קו 279 של דן יעבוד מחודש יוני בכל שעות היום

מצב
הנושא נעול.

לפי הזמנים של חודש יוני הקו יעבוד בכל שעות היום לדעתי זה אחלה שיפור מאשר שהיה פועל כקו מפוצל

orchilit

New member
מעולה! חבל שכמובן מגלים את זה רק בבדיקת לו"ז מקרית

לפי הזמנים של חודש יוני הקו יעבוד בכל שעות היום לדעתי זה אחלה שיפור מאשר שהיה פועל כקו מפוצל
מעולה! חבל שכמובן מגלים את זה רק בבדיקת לו"ז מקרית
במקום שיפרסמו כזה שינוי לטובת הציבור.

olli3

New member
מנהל
הואצת קווים ממפעיל קיים = הגברת תדירות ופתיחת קווים חדשים

באותו המפעיל.
&nbsp
זה קצת מוזר שזה לא מפורסם, זה שינוי נדרש ודיברנו על כך כשהקו רק נפתח. 279 הוא אחד הקווים היעילים שנוצרו בשנים האחרונות. צריכים רק לחכות למכרז הבא שיוציא קווים מאגד ודן כדי לראות עוד שיפור משמעותי במפעילות אלו:)

לא צריכים לחכות למכרז הבא - אותו מכרז שהוציא מדן קווים במאי

באותו המפעיל.
&nbsp
זה קצת מוזר שזה לא מפורסם, זה שינוי נדרש ודיברנו על כך כשהקו רק נפתח. 279 הוא אחד הקווים היעילים שנוצרו בשנים האחרונות. צריכים רק לחכות למכרז הבא שיוציא קווים מאגד ודן כדי לראות עוד שיפור משמעותי במפעילות אלו:)
יוציא ממנה באוגוסט שני קווים שבאחד מהם יש יותר נסיעות מסך הנסיעות הכולל בכל הקווים שיצאו ממנה במאי.
והמכרז שרון-חולון מרחבי יהיה האחרון שיוציא קווים מדן במסגרת מכרזית רחבה, כי פשוט (מלבד אולי קווים בודדים), כבר לא נותר מה להוציא מדן.
לאחר מכן מה שיוציא מדן קווים לא יהיו מכרזים, אלא הפעלת הקווים של נת"ע.

olli3

New member
מנהל
שיפור משמעותי יהיה במכרז שרון-חולון, אז נפח הפעילות של אגד

יוציא ממנה באוגוסט שני קווים שבאחד מהם יש יותר נסיעות מסך הנסיעות הכולל בכל הקווים שיצאו ממנה במאי.
והמכרז שרון-חולון מרחבי יהיה האחרון שיוציא קווים מדן במסגרת מכרזית רחבה, כי פשוט (מלבד אולי קווים בודדים), כבר לא נותר מה להוציא מדן.
לאחר מכן מה שיוציא מדן קווים לא יהיו מכרזים, אלא הפעלת הקווים של נת"ע.
ירד משמעותית ונפח הפעילות של דן ירד במקצת (יחסית לאגד). אז יהיה שיפור שירות בקווי אגד אחרים. זו הייתה הכוונה שלי בלחכות למכרז הבא...
&nbsp
באוגוסט ככל הנראה שיהיה שיפור בקווי דן, אין לי מושג איפה אבל אני מעריך שאחד מהם יהיה שיפור שירות ב350 ויכול להיות שגם ב166.

זו תהיה שטות לתגבר את 350 במסלול הנוכחי שלו אחרי הפעלת 64

ירד משמעותית ונפח הפעילות של דן ירד במקצת (יחסית לאגד). אז יהיה שיפור שירות בקווי אגד אחרים. זו הייתה הכוונה שלי בלחכות למכרז הבא...
&nbsp
באוגוסט ככל הנראה שיהיה שיפור בקווי דן, אין לי מושג איפה אבל אני מעריך שאחד מהם יהיה שיפור שירות ב350 ויכול להיות שגם ב166.
אני לא יודע אם 64 יופעל באוגוסט או בנובמבר, אבל בכל מקרה אין שום צורך בשני הקווים יחד לתחנה המרכזית בתל אביב.
אם מתכוונים להשאיר את 350, יהיה מאוד רצוי לשנות את מסלולו בתל אביב, למשל לכרמלית או לרדינג או לקצר אותו למסוף 2000.
יש לדן קווים שזקוקים לתגבור הרבה יותר מ-350 בעידן שבו יפעל קו 64.

olli3

New member
מנהל
כמו שראית שינוי במסלול של 51 וגם של 38, לא מן הנמנע שיהיה

אני לא יודע אם 64 יופעל באוגוסט או בנובמבר, אבל בכל מקרה אין שום צורך בשני הקווים יחד לתחנה המרכזית בתל אביב.
אם מתכוונים להשאיר את 350, יהיה מאוד רצוי לשנות את מסלולו בתל אביב, למשל לכרמלית או לרדינג או לקצר אותו למסוף 2000.
יש לדן קווים שזקוקים לתגבור הרבה יותר מ-350 בעידן שבו יפעל קו 64.
שינוי במסלול של 350. הכל השערות, אין לי מושג מה מתוכנן...

