קו 98 - עובד שלושה שבועות בשנה

מצב
הנושא נעול.

נוסע99

New member

הקו הכי קצר-מועד בארץ

קובי00

New member
כנראה זה קו לאנשים דתיים-חרדים

איפה כתוב מתי הוא מסיים לפעול?
ולמה הוא מתחיל לפעול דווקא אחרי ט' באב?
כנראה זה קו לאנשים דתיים-חרדים
כי בתום ט' באב נגמרת התקופה של "שלושת השבועות" (יז' בתמוז-ט'באב) בשלושת השבועות הציבור הדתי-חרדי נמצא במידה מסוימת של אבלות ולכן הציבור הזה לא מטייל. ולכן בעצם "החופש הגדול" של הציבור הדתי-חרדי הוא מ ט' באב ועד תחילת שנת הלימודים ובתקופה זו של השנה יוצאים משפחות רבות לטייל וכן כנראה יפעילו להם קו מיוחד.

נוסע99

New member
זהו שרות למשפחות חרדיות

איפה כתוב מתי הוא מסיים לפעול?
ולמה הוא מתחיל לפעול דווקא אחרי ט' באב?
זהו שרות למשפחות חרדיות
שה"חופש הגדול" שלהן מתחיל לאחר תשעה באב ומסתיים בראש חודש אלול.

אני אוהב את התחנות הישנות של דן

הקו הכי קצר-מועד בארץ
הרבה יותר מהחדשות. המסגרת השחורה מסביב למספר והגופן (אם למישהו יש אותו, הוא מוזמן לשלוח לי מסר אישי, וזה לא Arial) הרבה יותר יפים מהמספר והגופן (אהרוני) החדשים. מה איתכם? גם אתם מסכימים איתי?

seffic

New member
יש תחנה ישנה וטובה בככר מילאנו בת"א

הרבה יותר מהחדשות. המסגרת השחורה מסביב למספר והגופן (אם למישהו יש אותו, הוא מוזמן לשלוח לי מסר אישי, וזה לא Arial) הרבה יותר יפים מהמספר והגופן (אהרוני) החדשים. מה איתכם? גם אתם מסכימים איתי?
יש תחנה ישנה וטובה בככר מילאנו בת"א
נראה לי שלא מחליפים אותה בכוונה. כי את הסככה החליפו לאחרונה לסככה מהסוג החדש, אבל את שלט התחנה השאירו.

ארזS

New member
קו 96 וקו 98

הקו הכי קצר-מועד בארץ
קו 96 וקו 98
בתקופה הקצרה שהם פועלים הם שניים מהקוים הריווחיים ביותר ל"דן" אם לא הריווחיים ביותר !!! לפני כמה שנים טובות כשגרתי בבני ברק נסעתי בחופשת הקיץ לים עם שני הבנים שלי בקו 96 . באוטובוס היה איש שעשה סטטיסטיקה (בטח יצא לכם לפגוש אותם לפעמים...יושבים בכיסא הראשון ורושמים את העולים...). עכשיו שימו לב טוב לנתונים הבאים: נסענו במפרקית 208 . ברגע שהמפרקית יצאה מבני ברק (דחוסה בצורה שאי אפשר היה לנשום כמעט...וב-208 לא היה מזגן וזה היה אמצע אוגוסט...) היו באוטובוס 197 איש !!! וזה בדוק !!! עכשיו בטח תשאלו איך נכנסים 197 אנשים (לא כולל הנהג ושלושה אנשי סטטיסטיקה - אחד ליד כל דלת) ? נכון שאתם שואלים ? אז האם אתם רוצים לנחש, לשאול, או שאתן לבד את התשובה ?

