קו מכונות ממתקים

alonzx

New member
קו מכונות ממתקים

קראתי בעיתונים על עסק שבו מציעים שותפות לזיכיון לקו של מכונות ממתקים . יש 12 מכונות ומחיר קניית הקו 5500$, יש קו 24 שעולה 9700$ לערך. השכר שמבטיחים הוא 16000 ש"ח לערך. עם השקעת עבודה של 10 שעות חודשיות..! לפי דעתו של הקורא התמים מדובר בעסק רווחי , נוח וחביב ביותר. אם כן מה "העוקץ" במודעה זו? אני עדיין לא נכנסתי לתחום זה ואני מפחד מרמאים, האם עסק זה כדאי? מחכה לתגובות.

יש עוקץ בטוח

כל מי שסיים קורס מבוא לתורת ההשקעות יודע שהתשואה המובטחת נמצאת ביחס ישר לרמת הסיכון. לכן, הקורא הלא תמים בודאי מבין שלא הגיוני שתשקיע 5500$ ותקבל את החזר ההשקעה בחודש וחצי (תשואה שנתית של 800%) אלא אם כן אתה מסתכן ב- 90% לפחות שהשקעתך כולה תרד לטמיון. איפה העוקץ? אין לי מושג. אם יש לחברה הנ"ל איזה נייר כתוב שמתאר את העיסקה או חוזה, תעביר לי אותו ואשמח (בשביל הספורט) לחפש את העוקץ עבורך. בכל מקרה, צא מנקודת הנחה שזה עוקץ כלשהו עד שהוכח אחרת.

מתוך ידי אישי....

מכוננה כזאת מרוויחה קצת מאוד. למשל במקום שאני נמצא יש כ 1000 איש והמכונה מתרוקנת פעם בחודש ! במקומום אחרים(ציבורים) שיש ילדים ולא מבוגרים לא תקבל שום דבר בלי מכרז ככה שמישהו בלי עמותה ישלם פחות ! בעלי עסקים אולי ישמח להציב את המכונה אבל כמו שאמרתי לא תתעשר כאן. תצטרך להשקיע במכונות להיסתובב בינהם למצוא מקומות וזה לא בדיוק 10 שעות בחודש :(

כמובן שמה שמבטיחים בפרסומים...

אך בדיוק עניתי על זה בפורום אחר. היתה כתבה באחד העיתונים על זה שזה לא בדיוק כך עובד. ויש הרבה עולם תחתון מעורב כולל מריבות על אזורים. זהירות

bolant

New member
מכונות אוטומטיות חדשות מהיבואן

למכירה מכונות ממתקים אוטומטיות ישירות מהיבואן המכונות חדשות -מתאימות למסטיקים,בוטנים,סוכריות ומשחקים אחריות ושירות מלא-ציפוי כרום ,התאמה מדויקת לשימוש בשקלים ואפשרות לקביעת כמות הממתקים הנפלים בכול סיבוב של שקל ללא התחיבות לעמותות שונות-ללא העברה חודשית קבועה,ללא התחיבות למינימום רכישה של מכונות- יש אפשרות לקנות מכונות בודדות,מעל 8 דגמים שונים בעצובים חדשנים ובצבעים שונים. מתאים לבעלי עסקים פרטים המעוניינים להגדיל את תזרים המזומנים החודשי בעסקיהם. וליזמים המעוננים לפתח קווים באופן עצמאי בכול רחבי הארץ. ניתן לצפות בתמונות המכונות באתר החברה http://city.limmon.net/city.asp?user=37161 ובאתר נוסף http://www.geocities.com/udioel/krma.html?1115212260093 הדרכה ויעוץ מלא ללא תשלום לפרטים-054-8070175 [email protected]

למעלה