעתי

בגלל ששיחקתם שורט סטק, אם הייתי במקומך הייתי מעלה קצת פחות. אמנם יש אחלה DRAW אבל יש איתך עוד שני שחקנים ביד, אתה לא בטוח שאתה שואף ליד הכי טובה.. אני הייתי מתקפל גם, אמנם אחרי קצת מחשבה אבל בהחלט מתקפל. אין מה לעשות, כשהסכומים נעשים גבוהים מספיק - המתמטיקה מתעוותת.

ereuveni

New member
הדבר היחיד שיש לי להוסיף

הרצתי את היד הזאת בPOKERSTOVE שמתי את השחקנים עם הידיים שהיו להם לפי מה שכתבת K4, Q4. בנק' הפלופ אתה קצת מאחורה עם 37% לנצח לעומת 41% של הK4. הרצתי שוב כאשר אני שם את שני השחקנים על 4x. בהרצה הזאת אתה פייבוריט עם 36% לנצח לעומת 32% של כל אחד מהאחרים. כלומר יחס של 1:2 הוא מינימום כדי לא לצאת מופסד לאורך זמן. לא חישבתי את היחס קופה, אבל ראיתי שהצב כתב 1:1.9 זה נראה לי ממש גבולי. אולי זאת לא היתה טעות להתקפל אחרי הכל...

למעלה