יש לי רעיון לגבי 350:

שינוי במסלול של 350. הכל השערות, אין לי מושג מה מתוכנן...
יש לי רעיון לגבי 350:
שיכניסו אותו לגבעת שמואל וישנו את המסלול שלו בתל אביב לכרמלית דרך שדרות רוטשילד.
כך יווצר קישור בין גבעת שמואל למרכז תל אביב ולדרום פתח תקוה (בעיקר לכפר גנים ב') ובין כפר גנים למרכז תל אביב ולכרמלית.
זה יענה על הבקשה של גבעת שמואל לעוד קו לתל אביב.
אבל אם יבצעו שינוי כזה יצטרכו להחליף לו מספר, כי 350 כבר לא יתאים. אפשר למשל 182 (אם מתעקשים לא להשתמש במספר הזה ל 38) או 382.

רעיון טוב! גם כפר גנים ב', גם גב"ש, גם רוטשילד בת"א!

יש לי רעיון לגבי 350:
שיכניסו אותו לגבעת שמואל וישנו את המסלול שלו בתל אביב לכרמלית דרך שדרות רוטשילד.
כך יווצר קישור בין גבעת שמואל למרכז תל אביב ולדרום פתח תקוה (בעיקר לכפר גנים ב') ובין כפר גנים למרכז תל אביב ולכרמלית.
זה יענה על הבקשה של גבעת שמואל לעוד קו לתל אביב.
אבל אם יבצעו שינוי כזה יצטרכו להחליף לו מספר, כי 350 כבר לא יתאים. אפשר למשל 182 (אם מתעקשים לא להשתמש במספר הזה ל 38) או 382.
רעיון טוב! גם כפר גנים ב', גם גב"ש, גם רוטשילד בת"א!

אוהד1110

New member
סוף סוף עשו משהו הגיוני וחבל שלא מהתחלת הפעלתו, אבל למה

התדירות נמוכה ומדוע לא להאריך את הקו עד קרית החינוך ?

בישגד

New member
למה להסתפק בקרית חינוך, אני מציע מינימום לבינתחומי

התדירות נמוכה ומדוע לא להאריך את הקו עד קרית החינוך ?
למה להסתפק בקרית חינוך, אני מציע מינימום לבינתחומי
אם לא למכללת תל חי.

oshlick1

New member
לדעתי היה צריך גם להעביר אותו במקום דרך גשר השלום

והפקק האינסופי, ישר ממשה דיין לעליית הנוער ערבי נחל ודרך הבורסה לגשר ההלכה ונמיר.
חבל על הזמן שהוא מבזבז בגשר השלום (יש מספיק קווים אחרים שמגיעים לשם למשל 23 ו-239)
ובאותה מידה היה אפשר גם לבטל את קו 11 המסיע בעיקר אוויר למעט בקטע המרכזי שלו.

סנוי

New member
העניין הוא שתחנת ההחלפה בעזריאלי היא החזקה ביותר שלו.

והפקק האינסופי, ישר ממשה דיין לעליית הנוער ערבי נחל ודרך הבורסה לגשר ההלכה ונמיר.
חבל על הזמן שהוא מבזבז בגשר השלום (יש מספיק קווים אחרים שמגיעים לשם למשל 23 ו-239)
ובאותה מידה היה אפשר גם לבטל את קו 11 המסיע בעיקר אוויר למעט בקטע המרכזי שלו.
נסעתי בו היום לרוב אורכו, מהאוניברסיטה ועד בית גיל הזהב. האוטובוס היה די ריק עד עזריאלי, והתמלא בשתי התחנות (על בגין ועל גשר השלום)...
אני ממש בעד להוציא את הקו מהפניה שמאלה הבעייתית בעזריאלי לכיוון מזרח. אבל להעביר את הקו על יגאל אלון עשוי להוריד מהפוטנציאל הגדול שלו.

oshlick1

New member
אם לקו 9 היו מוסיפים תחנה ברחוב המסגר לכיוון דרום, היה אפשר

נסעתי בו היום לרוב אורכו, מהאוניברסיטה ועד בית גיל הזהב. האוטובוס היה די ריק עד עזריאלי, והתמלא בשתי התחנות (על בגין ועל גשר השלום)...
אני ממש בעד להוציא את הקו מהפניה שמאלה הבעייתית בעזריאלי לכיוון מזרח. אבל להעביר את הקו על יגאל אלון עשוי להוריד מהפוטנציאל הגדול שלו.
אם לקו 9 היו מוסיפים תחנה ברחוב המסגר לכיוון דרום, היה אפשר
לעבור אליו מקווי ז'בוטינסקי שם במקום בעזריאלי, ואת 279 לשלוח דרך הבורסה וערבי נחל.

alantan

New member
בקיצור קו 9 היה צריך לעבור בדרך השלום כפי שתוכנן...

בישגד

New member
אבל בכל מקרה 279 מיותר לגמרי גם במצב הנוכחי

אבל בכל מקרה 279 מיותר לגמרי גם במצב הנוכחי
מי שצריך מהשלום לחלק הצפוני של משה דיין יכול לנסוע עם 23 ולשאר המקומות יש כרגע את 239.
זה סתם עוד קו ספגטי דלת לדלת ואפשר היה להפנות את התשומות לקווים שצריכים אותן הרבה יותר.
בקטע עד רכבת מרכז אולי יש לו עוד איזושהי הצדקה קלושה כי ההחלפה מ־239,9,23 לקווים צפונה באמת לא באותה תחנה, אבל בקטע מרכבת מרכז צפונה אין לקו הזה בכלל שום הצדקה. יש כבר איזה 20 נסיעות בשעה מרכבת מרכז לאוניברסיטה בשלל קווים ואין שום צורך בעוד אחד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה