קו חדש כפר סבא-עתידים - 259

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
באתר "מטרופולין" מפורט מסלול הקו

מעולה גם לפתח תקוואים.
אין לי זמן להגיב במסודר אבל זה פשוט קו נדרש. המסלול לא כזה ישיר אבל הוא מקשר בין מקומות שונים, במיוחד תוך כדי מעבר בציר יוממים עצום של קרית אריה בפתח תקווה וציר איילון - רמת החייל. שלא לדבר כך שבהחלט מתבקש קישור שכזה גם לאורך כל שעות היום.

מקווה שהוא יפעל כל היום ולא רק עבור יוממים.
הקו לא ייסע דרך פתח תקווה, אלא דרך צומת מורשה.

olli3

New member
מנהל
מצד אחד, חבל. מצד שני פקוק שם להחריד.

הקו לא ייסע דרך פתח תקווה, אלא דרך צומת מורשה.
מצד אחד, חבל. מצד שני פקוק שם להחריד.
מצד שלישי, ברור שכך הנסיעה תהיה מהירה יותר.

guyweiss

New member
קו מצוין.

פרטים כאן

בשורה טובה לתושבים: קו אוטובוס חדש לקריית עתידים
17/02/2014
עיריית כפר סבא שמחה לבשר כי לאחר מאמצים רבים, התכתבויות ודיונים רבים: הוחלט על קו אוטובוס חדש מכפר סבא לקריית עתידים לרווחת תושבי העיר.
מחלקת התחבורה בעיריית כפר סבא ומחזיק תיק התחבורה עמירם מילר קיבלו לאחרונה פניות רבות של תושבים בדבר הצורך בקו תחבורה ציבורית חדש, שיקשר את כפר סבא עם קריית עתידים. במסגרת מאמצי העירייה לחיזוק ושיפור התחבורה הציבורית הופנתה בקשה מסודרת למשרד התחבורה וחברת מטרופולין בבקשה לאשר הוספת קו חדש. וכעת לאחר דיונים בנושא התקבלה הבשורה המשמחת- בתחילת חודש מרץ יוכלו התושבים המבקשים להגיע מכפר סבא לקריית עתידים לנסוע ליעדם בקו ישיר.
הקו החדש קו 259, יצא מרחוב התע"ש בכפר סבא , יעבור דרך וייצמן- סוקולוב, הוד השרון , צומת ירקון, שכונת אם המושבות (פ"ת), בני ברק (קניון איילון) ויגיע בסוף המסלול לקריית עתידים ובית חולים "אסותא". בשלב זה הקו יופעל בשעות הבוקר ואחה"צ כשעל תדירותו ושעות הפעילות המדויקות שלו תתקבל הודעה מסודרת.
ראש העיר יהודה בן חמו, "אני מקבל בשמחה את פתיחתו של קו האוטובוס החדש. לא ייתכן שאנשים יבקשו להגיע למקום מסוים ולא תהייה להם אפשרות לעשות זאת באמצעות תחבורה ציבורית מסודרת וישירה. אני מברך את עמירם מילר סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, שלוקח כל משימה קטנה כגדולה ברצינות רבה וחותר ללא לאות להגשמת היעדים אותם הציב לעצמו. אני מקווה שהקו החדש ישמש את התושבים להגעה מסודרת ומהירה ליעד".
עמירם מילר סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, "יחודו של הקו הינו במסלול הבלתי שגרתי המאפשר לתושבי כפר סבא להגיע קודם כל לתחנת הרכבת סוקולוב. עד כה לא היה ניתן להגיע לתחנת רכבת זו בתח"צ, וסוקולוב הינה תחנת מוצא לרכבת לתל אביב, כך שלנוסעים שעולים בה יש מקומות ישיבה רבים. כמו כן, הזמינות להגעה לאזורי תעסוקה כמו מרכזי ההי-טק באזור קניון איילון מגדלי ב.ס.ר. ברמת גן , קרית עתידים, בית חולים אסותא מאפשרת השארת המכונית בבית וחסכון בתשלומי דלק וחניה יקרים. נמשיך לעשות למען קידום התחבורה הציבורית . תודה למשרד התחבורה ולחברת מטרופולין".
קו מצוין.