יצחקA

New member
פעם מישהו ראה על קוים הנוסעים ליים

קו 96 וקו 98
בתקופה הקצרה שהם פועלים הם שניים מהקוים הריווחיים ביותר ל"דן" אם לא הריווחיים ביותר !!! לפני כמה שנים טובות כשגרתי בבני ברק נסעתי בחופשת הקיץ לים עם שני הבנים שלי בקו 96 . באוטובוס היה איש שעשה סטטיסטיקה (בטח יצא לכם לפגוש אותם לפעמים...יושבים בכיסא הראשון ורושמים את העולים...). עכשיו שימו לב טוב לנתונים הבאים: נסענו במפרקית 208 . ברגע שהמפרקית יצאה מבני ברק (דחוסה בצורה שאי אפשר היה לנשום כמעט...וב-208 לא היה מזגן וזה היה אמצע אוגוסט...) היו באוטובוס 197 איש !!! וזה בדוק !!! עכשיו בטח תשאלו איך נכנסים 197 אנשים (לא כולל הנהג ושלושה אנשי סטטיסטיקה - אחד ליד כל דלת) ? נכון שאתם שואלים ? אז האם אתם רוצים לנחש, לשאול, או שאתן לבד את התשובה ?
כמו 96, אוטובוסים כמו 200, 201..209, 6001, 7001, 5001, וכו... ?

רז 80

New member
כמו 96

כמו 96, אוטובוסים כמו 200, 201..209, 6001, 7001, 5001, וכו... ?
כמו 96
שלום חברה בקו 96 האוטובוסים שעובדים בים באים מכל הקווים בדן כל קייץ אגף התנועה בדן מכין לוח זמנים שבו מפורט זמן יציאת האוטובוסים מבית העלמין בבניברק דרן מסלול קו 54 עד חוף שרתון בתל אביב בקו הזה עובדות מפרקיות בלבד יוצא לכם לראות גם אוטובוסים קצרים זאת מכיוון שייש סידורים בקווי השירות של דן שבגמר המסלול הרגיל בקו יש להם תוספת של חצי טור ועד טור בקו96 הן בבוקר והן בצהריים ולכן תראו אוטובוסים מכל הסוגים למעט מיניבוסים

ארזS

New member
אף אחד לא קרא מה שכתבתי ?

קו 96 וקו 98
או שאף אחד לא מנסה לנחש איך נכנסו כל כך הרבה אנשים לאוטובוס, או שזה לא מעניין אף אחד ? הייתי בטוח שזה יעניין אתכם...

צחקן

New member
רק עכשיו קראתי.

או שאף אחד לא מנסה לנחש איך נכנסו כל כך הרבה אנשים לאוטובוס, או שזה לא מעניין אף אחד ? הייתי בטוח שזה יעניין אתכם...
רק עכשיו קראתי.
ב"ה אכן, איך אפשרלהכניס כ"כ הרבה אנשים לאטובוסאחד. היתי מציע אטובוס ששה מיפרקיאו מיפרקית קומתיים או קומתיים.

בטח שמעניין, פשוט אין לי ניחוש, ארז

בטח שמעניין, פשוט אין לי ניחוש, ארז

ליילנד

New member
יו ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז ככה...
בערך 50 מבוגרים והמון המון ילדים . . . דחוסים כמו סרדינים בקופסה...
יו

את התופעה הזאת ראיתי רק בשתי קהילות, הם גם מסוגלים למלא חיפושית באין סוף ילדים.
רוצים

ארזS

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יו

את התופעה הזאת ראיתי רק בשתי קהילות, הם גם מסוגלים למלא חיפושית באין סוף ילדים.
רוצים

בואי נצא מנקודת הנחה שאת הדברים כתבת ברצינות ולא בצורה מזלזלת חלילה בקהילות האלה. נכון ? אז ככה... בנוגע ל"קהילה" השנייה (אם אני יורד לסוף דעתך) אני לא רוצה להביע דיעה. אנחנו עוסקים עכשיו בתחבורה ציבורית, ונכון לרגע זה בקווים המיוחדים לקהילה החרדית בבני ברק שפועלים בתקופה מאוד מצומצמת ומכניסים לקופתה של חברת "דן" מזומנים רבים. מה שקורה הוא שהתדירות שם היא מהגבוהות בארץ בתחבורה ציבורית. ממש כל דקה-שתיים יוצא אוטובוס. ובדרך כלל "מפרקית". אבל כמה אוטובוסים אפשר כבר להוריד מקווים אחרים(פחות ריווחיים בתקופה זאת) לטובת הקווים המיוחדים האלה בלי לפגוע בקווים האחרים ? והרי ברור שלא מביאים אוטובוסים ונהגים מהשמיים... אז מה שקורה זה שהמוני המונים של אנשים וילדים שיש להם בסך הכל 3 שבועות של חופש בשנה (ואין להם הרבה אופציות לבילוי) מנצלים את האוטובוסים האלה כמה שאפשר. והם יודעים שמייד יגיע אוטובוס נוסף, אך בניגוד לנוסעים בקווים מיוחדים אחרים (למשל במשחק כדורגל או באירוע מיוחד בפארק הירקון - רק לצורך הדוגמא) שבהם כשאוטובוס מתמלא מעט הם לא עולים וממתינים לאוטובוס הבא, דווקא בבני ברק עולים לאוטובוסים הדחוסים כדי שגם נוסעים אחרים יוכלו לעלות לאוטובוסים הבאים ולא ממתינים לאוטובוס הבא. אז ככה לפעמים נכנסים ב"מפרקית" גם 200 נוסעים...

ליילנד

New member
חס וחלילה בלי שום זלזול

בואי נצא מנקודת הנחה שאת הדברים כתבת ברצינות ולא בצורה מזלזלת חלילה בקהילות האלה. נכון ? אז ככה... בנוגע ל"קהילה" השנייה (אם אני יורד לסוף דעתך) אני לא רוצה להביע דיעה. אנחנו עוסקים עכשיו בתחבורה ציבורית, ונכון לרגע זה בקווים המיוחדים לקהילה החרדית בבני ברק שפועלים בתקופה מאוד מצומצמת ומכניסים לקופתה של חברת "דן" מזומנים רבים. מה שקורה הוא שהתדירות שם היא מהגבוהות בארץ בתחבורה ציבורית. ממש כל דקה-שתיים יוצא אוטובוס. ובדרך כלל "מפרקית". אבל כמה אוטובוסים אפשר כבר להוריד מקווים אחרים(פחות ריווחיים בתקופה זאת) לטובת הקווים המיוחדים האלה בלי לפגוע בקווים האחרים ? והרי ברור שלא מביאים אוטובוסים ונהגים מהשמיים... אז מה שקורה זה שהמוני המונים של אנשים וילדים שיש להם בסך הכל 3 שבועות של חופש בשנה (ואין להם הרבה אופציות לבילוי) מנצלים את האוטובוסים האלה כמה שאפשר. והם יודעים שמייד יגיע אוטובוס נוסף, אך בניגוד לנוסעים בקווים מיוחדים אחרים (למשל במשחק כדורגל או באירוע מיוחד בפארק הירקון - רק לצורך הדוגמא) שבהם כשאוטובוס מתמלא מעט הם לא עולים וממתינים לאוטובוס הבא, דווקא בבני ברק עולים לאוטובוסים הדחוסים כדי שגם נוסעים אחרים יוכלו לעלות לאוטובוסים הבאים ולא ממתינים לאוטובוס הבא. אז ככה לפעמים נכנסים ב"מפרקית" גם 200 נוסעים...
חס וחלילה בלי שום זלזול
אני לא מזלזלת באף אחת משתי הקהילות וגם לא בקהילות ארחרות. אבל הצפיפות הזו להיות כמו סרדינים, מצטערת, לא אני. אבל אולי אתה צודק אולי בעצם כל הכבוד להם.

ליילנד

New member
../images/Emo52.gif ../images/Emo12.gifקהילות אחרות ולא ארחרות

חס וחלילה בלי שום זלזול
אני לא מזלזלת באף אחת משתי הקהילות וגם לא בקהילות ארחרות. אבל הצפיפות הזו להיות כמו סרדינים, מצטערת, לא אני. אבל אולי אתה צודק אולי בעצם כל הכבוד להם.
קהילות אחרות ולא ארחרות
איך זה יצא לי
אני זקוקה דחוף ל-
, אז להתראות

ארזS

New member
כן. בוודאי שתארתי לעצמי שככה הם פני

חס וחלילה בלי שום זלזול
כן. בוודאי שתארתי לעצמי שככה הם פני
הדברים. וכפי שציינתי מקודם, אני הייתי אחד מהסרדינים עם שני הבנים שלי (באופן חד פעמי לחלוטין...)

suprman1

New member
../images/Emo151.gifמזכיר את הבדיחה../images/Emo32.gif

אז ככה...
בערך 50 מבוגרים והמון המון ילדים . . . דחוסים כמו סרדינים בקופסה...
מזכיר את הבדיחה

כיצד מכניסים 4 פילים לתוך מכונית
שניים מלפנים ושניים מאחור

מצב
הנושא נעול.
למעלה