אני מקווה שתהיה העלאה והורדה בכל התחנות

פרטים כאן

17/02/2014
עיריית כפר סבא שמחה לבשר כי לאחר מאמצים רבים, התכתבויות ודיונים רבים: הוחלט על קו אוטובוס חדש מכפר סבא לקריית עתידים לרווחת תושבי העיר.
מחלקת התחבורה בעיריית כפר סבא ומחזיק תיק התחבורה עמירם מילר קיבלו לאחרונה פניות רבות של תושבים בדבר הצורך בקו תחבורה ציבורית חדש, שיקשר את כפר סבא עם קריית עתידים. במסגרת מאמצי העירייה לחיזוק ושיפור התחבורה הציבורית הופנתה בקשה מסודרת למשרד התחבורה וחברת מטרופולין בבקשה לאשר הוספת קו חדש. וכעת לאחר דיונים בנושא התקבלה הבשורה המשמחת- בתחילת חודש מרץ יוכלו התושבים המבקשים להגיע מכפר סבא לקריית עתידים לנסוע ליעדם בקו ישיר.
הקו החדש קו 259, יצא מרחוב התע"ש בכפר סבא , יעבור דרך וייצמן- סוקולוב, הוד השרון , צומת ירקון, שכונת אם המושבות (פ"ת), בני ברק (קניון איילון) ויגיע בסוף המסלול לקריית עתידים ובית חולים "אסותא". בשלב זה הקו יופעל בשעות הבוקר ואחה"צ כשעל תדירותו ושעות הפעילות המדויקות שלו תתקבל הודעה מסודרת.
ראש העיר יהודה בן חמו, "אני מקבל בשמחה את פתיחתו של קו האוטובוס החדש. לא ייתכן שאנשים יבקשו להגיע למקום מסוים ולא תהייה להם אפשרות לעשות זאת באמצעות תחבורה ציבורית מסודרת וישירה. אני מברך את עמירם מילר סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, שלוקח כל משימה קטנה כגדולה ברצינות רבה וחותר ללא לאות להגשמת היעדים אותם הציב לעצמו. אני מקווה שהקו החדש ישמש את התושבים להגעה מסודרת ומהירה ליעד".
עמירם מילר סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, "יחודו של הקו הינו במסלול הבלתי שגרתי המאפשר לתושבי כפר סבא להגיע קודם כל לתחנת הרכבת סוקולוב. עד כה לא היה ניתן להגיע לתחנת רכבת זו בתח"צ, וסוקולוב הינה תחנת מוצא לרכבת לתל אביב, כך שלנוסעים שעולים בה יש מקומות ישיבה רבים. כמו כן, הזמינות להגעה לאזורי תעסוקה כמו מרכזי ההי-טק באזור קניון איילון מגדלי ב.ס.ר. ברמת גן , קרית עתידים, בית חולים אסותא מאפשרת השארת המכונית בבית וחסכון בתשלומי דלק וחניה יקרים. נמשיך לעשות למען קידום התחבורה הציבורית . תודה למשרד התחבורה ולחברת מטרופולין".
ושלא יגבילו את תושבי אם המושבות בכיוונים שבהם הם יכולים לעלות ולרדת.

אורי404

New member
יש חלוקה לתחנות איסוף והורדה

ושלא יגבילו את תושבי אם המושבות בכיוונים שבהם הם יכולים לעלות ולרדת.
בדרך אם המושבות אין תחנות והקו לא מתקרב לשכונת אם המושבות, אלא נוסע דרך מורשה.

לא מפתיע. אין שום קו של מטרופולין שנכנס לתוך

בדרך אם המושבות אין תחנות והקו לא מתקרב לשכונת אם המושבות, אלא נוסע דרך מורשה.
פתח תקוה.
הקווים שמגיעים הכי קרוב לפתח תקוה עצמה (אני מתכוון ממש לעיר ולא לשטח השיפוט) זה קו 11 שמגיע לתחנת סגולה וקו 669 שעובר במחלף גהה.
לפי מה שהיה כתוב באתר של עיריית כפר סבא אני הנחתי שהקו יסע דרך דרך אם המושבות בפתח תקוה, אבל מסתבר שאפילו זה לא.

olli3

New member
מנהל
שכחת את קו 357

פתח תקוה.
הקווים שמגיעים הכי קרוב לפתח תקוה עצמה (אני מתכוון ממש לעיר ולא לשטח השיפוט) זה קו 11 שמגיע לתחנת סגולה וקו 669 שעובר במחלף גהה.
לפי מה שהיה כתוב באתר של עיריית כפר סבא אני הנחתי שהקו יסע דרך דרך אם המושבות בפתח תקוה, אבל מסתבר שאפילו זה לא.
שכחת את קו 357

olli3

New member
מנהל
לא נכון. 669 כלול במרכז קווי הנגב.

נכון, הוא חדש. אבל אני התייחסתי יותר לקווי
מטרופולין שרון (669 נחשב כקו של מטרופולין שרון). 357 הוא קו של מטרופולין דרום.
יש לי את המכרז אם תרצה לעיין.

אוקיי, זה רק מחזק את הטענה שלי הרלוונטית לקו

יש לי את המכרז אם תרצה לעיין.
אוקיי, זה רק מחזק את הטענה שלי הרלוונטית לקו
259.
קווי מטרופולין דרום משרתים גם את תושבי פתח תקוה.
קווי מטרופולין שרון לא ולכן כלל לא מפתיע שקו 259 של מטרופולין שרון לא נכנס לפתח תקוה.

droriko

New member
נו מה חשבת?

פתח תקוה.
נו מה חשבת?
שצריך לקחת את הטמטום 572 בתור מודל? המסלול הוא אחלה מסלול,מהיר ויעיל.

לא חשבתי שום דבר. לא אני זה שהלל את הקו הזה

נו מה חשבת?
שצריך לקחת את הטמטום 572 בתור מודל? המסלול הוא אחלה מסלול,מהיר ויעיל.
כמעולה לפתח תקוואים, אני הגבתי על כך ומלכתחילה הייתי סקפטי שהקו הזה יתן איזשהו שירות לתושבי פתח תקוה.
אז מסתבר שצדקתי בהנחה הזו שלי.
ואגב, אל תחשוב שהמסלול יהיה מהיר - בכל בוקר משעה 7 עד שעה 10 בערך הקטע של דרך אם המושבות בבני ברק עמוס להפליא.
נסיעה ברכבת לתחנת בני ברק ומשם להמשיך ברגל או עם אוטובוס תהיה מהירה יותר.
ובכיוון השני הקו בכלל יצטרך לעשות את הסיבוב דרך רחוב היצירה בפתח תקוה ומחלף גהה, כי מדרך אם המושבות לכוון מזרח אין יציאה לכביש 4 לכוון צפון.

droriko

New member
כזכור לך

כמעולה לפתח תקוואים, אני הגבתי על כך ומלכתחילה הייתי סקפטי שהקו הזה יתן איזשהו שירות לתושבי פתח תקוה.
ואגב, אל תחשוב שהמסלול יהיה מהיר - בכל בוקר משעה 7 עד שעה 10 בערך הקטע של דרך אם המושבות בבני ברק עמוס להפליא.
ובכיוון השני הקו בכלל יצטרך לעשות את הסיבוב דרך רחוב היצירה בפתח תקוה ומחלף גהה, כי מדרך אם המושבות לכוון מזרח אין יציאה לכביש 4 לכוון צפון.
כזכור לך
כתבתי על בעיית הפקקים של הקו. אני כותב "כזכור" כי אתה הגבת לי לזה.

חבל שהקו לא מתחיל ב-6 בבוקר,שעה שבה כן יש נוסעים לעתידים שמתחילים לעבוד ב-7, ומצד שני המסלול מהיר ונטול-פקקים וחוסך ממך את המחיר המופקע של הרכבת,שנוסף לה אתה צריך לשלם ולבזבז זמן על אוטובוס המשך,כי לאף אחד זה לא נראה הגיוני לעשות שאטל מהרכבת לרמת החייל(אגב השאטל שנמצא שם הוא רק למי שעובד בעתידים למי ששאל)

או שהוא יצטרך לפנות דרומה לכביש השירות של

כביש 4 ובמחלף גהה לחזור בלולאה צפונה - מסלול יעיל ביותר...

olli3

New member
מנהל
זה מה שהוא יעשה. תהיה לו תחנה מתחת לגשר גהה.

כביש 4 ובמחלף גהה לחזור בלולאה צפונה - מסלול יעיל ביותר...
התחנה מופיעה גם באתר המפות הממשלתי.

זה יותר נחמד לתושבי הוד השרון שיוכלו לעלות על קו מהיר חזרה.

התחנה הזו בכיוון כפר סבא תהיה רק לעליה או

התחנה מופיעה גם באתר המפות הממשלתי.

זה יותר נחמד לתושבי הוד השרון שיוכלו לעלות על קו מהיר חזרה.
גם לירידה?
משום מה באתר מטרופולין מראים רק את התחנות בכוון מכפר סבא ולא את התחנות בכוון מעתידים.

אם יהיה אפשר לרדת בתחנה הזו, יתכן שלתושבי כפר סבא או לחלקם יהיה עדיף להחליף שם ל-567.

olli3

New member
מנהל
תלחץ על "הפוך כיוון" בתצוגת הלוז.

גם לירידה?
משום מה באתר מטרופולין מראים רק את התחנות בכוון מכפר סבא ולא את התחנות בכוון מעתידים.

אם יהיה אפשר לרדת בתחנה הזו, יתכן שלתושבי כפר סבא או לחלקם יהיה עדיף להחליף שם ל-567.
רק במסך הזה ניתן להחליף כיוון. מערכת מידע דיי דפוקה יש למטרופולין ולמטרודן.

תודה, זו תחנה לאיסוף בלבד. כדאי לתושבי כ"ס

רק במסך הזה ניתן להחליף כיוון. מערכת מידע דיי דפוקה יש למטרופולין ולמטרודן.
לבקש להפוך אותה גם לתחנת הורדה, אם הם לא רוצים ליסוע דרך הוד השרון.
המסלול של הקו הזה נתפר בצורה אופטימלית לתושבי הוד השרון אבל לא בהכרח לתושבי כפר סבא.
לתושבי כפר סבא יהיה מעניין להשוות זמנים בכוון לכפר סבא בין 4 האפשרויות הבאות: אוטובוס+רכבת מבני ברק+אוטובוס, אוטובוס לז'בוטינסקי+567, אוטובוס/ים לכפר הירוק + 149, 259.
אני כלל לא בטוח ש-259 ינצח ואפילו לא שיהיה במקום השני.
אם לעומת זאת ל-259 תהיה תחנת הורדה במחלף גהה, כנראה השילוב 259+567 יהיה הטוב ביותר.

בעצם במורשה התחנה היא איסוף+הורדה אז אפשר

לבקש להפוך אותה גם לתחנת הורדה, אם הם לא רוצים ליסוע דרך הוד השרון.
המסלול של הקו הזה נתפר בצורה אופטימלית לתושבי הוד השרון אבל לא בהכרח לתושבי כפר סבא.
לתושבי כפר סבא יהיה מעניין להשוות זמנים בכוון לכפר סבא בין 4 האפשרויות הבאות: אוטובוס+רכבת מבני ברק+אוטובוס, אוטובוס לז'בוטינסקי+567, אוטובוס/ים לכפר הירוק + 149, 259.
אני כלל לא בטוח ש-259 ינצח ואפילו לא שיהיה במקום השני.
אם לעומת זאת ל-259 תהיה תחנת הורדה במחלף גהה, כנראה השילוב 259+567 יהיה הטוב ביותר.
בעצם במורשה התחנה היא איסוף+הורדה אז אפשר
להחליף שם ל-149 או 567.

droriko

New member
לא ממהר לפתוח את השמפניות

פרטים כאן

17/02/2014
לא ממהר לפתוח את השמפניות
הבעיה עם הקו זה שהוא יפעל רק בשעות של הפקקים, שהרי אז עדיין עדיפה הרכבת. אם הוא יסע בכל שעות היום אני אעדיף אותו כי המסלול מצויין(אני עושה אותו לפחות פעם בשבוע עם המוביל של העבודה לפנות בוקר)

מצב
הנושא נעול.
למעלה